Shopping Therapy

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δες στο λινκ παρακατω τα eye shadows και τα pigments, ειναι τα βασικα της mac για σκια..να ξερεις οτι τα στρογγυλακια εχουν γυρω στα 15 και τα pigment 25.. αλλα αν βρεις το glamour αυτου του μηνα με την καρτα για εκπτωσεις, μπορεις σημερα και αυριο να παρεις ολα τα mac (εκτος απο τα viva glam) με 30% εκπτωση.. αξιζει.. ;)
https://www.maccosmetics.com/templates/products/mp.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY15103
τα χρωματα μοιαζουν αρκετα με τα πραγματικα.. απο pigments εχω δει λάιβ τα tan και melon και ειναι ομορφα χρωματακια και εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το naked (βεβαια δεν ξερω και τι ακριβως σου αρεσει, αλλα αυτα ειναι αρκετα ουδετερα)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι το έχω πάρει το περιοδικό ήδη ;) κ λέω μήπως το εκμεταλλευτώ κ πάω να αγοράσω τπτ

Κορίτσια, ευχαριστώ πολύ πολύ πολύυυυυυυυυυυυυυυυ.....
Θα σας πω αύριο ;)


YΣ.: evouli η ιστοσελίδα δεν μου ανοίγει γμτ :( κλαψ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ γιατι;;; :(

μπες στο www.maccosmetics.com μηπως σου ανοιξει εκει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξέχασα να πω! Αγόρασα και ένα μπουφανακι και αυτο με 30% έκπτωση ;)!

@Niyia: Πήγαινε και μην το αμελήσεις 30% δεν είναι και λίγο ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δύο αλκαλικές μπαταρίες AAA για το mp3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πριν λίγο πήρα ένα σκούφο μαύρο, με κεντημένα πράσινα ροζ λουλουδάκια! Κάνει ωραία αντίθεση και τον είχα επειγόντως ανάγκη, με αυτόν τον χιονισμένο αέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κιμά για το παστίτσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πως τη βγάζεις την κάρτα για έκπτωση? πρέπει να αγοράσεις κάτι πρώτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, το περιοδικό Glamour Ζανινάκο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Girls..... :clapup::clapup::clapup:

τα πήραααααααααααααααααα....
Νά ΄ναι καλά η εκπτωσούλα βέβαια, γτ τόσα που πήρα θα πλήρωνα τα μαλλιά της κεφαλής μου.

@ evouli : πήρα pigment σκιά ;)
@ kajira : πήρα pigment σκιά χρώματος γκρί με κάτι περλέ μέσα...Γ@Μ@ΤΗ μόνο αυτό λέω (αν κ ολίγον άχρηστη εγώ δλδ, πιστεύω να τα καταφέρω )

τεσπά, πήρα κ κατι πινέλα (τα βασικά), ένα τέλειο κόκκινο lipstick (ταιριάζει με τα μαλλιά μου :P), μία μάσκαρα κ ένα ρούζ...

Κορίτσια, θενκς για τις προτάσεις :D

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοριτσια , με οικονομια το μακιγιαζ. Δε φτανει για ολους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μην ανησυχείς Λορ, εγώ βάφομαι σπάνια, σχεδόν ποτέ, κατά συνέπεια βοηθάω το συνολικό ισοζύγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μην ανησυχείς Λορ, εγώ βάφομαι σπάνια, σχεδόν ποτέ, κατά συνέπεια βοηθάω το συνολικό ισοζύγιο


& εγώ το ίδιο, σπάνια βάφομαι...nudity rules λέμε...;)
αλλά τις αγορές μου τις έκανα (:P) είχα λυσσάξει (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κάτι γαντάκια δερμάτινα με γουνίτσα απο την Αράχωβα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Girls..... :clapup::clapup::clapup:

τα πήραααααααααααααααααα....
Νά ΄ναι καλά η εκπτωσούλα βέβαια, γτ τόσα που πήρα θα πλήρωνα τα μαλλιά της κεφαλής μου.

@ evouli : πήρα pigment σκιά ;)
@ kajira : πήρα pigment σκιά χρώματος γκρί με κάτι περλέ μέσα...Γ@Μ@ΤΗ μόνο αυτό λέω (αν κ ολίγον άχρηστη εγώ δλδ, πιστεύω να τα καταφέρω )

τεσπά, πήρα κ κατι πινέλα (τα βασικά), ένα τέλειο κόκκινο lipstick (ταιριάζει με τα μαλλιά μου :P), μία μάσκαρα κ ένα ρούζ...

Κορίτσια, θενκς για τις προτάσεις :D

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

μεγεια σου!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
ποιο Pigment πηρες; ξερεις πώς το βαζεις χωρις να γεμιζεις το προσωπο σου γυαλιστερακια ε;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ενα μπουφαν με γουνα για μια ψυχη κι ενα ρολοι για την μητερα μου.:D
Και τα δυο πολυ μαματα και για ακομα μια φορα επιβεβαιωθηκε το γεγονος οτι στο πορτοφολι μου υπαρχει μαυρη τρυπα που μου τα τρωει.:P
Αλλα ειναι τοσο ωραιο να κανεις δωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μεγεια σου!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
ποιο Pigment πηρες; ξερεις πώς το βαζεις χωρις να γεμιζεις το προσωπο σου γυαλιστερακια ε;; ;)

thanxxx :)

εεεεεεε, βασικά πήρα κ το πινέλο που δημιουργείς την γωνία στο κόκκαλο...
:/:αλλά όχι δεν ξέρω πως να το βάζω δίχως να γεμίσω γυαλιστεράκια..... (omg)

Θα μου πειιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςς?????? :-*:-*:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
thanxxx :)

εεεεεεε, βασικά πήρα κ το πινέλο που δημιουργείς την γωνία στο κόκκαλο...
:/:αλλά όχι δεν ξέρω πως να το βάζω δίχως να γεμίσω γυαλιστεράκια..... (omg)

Θα μου πειιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςς?????? :-*:-*:-*

ε βεβαιαααα... :)

λοιπον, βουτας το πινελακι σου λιιιιιιιιιιιιιγο στην ακρη στο pigment ισα ισα να παρει λιγη σκονιτσα. μετα, ακουμπας αυτη τη σκονιτσα στο χερι σου στο σημειο που δεν ξερω πώς λεγεται αλλα ειναι πιο πισω απο τον αντιχειρα (αν εχεις δει κανεναν μακιγιερ σε καμια εκπομπη, εκει που βαζει το υγρο make up πριν το στρωσει) και απο εκει, λιγο λιγο, την "στρωνεις" πολυ λιγο στο χερι σου σιγα σιγα και αυτη "περνιεται" στο πινελακι σαν σκετο χρωμα (οχι σκονη).. και ετσι τη βαζεις στο ματι και δεν μουτζουρωνεσαι κι ολας.. :)
καταλαβες ετσι οπως τα ειπα.. :confused: :P
ειναι και πρωι ακομα, καταλαβαινεις... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ε βεβαιαααα... :)

λοιπον, βουτας το πινελακι σου λιιιιιιιιιιιιιγο στην ακρη στο pigment ισα ισα να παρει λιγη σκονιτσα. μετα, ακουμπας αυτη τη σκονιτσα στο χερι σου στο σημειο που δεν ξερω πώς λεγεται αλλα ειναι πιο πισω απο τον αντιχειρα (αν εχεις δει κανεναν μακιγιερ σε καμια εκπομπη, εκει που βαζει το υγρο make up πριν το στρωσει) και απο εκει, λιγο λιγο, την "στρωνεις" πολυ λιγο στο χερι σου σιγα σιγα και αυτη "περνιεται" στο πινελακι σαν σκετο χρωμα (οχι σκονη).. και ετσι τη βαζεις στο ματι και δεν μουτζουρωνεσαι κι ολας.. :)
καταλαβες ετσι οπως τα ειπα.. :confused: :P
ειναι και πρωι ακομα, καταλαβαινεις... :redface: :P

κατάλαβα αμέ :bigarmhugευχαριστώωωωωωωωωω
αχα έχω δει πως βάζουν στο χέρι τους τη σκιά οι μακιγιέρς :P α, κ επίσης να σου πω πήρα κ τη βάση που βάζουμε κάτω από τη σκιά στο μάτι για να μην αλειώνεται όσο περνάει η ώρα η σκιά (όπως βλέπεις, έκανα γερές αγορές:P:P:Pξεπαραδιάστηκα :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κατάλαβα αμέ :bigarmhugευχαριστώωωωωωωωωω
αχα έχω δει πως βάζουν στο χέρι τους τη σκιά οι μακιγιέρς :P α, κ επίσης να σου πω πήρα κ τη βάση που βάζουμε κάτω από τη σκιά στο μάτι για να μην αλειώνεται όσο περνάει η ώρα η σκιά (όπως βλέπεις, έκανα γερές αγορές:P:P:Pξεπαραδιάστηκα :/:)

:clapup:ωραιααααα!!!! πολυ καλα εκανες που πηρες και τη βαση.. και θα δεις, αυτα θα σου κρατησουν για μηηηηηηνες και μηηηηηνες (το pigment μη σου πω για χροοοονια και χροοοοοοοοονια) :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top