Shopping Therapy

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πήρα αυτο γιατι το προηγουμενο τα εφτυσε


Πολυ τα γουστάρω αυτά τα μπρελόκ!

Αχ θέλω και εγώ!!!Και το δικό μου χάλασε!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πήρα καινούριο μαγιό!
Δύο φορέματα... ένα χαλαρό και ένα βραδινό...
Πήρα ένα σορτς με μια μπλούζα σετ...
Μμμ... πήρα ένα καυτό σορτς :P για την παραλία...
3-4 καθημερινές μπλουζίτσες...
και μπρονζέ ψηλοτάκουνα παπούτσια!

Κι ακόμα δεν έχω τελειώσει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ηλιοπροστασία για το αυτοκίνητο. Μετράει αυτό??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νι...shopping είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νι...shopping είναι :P

Αν σκεφτείς ότι μου πήρε και κανένα 10λεπτο μέχρι να αποφασίσω ποιόν Donald Duck να πάρω.....παραείναι shopping. Για μπλουζάκια πιο γρήγορα αποφασίζω!

(Τελικά πήρα τον Donald που είναι ξαπλωμένος σε ένα φουσκωτό στρώμα στη θάλασσα και πίνει χυμό) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Είναι να απορείς ύστερα για τα αυξανόμενα φαινόμενα καταναλωτισμού κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αρχικά απο το Μοναστηράκι:
1.Ένα μπορτνό παντελόνι για εμένα
2.Πράσινα all star για τον αδερφό μου νούμερο 24 (βλ.φωτογραφία 1)
3.Διάφορες χάντρες και τέτοια που μαζί με άλλα που είχα απο Χίο έφτιαξα αυτό στη φωτογραφία 2

Μετά απο το the mall και συγκεκριμένα απο το fnac και το πλαίσιο:
1.CD:
α.Closing Time - Tom Waits
β.Legend - Lynyrd Skynyrd
γ.Special 25th Anniversary Edition Cd+Dvd - Dead Kennedys
δ.Love me Tender Greatest hits - Elvis Presley
2.Βιβλία:
α.Η ιδανική δισκοθήκη της Jazz
β.Η φόνισσα - Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης
γ.Ελτοράντο - Λοράν Γκοντέ
δ.Κακές Παρέες - Γουίλιαμ Σάτκλιφ
ε.Οι γιαγιάδες - Ντόρις Λέσινγκ
3.Κόμιξ:
α.Ισοβίτης του Αρκά (όλα τα τεύχη σε ένα)
β.Let there be dark - Emily the Strange
γ.Tα κόκκινα αυτιά - Reiser
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • allstarmikrou.jpg
    allstarmikrou.jpg
    240.8 KB · Εμφανίσεις: 142
  • kolie.jpg
    kolie.jpg
    170.6 KB · Εμφανίσεις: 134

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βασικά σήμερα κατέβηκα στην Τράπεζα Ελλάδος για να κάνω ψιλά για το ταμείο μου και τσουπ!εκεί που προχωρούσα με φώναζε μια πράσινη φουστίτσα σε μια βιτρίνα..και μέτα που μπήκα μέσα με φώναξε και μια πράσινη μπλουζίτσα...εεε,και τα πήρα!!:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ενα ημερολογιο με κλειδαρια που μυριζει λεμονακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τρεις μπλούζες από ZARA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα κάτι δωράκια και κάτι για μένα!!!

Τα δωράκια είναι κάτι σοκολατάκια γκραν κρύ για τους γονείς, κάτι παπά για τη μαμά, ένα ροζ πουλοβεράκι για το μπαμπά...

και για μένα πήρα μία τέλεια δερμάτινη τσάντα!!! καφέ, ωμωτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Σήμερα πήγα στα μαγαζιά μετά από πολυυυύ καιρό και πήρα ένα δώρο για μια φίλη που έχει γενέθλεια σε λίγες μέρες και πήρα και για μένα κάτι τεεεέλεια εσώρουχα... Δε λέω άλλα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πήρα 2 δωράκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μετά ξαναπήγα στα μαγαζιά και πήρα μία ζακετούλα μπεζ μεταξωτή...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα που θα παω Αθηνα... Ουτε ξερω τι θα πρωτοπαρω...
να σας πω ρε παιδια οσοι ξερετε, μποτες θα βρω ευκολα στην Αθηνα ε; Θελω να πω δεν υπαρχει προβλημα λογο καλοκαιριου... Για μοναστιρακι μιλαμε παντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ψώνισα ένα μπλουζάκι, ένα σουτιέν, μερικές βλακείες για το σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Τωρα που θα παω Αθηνα... Ουτε ξερω τι θα πρωτοπαρω...
να σας πω ρε παιδια οσοι ξερετε, μποτες θα βρω ευκολα στην Αθηνα ε; Θελω να πω δεν υπαρχει προβλημα λογο καλοκαιριου... Για μοναστιρακι μιλαμε παντα....
πήγαινε μονάστηράκι και σίγουρα θα βρεις κάτι....
διαφορετικά αν ανέβεις με αεροπλάνο προτείνω να ψάξεις λίγο και στο factory outlet
εξω από το αεροδρομιο. εκει 8α βρεις πολλά πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Τωρα που θα παω Αθηνα... Ουτε ξερω τι θα πρωτοπαρω...
να σας πω ρε παιδια οσοι ξερετε, μποτες θα βρω ευκολα στην Αθηνα ε; Θελω να πω δεν υπαρχει προβλημα λογο καλοκαιριου... Για μοναστιρακι μιλαμε παντα....

To top man αν ξέρεις έχει πάντα. Είναι όπως μπαίνεις στην κύρια οδό το πρώτο, δίπλα στο Γερμανό, και πάντα έχει μερικές μπότες έξω. Θα το δεις σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eπανέρχομαι (γράφω πολλά μηνύματα σε αυτό το thread και έχω αρχίσει να χάνω πάσα ιδέα για τον εαυτό μου και τη σχέση του με τον καταναλωτισμό :hmm: )

Χαρτιά γραμμικού σχεδίου
Κάτι ντοσιέ και τέτοια για τα μαθήματα
Ένα δωράκι της αδερφής μου που είχε γεννέθλεια

και (ταρατατάν)

MY NEW NORTH FACE LOVE (ακολουθεί φωτογραφία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P7050570.jpg
    P7050570.jpg
    468.6 KB · Εμφανίσεις: 119

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παράβολα για το δίπλωμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top