• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θα δεχόσασταν να έχετε γυναικολόγο το γονέα σας;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι σχετικό - άσχετο?
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό? (Αν ήταν ο πατέρας σας, καλύτερα να μη ρωτήσω καν).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι σχετικό - άσχετο?
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό? (Αν ήταν ο πατέρας σας, καλύτερα να μη ρωτήσω καν).




Από 17+ ετών δεν θα είχα θέμα. Πιο πριν θα είχαμε ανάκριση και δεν ξέρω και εγώ τι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όχι δεν θα δεχόμουν με τίποτα. Είναι κάπως περίεργο και άβολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Από 17+ ετών δεν θα είχα θέμα. Πιο πριν θα είχαμε ανάκριση και δεν ξέρω και εγώ τι. :P
Δεν το εννοώ έτσι. Συζητώ την περίπτωση που δεν υπάρχει θέμα "ανάκρισης" ή "μυστικού" ή κάτι άλλου.
Όχι δεν θα δεχόμουν με τίποτα. Είναι κάπως περίεργο και άβολο.
Αυτή είναι και η πιο συνηθισμένη απάντηση που έχω ακούσει σε όποια παρόμοια συζήτηση έτυχα. Η μητέρα της κοπέλας μου είναι γυναικολόγος και κάπου πριν τα 16 (ξέροντας ότι η κόρη της είχε πάρει το βάπτισμα του πυρός) της είπε ότι πρέπει να εξεταστεί. Της έδωσε το δικαίωμα να διαλέξει γιατρό και η κοπέλα (ύστερα και από κάποια δική μου πίεση ομολογώ) επέλεξε τη μητέρα της. Αισθάνθηκε όμως πολύ άβολα και κάποιες στιγμές, παρά το ότι δεν είχε κάτι να κρύψει και η μητέρα της φέρθηκε υπέροχα και με τρυφερότητα, ήθελε να ανοίξει η Γη να την καταπιεί. Βέβαια, αυτό το ένοιωσε μόνο την πρώτη φορά και τις επόμενες ήταν όλα απολύτως κανονικά (και πολύ οικονομικά).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εε..Την μαμά μου ναι...Τον πατέρα μου με τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αν ηταν η μανα μου ,ναι,βεβαια.Εξαλλου εχουμε οικειοτητα.
Αν παλι ηταν ο πατερας μου,δεν το νομιζω.Οπως και να χει,θα νιωθα αβολα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Με τίποτα! Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται και άλλες κοπέλες λένε "ναι". Ούτε θεία μου, ούτε νονά μου, ούτε καμία/κανένας που να βλέπω εκτός ιατρείου και να μιλάμε για άσχετα λες και δεν τρέχει τίποτα που κάθε λίγους μήνες με πασπατεύει εκεί κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι σχετικό - άσχετο?
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό?Αν ήταν ο πατέρας σας
πατέρας σας
πατέρας σας
πατέρας σας...


ΟΥΤΕ ΚΑΝ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μόνο αν είχα κάποιο σοβαρό θέμα θα πήγαινα σε γονέα γυναικολόγο γτ θα ήμουν σίγουρη ότι θα με φρόντιζαν. Αλλά γενικά όχι. Για πατέρα ειδικά, δε το συζητώ.. τέρμα άβολο! ευτυχώς δε χρειάστηκε να μπω σε τέτοιο δίλημμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top