Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι μωρέ, καλά έκανε και ανησύχησε, μην κάνει η φιλενάδα της υπερβολές... ;)

Άλλωστε αν έχουν περάσει 3 ώρες από το βραδινό και δεν έχεις πάει για ύπνο, καλό είναι να τρως ένα φρουτάκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
λοιπον παιδια ειμαι καινουρια και θελω την βοηθεια σας!θελω να χασω 5 κιλακια μεχρι το καλοκαιρι και την κυτταριτιδα απο τον πισινουλι μου:P!γραψετε μου απο διαιτες-συμβουλες οτι θελετε να με βοηθησετε οκ???περιμενωωωωωω!καλως ηρθα βρε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς ήρθες! :)
Δες και τα προηγούμενα θέματα, γράφουμε πολλές συμβουλές και ιδέες! ;)

Παράδειγμα... (ελπίζω να το βγάζει οκ, έχω να εμφανίζονται πρώτα τα πιο νέα μηνύματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ωραία, τώρα η ώρα του ανώμαλου:

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα τρόπο να πάρω μερικά κιλά με υγιεινό τρόπο, δηλαδή χωρίς να παστωθώ στη χοληστερίνη;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χα χα χα :laugh:! πολυ καλο ξερω ενα με ενα ποντιο!ολοι προσπαθουν να χασουν κιλα και συ θες να παρεις???ποσα κιλα εισαι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ειμαι γύρω στο 1.78 και περίπου 72 κιλά. (θα πάω το συντομότερο δυνατό να ζυγιστώ σε μια αξιοπρεπή ζυγαριά γιατί η δική μας είναι για πέταμα:() Δεν θα με χάλαγε να έπαιρνα 4-5 κιλάκια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ωραία, τώρα η ώρα του ανώμαλου:

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα τρόπο να πάρω μερικά κιλά με υγιεινό τρόπο, δηλαδή χωρίς να παστωθώ στη χοληστερίνη;:worry:

Τρώγε περισσότερο και υγιεινά ή απλά τρώγε περισσότερα υγιεινά. Και παράλληλα κάνε και προπόνηση. Βασικά δεν βρίσκω λόγο να πάρεις κιλά αν δεν αντιμετωπίζεις προβλήματα υγείας. Φυλαξέ τα για αργότερα που θα θέλεις να τα χάσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μια χαρα κουκλαρα εισαι!μην ακουω τωρα τετοια...σουπερ εισαι!οταν πας διακοπες και ξεκουραστεις θα τα παρεις!παντως μια χαρα εισαι αν θες την γνωμη μου και εχεισ περιθωρια για γλυκακια χαλαρα΄!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εμενα ποιος θα με βοηθησει 5 κιλα να χασω ε :'(:'(:'(:'(:'( ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
μια χαρα κουκλαρα εισαι!μην ακουω τωρα τετοια...σουπερ εισαι!οταν πας διακοπες και ξεκουραστεις θα τα παρεις!παντως μια χαρα εισαι αν θες την γνωμη μου και εχεισ περιθωρια για γλυκακια χαλαρα΄!;)

Εμμμ τώρα να με χαρακτηρίσεις "κουκλάρα" λίγο δύσκολο... Υπάρχουν ανατομικά προβλήματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
μια χαρα κουκλαρα εισαι!μην ακουω τωρα τετοια...σουπερ εισαι!οταν πας διακοπες και ξεκουραστεις θα τα παρεις!παντως μια χαρα εισαι αν θες την γνωμη μου και εχεισ περιθωρια για γλυκακια χαλαρα΄!;)

Κουκλάρα ο Τέτρα?!:P:P:P
ΜουΑχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ωχ σορρυ τωρα ειδα οτι εισαι αντρας...:D ελα μωρε σιγα τωρα..λεπτομεριες!κουκλος θα εισαι τοτε! σορρυ ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ειμαι γύρω στο 1.78 και περίπου 72 κιλά. (θα πάω το συντομότερο δυνατό να ζυγιστώ σε μια αξιοπρεπή ζυγαριά γιατί η δική μας είναι για πέταμα:() Δεν θα με χάλαγε να έπαιρνα 4-5 κιλάκια...:redface:


εύκολο
έλα να σε υιοθετήσω για κανα μήνα :P


βασικά τρώγε ξηρούς καρπούς και κυρίως κάσιους
έχουν απίστευτες θερμίδες και είναι και υγιεινά, δεν είναι σαβούρα
μια χουφτίτσα κάσιους έχει την ίδια θερμιδική αξία με μία μπριζόλα με πατάτες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μια χουφτίτσα κάσιους έχει την ίδια θερμιδική αξία με μία μπριζόλα με πατάτες :confused:

Ρε συ Αναστασια πλακα κανειιιιιςςςςς!!!!!:eek:
Πες μου οτι κανεις λαθοςςςςςςςς!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε συ Αναστασια πλακα κανειιιιιςςςςς!!!!!:eek:
Πες μου οτι κανεις λαθοςςςςςςςς!!!!!

οκ κάνω λάθος :P
τα 100 γρ έχουν 600 θερμίδες :P ίσες θερμίδες δλδ με μία μακαρονάδα με σάλτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
αληθεια με ενα ποτιρη ουϊσκη ποσες θερμιδες περνεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οκ κάνω λάθος :P
τα 100 γρ έχουν 600 θερμίδες :P ίσες θερμίδες δλδ με μία μακαρονάδα με σάλτσα :P

πφφφφφφφ!!
με σκοτωσες!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αληθεια με ενα ποτιρη ουϊσκη ποσες θερμιδες περνεις :redface:
ένα ποτήρι σε μπαρ ή στο σπίτι σου? :P
η μερίδα των μπαρ που είναι συγκεκριμένη και πολύ μικρή γυρω στις 100
του σπιτιού είναι συνήθως τριπλάσια ποσότητα άρα... 300

πφφφφφφφ!!
με σκοτωσες!!!!!!:(
τα κάσιους έχουν τις πιο πολλές θερμίδες απ όλους τους ξηρούς καρπους :/:
είναι τα αγαπημένα μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα κασιους ρουλερνουν και δε μετανιωνω ουτε μιση τους θερμιδα!! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tha+nos

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ωραία, τώρα η ώρα του ανώμαλου:

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα τρόπο να πάρω μερικά κιλά με υγιεινό τρόπο, δηλαδή χωρίς να παστωθώ στη χοληστερίνη;:worry:

για να αυξήσεις το σωματικό σου βάρος θα πρέπει να αυξήσεις τις θερμίδες σου σταδιακά για να έχεις και την μικρότερη αποθήκευση λίπους (δηλαδή αύξησε τις θερμίδες σου κατά 300 πάνω από τις θερμίδες συντήρησής σου και αύξανε τις θερμίδες σου κάθε 2 βδομάδες ανά 100 μέχρι να φτάσεις τις 500 πάνω από τις θερμίδες συντήρησής σου).σημαντικό ρόλο στη μυική ανάπτυξη παίζει η αύξηση των πρωτεϊνικών τροφών (ζωικών κυρίως).επίσης, βοηθάει αν γυμνάζεσαι καθώς με τα βάρη σε συνδυασμό με την υπερθερμιδική διατροφή πετυχαίνεις μυική υπερτροφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top