Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
https://www.polyvore.com/womens_nike_capri_iii_leather/thing?id=86481657
τι γνώμη έχετε γι αυτα;
για το site έχει κανείς ιδέα αν είναι αξιόπιστο;

Ξέρει κάποιος κανένα κανένα καλό-αξιόπιστο-οικονομικό site για αγορά αθλητικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
https://www.polyvore.com/womens_nike_capri_iii_leather/thing?id=86481657
τι γνώμη έχετε γι αυτα;
για το site έχει κανείς ιδέα αν είναι αξιόπιστο;

Ξέρει κάποιος κανένα κανένα καλό-αξιόπιστο-οικονομικό site για αγορά αθλητικών;

Πολύ ωραία και άνετα παπούτσια :)
Τα δοκίμασα (σε ροζ) όταν είχα πάει να πάρω, ήταν πολύ βολικά :)
Για το Polyvore έχω ακούσει καλές κριτικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ναι στανταρέ:P Είμαι και λίγο άχρηστη σε αυτά άρα ή πρέπει να βρω κατάστημα που να έχει αυτά που θέλω ή άτομο να ξέρει να φτιάχνει :P

Το βραχιόλι,αν βρεις το σήμα του απείρου,είναι γελοίο,να γίνει.
Όσο για τα άλλα,θυμάμαι,πριν κάνα χρόνο,στην Ναυαρίνου ήταν κάτι κοπέλες και πουλούσαν χειροποίητα,τι απέγιναν; :P Αν είναι ακόμα εκεί,μίλα με αυτές,αν μπορούν να σου φτιάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το βραχιόλι,αν βρεις το σήμα του απείρου,είναι γελοίο,να γίνει.
Όσο για τα άλλα,θυμάμαι,πριν κάνα χρόνο,στην Ναυαρίνου ήταν κάτι κοπέλες και πουλούσαν χειροποίητα,τι απέγιναν; :P Αν είναι ακόμα εκεί,μίλα με αυτές,αν μπορούν να σου φτιάξουν.
Aυτό ακριβώς. Είχα φάει και΄γω κόλλημα -λάικ γιού,Σοφία-και είναι γελοίο να το φτιάξειςτο βραχιόλι αν βρεις το μπιχλιμπίδι που θες.:P
Άσε και που εγώ σαν ορισμός της αχρηστίας το έφτιαξα.:P
Σκουλαρίκια αν βρεις αυτό το πραγματάκι που περνάει μέσα από το αυτί,τα υπόλοιπο είναι εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Πολύ ωραία και άνετα παπούτσια :)
Τα δοκίμασα (σε ροζ) όταν είχα πάει να πάρω, ήταν πολύ βολικά :)
Για το Polyvore έχω ακούσει καλές κριτικές..

Ουσιαστικά είναι απο το finishline.com .
Αχχχ και μένα μ'αρέσουν πολύ, σ'αυτό το σαιτ τα βρήκα στην χαμηλότερη τιμή απ'όλα. Τ'άλλα τα είχαν κάνα 60αρι. Καλό είναι αυτό τώρα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ουσιαστικά είναι απο το finishline.com .
Αχχχ και μένα μ'αρέσουν πολύ, σ'αυτό το σαιτ τα βρήκα στην χαμηλότερη τιμή απ'όλα. Τ'άλλα τα είχαν κάνα 60αρι. Καλό είναι αυτό τώρα; :hmm:

Υγεία. Και εγώ τα δικά μου τα all star, τα είχα βρει 65 απο 80 που έβρισκα στα άλλα σάιτ, μια χαρά ποιότητα ήταν, αν εννοείς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Υγεία. Και εγώ τα δικά μου τα all star, τα είχα βρει 65 απο 80 που έβρισκα στα άλλα σάιτ, μια χαρά ποιότητα ήταν, αν εννοείς αυτό.

Ναι αυτό εννοώ. :)
Hope so..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Καλησπέρα ομορφιές. Θέλω να πάρω μια μαύρη τσάντα, καθημερινή (που να μπορεί να φορεθεί και σε μια βραδινή έξοδο), μεσαίου μεγέθους που να συνδυάζετε εύκολα. Πήγα στην αγορά, είδα κάποιες και μπερδεύτηκα εντελώς (:P) γιατί δεν είμαι εξοικειωμένη με τέτοιου είδους αγορές και δεν ξέρω τι περίπου να έχω στο μυαλό μου. Αα επίσης να αναφέρω πως πηγαίνω λύκειο οπότε θέλω κάτι της ηλικίας μου. Μπορείτε να μου δείξετε καμία για να ξέρω τι ψάχνω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα ομορφιές. Θέλω να πάρω μια μαύρη τσάντα, καθημερινή (που να μπορεί να φορεθεί και σε μια βραδινή έξοδο), μεσαίου μεγέθους που να συνδυάζετε εύκολα. Πήγα στην αγορά, είδα κάποιες και μπερδεύτηκα εντελώς (:P) γιατί δεν είμαι εξοικειωμένη με τέτοιου είδους αγορές και δεν ξέρω τι περίπου να έχω στο μυαλό μου. Αα επίσης να αναφέρω πως πηγαίνω λύκειο οπότε θέλω κάτι της ηλικίας μου. Μπορείτε να μου δείξετε καμία για να ξέρω τι ψάχνω;:P

Καλημέρααααα! Κοίταξα σε ένα site που χρησιμοποιώ όταν θέλω να ψάξω τέτοια πράγματα και ανακάλυψα κάποιες -νομίζω- καλές για την περίσταση (ή μάλλον τις περιστάσεις) για την οποία θες την τσάντα. Τα παραδείγματα που βρήκα είναι τσάντες ώμου γιατί πιστεύω ότι είναι πιο νεανικές και θα σου αρέσουν περισσότερο. Λοιπόν η πρώτη είναι αυτή εδώ της Volcom.
https://www.spartoo.gr/Volcom-LOOK-BACK-SHOULDER-BAG-x202688.php

Βρήκα και αυτήν εδώ https://www.spartoo.gr/Dakine-CASEY-5L-x235876.php (αν και δεν είναι εντελώς μαύρη). Τώρα υπάρχουν και τσάντες τύπου σαν αυτήν εδώ https://www.spartoo.gr/Rip-Curl-ASHLEY-SHOULDER-BAG-x235334.php, αλλά δε νομίζω ότι σου κάνει γι' αυτό που θες.

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου, ελπίζω πως ναι! Σκέψου αυτή της Volcom (εγώ σήμερα την είδα και ψιλο- ψήθηκα! )

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλησπέρα ομορφιές. Θέλω να πάρω μια μαύρη τσάντα, καθημερινή (που να μπορεί να φορεθεί και σε μια βραδινή έξοδο), μεσαίου μεγέθους που να συνδυάζετε εύκολα. Πήγα στην αγορά, είδα κάποιες και μπερδεύτηκα εντελώς (:P) γιατί δεν είμαι εξοικειωμένη με τέτοιου είδους αγορές και δεν ξέρω τι περίπου να έχω στο μυαλό μου. Αα επίσης να αναφέρω πως πηγαίνω λύκειο οπότε θέλω κάτι της ηλικίας μου. Μπορείτε να μου δείξετε καμία για να ξέρω τι ψάχνω;:P
Τώρα που πήγα στα Zara είδα κάτι τσάντες αλλά ήταν σε μεγάλο μέγεθος, δεν ξέρω εάν θα σε βολέψουν.
Εξαρτάται και από το ποσό που είσαι διατεθειμένη να διαθέσεις, δηλαδή εγώ έχω δει μια τσάντα από Massimo Dutti και η τιμή της ήταν αρκετά τσιμπημένη.
Επίσης, προσωπικά έχω και λατρεύω τσάντες Kem, είναι καθημερινές, βγαίνουν σε όλα τα μεγέθη και βολεύουν απίστευτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Καλημέρααααα! Κοίταξα σε ένα site που χρησιμοποιώ όταν θέλω να ψάξω τέτοια πράγματα και ανακάλυψα κάποιες -νομίζω- καλές για την περίσταση (ή μάλλον τις περιστάσεις) για την οποία θες την τσάντα. Τα παραδείγματα που βρήκα είναι τσάντες ώμου γιατί πιστεύω ότι είναι πιο νεανικές και θα σου αρέσουν περισσότερο. Λοιπόν η πρώτη είναι αυτή εδώ της Volcom.
https://www.spartoo.gr/Volcom-LOOK-BACK-SHOULDER-BAG-x202688.php

Βρήκα και αυτήν εδώ https://www.spartoo.gr/Dakine-CASEY-5L-x235876.php (αν και δεν είναι εντελώς μαύρη). Τώρα υπάρχουν και τσάντες τύπου σαν αυτήν εδώ https://www.spartoo.gr/Rip-Curl-ASHLEY-SHOULDER-BAG-x235334.php, αλλά δε νομίζω ότι σου κάνει γι' αυτό που θες.

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου, ελπίζω πως ναι! Σκέψου αυτή της Volcom (εγώ σήμερα την είδα και ψιλο- ψήθηκα! )

:)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. :bigarmhug Το στυλ μου είναι πολύ "μοντελέ" (δεν ξέρω πως να το περιγράψω:redface:) που έχω την εντύπωση πως αυτές οι τσάντες δεν θα ταίριαζαν με τα περισσότερα από τα ρούχα μου. Η CASEY 5L Black είναι πολύ χαριτωμένη, ότι πρέπει για κάθε μέρα αλλά έχω ενδοιασμούς για τον λόγο που προανέφερα, νιώθω πως δεν θα ταιριάζει με κανένα ρούχο μου και θα μείνει κρεμασμένη στην ντουλάπα για μια ζωή:(. Η Volcom είναι συμπαθητική αλλά εδώ που μένω τα θεωρούν πολύ ποζέρικα κάτι τέτοια και δεν θέλω να με σχολιάζουν για μια τσάντα.:P Και όπως είπες και εσύ η τελευταία δεν είναι με τίποτα για μένα, ούτε να την βλέπω:P Σε ευχαριστώ και πάλι για την τόσο βοηθητική απάντηση. Θα έχω στο μυαλό μου και αυτές μήπως βρω κάτι παρόμοιο που μου ταιριάζει. Χίλια ευχαριστώ:redface:

Τώρα που πήγα στα Zara είδα κάτι τσάντες αλλά ήταν σε μεγάλο μέγεθος, δεν ξέρω εάν θα σε βολέψουν.
Εξαρτάται και από το ποσό που είσαι διατεθειμένη να διαθέσεις, δηλαδή εγώ έχω δει μια τσάντα από Massimo Dutti και η τιμή της ήταν αρκετά τσιμπημένη.
Επίσης, προσωπικά έχω και λατρεύω τσάντες Kem, είναι καθημερινές, βγαίνουν σε όλα τα μεγέθη και βολεύουν απίστευτα.:)

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. :bigarmhug Λάτρευα τις Kem (που ομολογουμένως έχουν πολλές κοπέλες), μέχρι τη στιγμή που παρατήρησα πως πολλές μεγάλες γυναίκες (60+) ψωνίζουν και αυτές από το κατάστημα Kem τις περιοχής. Ξενέρωσα όσο δεν πάει μετά από αυτό και άρχισα να βλέπω διαφορετικά αυτές τις τσάντες:P Όταν πήγα στην αγορά έριξα μια ματιά στην βιτρίνα του καταστήματος και η πιο σκούρα τσάντα που υπήρχε ήταν μια μπλε από την καλοκαιρινή σεζόν. Όσο για τις Massimo Dutti, νόμιζα πως δεν είναι για την ηλικία μου.:redface: Από όσες είδα να φοριούνται φέτος, μπορώ να πω πως είναι πανέμορφες. Θα ρίξω μια ματιά και σε αυτές. Ευχαριστώ πάααρα πολύ για την βοήθεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Χελόου κορίτσια! Στο άμεσο μέλλον πρόκειται να αποκτήσω αυτό, αυτό σε λίγο πιο σκούρο καφέ και αυτό σε επίσης πιο σκούρο καφέ .
Είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν.
Πώς σας φαίνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ψαχνω παρομοια βραχιολια https://www.zanina.gr/assets/images/0160/1578/IMG_0713.jpg αλλα τα βρηκα ακριβα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Χελόου κορίτσια! Στο άμεσο μέλλον πρόκειται να αποκτήσω αυτό, αυτό σε λίγο πιο σκούρο καφέ και αυτό σε επίσης πιο σκούρο καφέ .
Είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν.
Πώς σας φαίνονται?

Είναι πολύ όμορφα, όλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Χελόου κορίτσια! Στο άμεσο μέλλον πρόκειται να αποκτήσω αυτό, αυτό σε λίγο πιο σκούρο καφέ και αυτό σε επίσης πιο σκούρο καφέ .
Είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν.
Πώς σας φαίνονται?

Είναι πανέμορφα και φινετσάτα.
Ακριβά δεν θα τα έλεγα.
Με γεια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Α μπα,καθόλου ακριβό,ένα απλό φουλάρι 50 ευρώ.
Όσο για την τσάντα,the same. Υπάρχουν ομορφότερες σε τέτοιο εύρος τιμής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Α μπα,καθόλου ακριβό,ένα απλό φουλάρι 50 ευρώ.
Όσο για την τσάντα,the same. Υπάρχουν ομορφότερες σε τέτοιο εύρος τιμής. :P
Indeed.
Aαα και για να μην το ξεχάσω,μπορεί καμία να μου προτείνει κάτι σε τσάντα (ώμου ή σταυρωτή) μεγάλη για να χωράει βιβλία φροντιστηρίων και όσο πιο οικονομική γίνεται;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Indeed.
Aαα και για να μην το ξεχάσω,μπορεί καμία να μου προτείνει κάτι σε τσάντα (ώμου ή σταυρωτή) μεγάλη για να χωράει βιβλία φροντιστηρίων και όσο πιο οικονομική γίνεται;:redface:
Κάτι τέτοιο ίσως; Με ο,τιδήποτε άλλο θα σου φύγει ο ώμος ( φαντάζομαι ) ή θα σου σκιστεί η τσάντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο ίσως; Με ο,τιδήποτε άλλο θα σου φύγει ο ώμος ( φαντάζομαι ) ή θα σου σκιστεί η τσάντα.:P
Εε ναι εντάξει,εξυπακούεται ότι δε θα βάζω μέσα όλους τους τόμους που έχω αλλά μερικές φορές κουβαλάω 1-2 βιβλία και θέλω κάτι πιο μικρό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Πάντως μου αρέσει που η υπογράμμιση ΔΕΝ έπιασε τόπο! Ο σκοπός της ήταν να μη σχολιαστεί τόσο η τιμή τους, όσο το προϊόν αυτό καθεαυτό. :P
Σας ευχαριστώ, πάντως, για τις γνώμες σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top