Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
attrativo και μαλιστα περσινή σοδειά!;)

Ήμουν σχεδόν σίγουρη! Αγαπώ attrattivo και την έχω κάνει πλούσια! :P Μήπως ήρθε η ώρα να κάνω μια βόλτα στο outlet; :hmm: :D
Να τι πήρα φέτος από αυτή τη μάρκα (με αλλαγή κάτι άλλου που μου είχαν φέρει):

(το φουστάκι) κι ένα φουλάρι που δεν το βρίσκω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!
Ψάχνω καθημερινά φορεματάκια, όσο πιο απλά γίνεται για να τα φοράω με κάτι αρβυλάκια-μποτάκια που αγόρασα πρόσφατα!
Ή κάτι σαν την τελευταία φωτο της venividivici, πολύ ωραίο στυλ!
Έχετε κάτι στο νου σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Η&Μ !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





Κορίτσια καλησπέρα!
Ψάχνω καθημερινά φορεματάκια, όσο πιο απλά γίνεται για να τα φοράω με κάτι αρβυλάκια-μποτάκια που αγόρασα πρόσφατα!
Ή κάτι σαν την τελευταία φωτο της venividivici, πολύ ωραίο στυλ!
Έχετε κάτι στο νου σας?
Δες εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
venividivici!! έχεις αγοράσει κάτι από το site που πρότεινες; έχουν ωραία ποιότητα;
νομίζω έβαλα κάτι στο μάτι :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
venividivici!! έχεις αγοράσει κάτι από το site που πρότεινες; έχουν ωραία ποιότητα;
νομίζω έβαλα κάτι στο μάτι :redface::P
Eννοειται ότι εχω αγορασει και ειναι και πολυ καλα...οκ θεωρω οτι εχουν τσιμπημενη τιμη λιγο... αλλά εχουν πολυ καλη εφαρμογή, δεν ξεχειλωνουν...κι αν συμβει αυτό αποσύρουν το ρουχο και αποζημιώνεσαι και ειναι και ελληνικά και ειναι και πρωτότυπα...Εγω αγοραζω και απο το site και από μαγαζί της περιοχής μου που φερνει αποκλειστικα heels.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ για τις πληροφόριες! :D κι εμένα μου άρεσαν πολύ τα σχέδια! αφού έχουν και καλή ποιότητα, τότε θα τα τιμήσω σύντομα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τα πήρααα, τα πήρααα!!! :redface:

Τα λατρεύω!! :inlove: Ο πατέρας μου όμως με ''κορόιδεψε'' ότι μοιάζουν με στρατιωτικές αρβύλες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα πήρααα, τα πήρααα!!! :redface:

Τα λατρεύω!! :inlove: Ο πατέρας μου όμως με ''κορόιδεψε'' ότι μοιάζουν με στρατιωτικές αρβύλες :P.
Είναι υπέροχα :D Μεγιά :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα πήρααα, τα πήρααα!!! :redface:

Τα λατρεύω!! :inlove: Ο πατέρας μου όμως με ''κορόιδεψε'' ότι μοιάζουν με στρατιωτικές αρβύλες :P.

Τι υπέροχα:eek:


Asos, ε; :P

Είχα πετύχει ένα παρόμοιο και ήθελα να το αγοράσω αλλά δεν είχε στο νούμερο μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!
Μόλις ήρθε στα χέρια μου αυτό το σορτς και δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω. Σκέφτηκα ένα απλό μαύρο τιραντάκι, αλλά τόσο μαύρο δεν το μπορώ! :P
Όταν ήμουν στο Ζάρα, δοκίμασα και αυτό το τιραντάκι όμως, μην το βλέπετε έτσι, για 'μας που είμαστε προικισμένες (ακούγεται κάπως, το ξέρω:redface:) στο σημείο της δαντέλας νομίζω πως θα φαίνεται αρκετά προκλητικό και βεβαίως δεν αποσκοπώ σε κάτι τέτοιο!
Λοιπόν, τι προτείνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!
Μόλις ήρθε στα χέρια μου αυτό το σορτς και δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω. Σκέφτηκα ένα απλό μαύρο τιραντάκι, αλλά τόσο μαύρο δεν το μπορώ! :P
Όταν ήμουν στο Ζάρα, δοκίμασα και αυτό το τιραντάκι όμως, μην το βλέπετε έτσι, για 'μας που είμαστε προικισμένες (ακούγεται κάπως, το ξέρω:redface:) στο σημείο της δαντέλας νομίζω πως θα φαίνεται αρκετά προκλητικό και βεβαίως δεν αποσκοπώ σε κάτι τέτοιο!
Λοιπόν, τι προτείνετε; :)
ενα μαυρο πουκαμισο σαν αυτό περιπου θα μου άρεσε εμένα :) βεβαια θα πηγαινει και αλλο χρωμα λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα: ένα τζιν, μια γκρι μπλούζα και μια μαύρη τσάντα :P

Τώρα δεν ξέρω τι παίζει γενικά θέλω μακρυμάνικες μπλούζες και δεν με αρέσει καμία έχουν σπάσει τα νεύρα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα: ένα τζιν, μια γκρι μπλούζα και μια μαύρη τσάντα :P

Τώρα δεν ξέρω τι παίζει γενικά θέλω μακρυμάνικες μπλούζες και δεν με αρέσει καμία έχουν σπάσει τα νεύρα μου :P

τι τσαντα? απο που? βαλε φωτο!
θελω να βρω μια τσαντα που να με βολευει για τη σχολη και να χωραει πολλα και δεν μπορω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top