[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
δε ξέρω ποιο χρησιμοποιείς, και αν στο είχε προτείνει δερματολόγος...στη τελική μπορείς να πας και σε αυτόν.


και γενική αίματος και δερματολόγο θα πεθάνω:( Πάντως αυτό που έχω ειναι το λεσατ και το έχω χρόνια απο όσο θυμάμε τον εαυτό μου και πάντα έχω καθαρό πρόσωπο εκτώς 1-2 σπυράκια αδιαθεσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάτσε βρε συ... αν μιλάμε για μερικές μέρες, μπορεί απλά κάτι να σε πείραξε!
Aλλωστε είσαι "αρρωστουλα", αν δεν κάνω λάθος...? Κάτι εγγραφες για εμετούς κλπ. Μπορεί να είναι ψυχολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάτσε βρε συ... αν μιλάμε για μερικές μέρες, μπορεί απλά κάτι να σε πείραξε!
Aλλωστε είσαι "αρρωστουλα", αν δεν κάνω λάθος...? Κάτι εγγραφες για εμετούς κλπ. Μπορεί να είναι ψυχολογικό.

Λές; με στήλαν σπίτι και δεν θέλω:( :(
αλλα μπορεί μια ίωση να αγριέψει το πρόσωπο ή να βγάλει σπυράκια; πρώτη φορά το ακούω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ δεν είπα ότι η ίωση μπορεί. Το ψυχολογικό όμως, ναι! :) Πέσε ξεκουράσου, κανε καλο ύπνο, και μετά σκέψου το δέρμα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσπαθώ να κοιμηθώ τόσες μέρες και δεν μπορώ βλέπω άσχετα όνειρα ή ξυπνάω με εφιάλτες:( τι ψυχολογικό μπορεί να έχω όλα καλά μου πάνε δεν έχω κάτι που μπορεί να με απασχολεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...


Πέστο ψέματα, πάντος κάτι θα βρώ, άυριο πάω για εξετάσεις να δω τι ειναι και θα πράξω ανάλογα, απλά φοβάμε τα σιμάδια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλύτερα, Μάνια μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάνια έκανες εξετάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για το ενδειαφέρων:redface:

Πηγα εχτές υγιέστατη σωματικά,ο Γιατρός μου μου είπε ότι έχω πρόβλημα ψυχολογικό και χρειάζομαι ιδικό, με κουραρει χρόνια και ξέρει τα προβλήματα που ειχα με τους δικούς μου, ειπε ότι άν δεν πάω θα αναγκαστει να μου ξαναγράψει χάπια ηρεμιστικά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν ξεπερνιούντε τα θάβω σινέχεια και συνέχια βγαίνουν, πάντως δεν θέλω να πάω και μάλλων δεν θα πάω, θα σκαλίσω πληγές και θα γίνω χειρότερα.
Γιδάκι μου τι δουλειά ειπαμε κάνεις; σε προσλαμβάνω για μάντη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για το ενδειαφέρων:redface:

Πηγα εχτές υγιέστατη σωματικά,ο Γιατρός μου μου είπε ότι έχω πρόβλημα ψυχολογικό και χρειάζομαι ιδικό, με κουραρει χρόνια και ξέρει τα προβλήματα που ειχα με τους δικούς μου, ειπε ότι άν δεν πάω θα αναγκαστει να μου ξαναγράψει χάπια ηρεμιστικά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν ξεπερνιούντε τα θάβω σινέχεια και συνέχια βγαίνουν, πάντως δεν θέλω να πάω και μάλλων δεν θα πάω, θα σκαλίσω πληγές και θα γίνω χειρότερα.
Γιδάκι μου τι δουλειά ειπαμε κάνεις; σε προσλαμβάνω για μάντη:P

Μάνια μου...δεν ξέρω τί προβλήματα έχεις, αλλά πρέπει να τα αφήσεις όλα πίσω και να πάρεις απόφαση να μην τα αφήνεις να χαλάσουν τη δική σου ψυχική υγεία......
Σίγουρα τίποτα δε θα λυθεί με το να καταστραφείς εσύ...

Με στεναχώρησες τώρα....:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ξερεις τι λεω παντα;

Ολοι εχουμε προβληματα. Μικρα, μεγαλα, ολοι εχουμε μερικα. Αλλα το μεγαλυτερο προβλημα ειναι ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ να σε παιρνουν απο κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ βρε Mania μου... Καλή η μαντεία (αν και σου λέω, κι εγώ με το που κάτι κοχλάζει μέσα μου, σπυριάζω!), αλλα εσύ έχεις πιο μεγάλα θέματα...
Δεν ξέρω αν θέλεις να μιλήσεις εδώ για αυτά, αλλα μήπως να έκανες μια ριζική, δυναμική κίνηση? Αφού λες ότι καιρό τώρα σε παιδεύουν και πηγαινοέρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου...δεν ξέρω τί προβλήματα έχεις, αλλά πρέπει να τα αφήσεις όλα πίσω και να πάρεις απόφαση να μην τα αφήνεις να χαλάσουν τη δική σου ψυχική υγεία......
Σίγουρα τίποτα δε θα λυθεί με το να καταστραφείς εσύ...

Με στεναχώρησες τώρα....:worry::worry:


Μηλάμε για 21 ολόκληρα χρόνια που άφησα πίσω μου και η κάθε μέρα ήταν πιο απέσια απο την άλλη:( όμως 3 χρόνια γάμου με ανάστησαν και ξαναμπένουν τα παλιά ξανα μέσα, τα θάβω όσο μπορώ, τον πρώτο χρόνο πήγενα με το μηχανάκι επίσκεψη και ο άντρας μου με το αμάξι για να έχω την έσθηση ότι μπορώ να φύγω χωρίς να μου το απαγωρέψουν. Τώρα ειμαι πολύ ευτυχισμένη και θέλω να ξεχαστούν δεν ξέρω όμως πώς γίνετε να βγαίνουν στην επιφάνια, μην στεναχωριέσε θέλω χαμόγελα, άντεξα τώσα χρόνια θα ξεπεράσω και αυτά που είναι μικρούλικά πιστέυω,

χαμόγελα να βλέπωωωωω

Τα σπιράκια μάλων θα περιμένω να χαλαρώσουν μόνα τους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ βρε Mania μου... Καλή η μαντεία (αν και σου λέω, κι εγώ με το που κάτι κοχλάζει μέσα μου, σπυριάζω!), αλλα εσύ έχεις πιο μεγάλα θέματα...
Δεν ξέρω αν θέλεις να μιλήσεις εδώ για αυτά, αλλα μήπως να έκανες μια ριζική, δυναμική κίνηση? Αφού λες ότι καιρό τώρα σε παιδεύουν και πηγαινοέρχονται...


Θα ήθελα να τα πώ αλλα εδώ ειναι χαλαρά τα πράγματα και δεν θέλω να μαυρίσω κανενώς την ψυχή, ειμαι πάντως εσιώδοξη, του κερατά θα πολεμήσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μανια μη λες τετοια (τετοιες αηδιες ηθελα να πω αλλα δεν θελω να γινω αγενης). Καλα κανουμε το χαβαλε μας αλλα ειμαστε εδω και για τα σοβαρα, και για να μαυριζουμε ο ενας τον αλλον και να τον "ασπριζουμε" οταν χρειαζεται. Ανοιξε θεμα ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα ήθελα να τα πώ αλλα εδώ ειναι χαλαρά τα πράγματα και δεν θέλω να μαυρίσω κανενώς την ψυχή, ειμαι πάντως εσιώδοξη, του κερατά θα πολεμήσω:)

Xm δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλα με αυτή τι λογική, δε θα τα πεις πουθενά ποτε.
Προφανώς και είσαι αισιόδοξη, αλλα προφανώς και θέλοντας να πείσεις τον εαυτό σου ότι όλα είναι καλά, σπρώχνεις ο,τι σε απασχολεί πιο βαθιά μέσα.

Πως σκοπεύεις να το πολεμήσεις, αν όχι μιλώντας?

Aσε που αυτό το να μη μας μαυρίσεις τις ψυχές... believe με, δε θα το κανεις. Αντίθετα, χαιρόμαστε να βοηθάμε... και να μας βοηθάνε!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σίγουρα ρε παιδιά; με πήραν τα ζουμιά με συγκινήτε πολλύ με την στίριξη σας, :/:
Σας ευχαριστώ πολλύ για τα καλλά σας λόγια :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σίγουρα ρε παιδιά; με πήραν τα ζουμιά με συγκινήτε πολλύ με την στίριξη σας, :/:
Σας ευχαριστώ πολλύ για τα καλλά σας λόγια :flowers:

Καλά ακόμα να ανοίξεις thread????:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Threeeaaad threeeaaad!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top