• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

sfairy

Νεοφερμένος

Η sfairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σκέφτομαι να κάνω ρινοπλαστικη με τον Δ. Λουλουδη (Γερακας). Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη ή την προσωπική σας εμπειρία με π.μ.; Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxmolto

Νεοφερμένος

Ο maxmolto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καμιά καλή πρόταση ιατρού για διορθωση διαφράγματος ???
γιατί το πρώτο χειρουργίο που έκανα πήγε χάλια....και ήταν και με "γνωστό" ιατρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

praap

Νεοφερμένος

Η praap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας! Βρήκα το φόρουμ μετά απο αναζήτηση στο google μιας και θα κάνω κι εγώ ρινοπλαστική φέτος και ψάχνω τον κατάλληλο γιατρό.
Από ότι είδα υπάρχουν καλές κριτικές για τον Π.Κολ. στην Αθήνα, οπότε έστειλα email για να κανονιστεί ραντεβού μιας και δεν μένω Αθήνα. Σας παρακαλώ, πείτε μου τη γνώμη σας για αυτόν αν έχετε χειρουργηθεί απ' τον ίδιο και προτείνετε μου και άλλους αν γνωρίζετε.

Αφού βγάλω τον γύψο μετά απο μία εβδομάδα, θα μπορώ να κυκλοφορώ έξω; Ή θα είμαι σαν πρησμένη μελιτζάνα; Αυτό με απασχολεί πιο πολύ από όλα γιατί θα έχω τρεξίματα και θέλω να κάνω και την επέμβαση να τελειώνω.

Όποιος μπορεί ας μου απαντήσει είτε εδώ είτε σε προσωπικό με πληροφορίες, ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.......Θέλω και εγώ να πω τι έγινε με την επέμβαση που έκανα.
Παλιότερα είχα μπει στο φορουμ και ρώταγα και εγώ γνώμες πολλά παιδιά και είχα αγωνία όπως όλοι μας πριν την επέμβαση.
Τελικά έκανα την επέμβαση σε έναν στρατιωτικό γιατρό της επιλογής μου......δεν είχα μάθει κανένα απολύτως στοιχείο για αυτόν μέσω φόρουμ ούτε είχα γνώμες.
Εντυπωσιάστηκα τρομερά από κάποιες φωτογραφίες με το πριν και το μετά που είχα βρει σε ένα άρθρο....και έμοιαζε πως πραγματικά δεν έφτιαχνε απλά μία μύτη αλλά έκανε αυτό το ΚΑΤΙ που αναδείκνυε όλο το πρόσωπο.
Έκανα την επέμβαση εκεί τελικά. Και πραγματικά μου στέλναν παιδιά και από το φορουμ και ΑΛΗΘΕΙΑ δεν ήξερα τι απάντηση να δώσω.
Στην αρχή με το που βγήκε ο γύψος ήμουν καταενθουσιασμένη......η μάνα μου βέβαια από την αρχή μου είπε πως το ακρορίνιο έπρεπε να γίνει πιο μικρό και το βλέπει κάπως μεγάλο.
Εγώ σκέφτηκα ότι ίσως ειναι πρησμένη και θα μικρύνει.
Γενικά η αλλαγή που μου έκανε ήταν τεραστιαααα ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΥΤΗ. Για αυτό και παρόλο που δεν είμαι ευτυχισμένη απόλυτα με την μύτη που έχω συνεχίζω και θεωρώ ότι ειναι πολύ καλός στην ρινοπλαστική.
Τέλος πάντων για να έρθουμε στο σήμερα.
Η μύτη μου είναι γαλλική και σηκωτή κάτι που μου αρέσει και ταιριάζει τέλεια στο πρόσωπο μου.
Αλλά το κακό ειναι πως ενώ η καμπύλη της μύτης είναι άψογη το ακρορίνιο από την μία μεριά ειναι άψογο αλλά από την άλλη ΟΧΙ και μου μοιάζει περίεργο.....και σαν να μπαινει προς τα μέσα σε ένα σημείο δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω.
Και επίσης ειναι πιο μεγάλο το ακρορίνιο σε σχέση με την υπόλοιπη μύτη....σαν να πετάει για να καταλάβετε.
Εγώ τόσο καιρό πάνω απο ενάμιση χρόνο έκανα την επέμβαση και δεν πήγα να παραπονεθώ ή να τον ρωτήσω την γνώμη του. Κακώς βέβαια....αλλά δεν πίστευα πως θα μου το διόρθωνε δωρεάν κλπ ή και λέω τώρα τι θα ξαναμαζεύεις λεφτά για να το διορθώσεις και να ξανατρως τόση ταλαιπωρία.
Το θέμα ειναι ότι δεν αντέχω άλλο και το κορυφαίο ότι με πιάνουν στον δρόμο άγνωστοι και είτε σχολιάζουν την μύτη μου είτε με ρωτάνε αν έχω κάνει πλαστική.
Μου έχει τύχει βέβαια να την σχολιάσουν και θετικά την μύτη μου....αλλά και πάλι το να με πιάνει μία άγνωστη στην στάση να με ρωτάει αν έχω κάνει πλαστική δεν είναι κάπως.... ή κάποιος με είπε ρουντολφ μια φορά.
Τελικά έκλεισα ραντεβού να με δει ο γιατρός μου.......εγώ σαφώς και δεν θα πληρώσω επίσκεψη υποθέτω μιας και ήμουν τυπικότατη στην πληρωμή του τότε και σε όλα και δεν ενόχλησα ποτέ.
Και αλήθεια θέλω να δω τι θα μου πει.
Εσείς τι λέτε ρε παιδιά;;; Θα παραδεχτεί ότι κάτι δεν πάει καλά;;;;;; Θα φιλοτιμηθεί να μου κάνει μια μικρή διορθωσούλα γιατι τουλάχιστον σε σχέση με την δουλειά που μου έκανε στην επέμβαση τώρα μιλάμε για λεπτομέρειες οι οποίες όμως κάνουν την τρελή διαφορά.
Νοιώθω πολύ άσχημα να με πιάνουν όλοι να μου λένε ότι είναι περίεργη η μύτη μου.
Αλήθεια δεν με νοιάζει αν τους φαίνεται πολύ γαλλική ή σηκωτή γιατί εμε΄να μαρέσει αυτό.....αλλά τα άλλα προβλήματα που σας είπα πριν ότι ειναι μεγάλο το κάτω μέρος.......και ότι από την μια μεριά το ακρορινιο είναι άψογο ενώ από την άλλη έχει θέμα.....ισχύουν χίλια τα εκατό.....τα έβλεπα και τόσο καιρό και κάτι με έκαιγε και κοιτάζομαι εδώ και 1,5 χρόνο και βάλε συνέχεια στον καθρέφτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ Φ

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.......Θέλω και εγώ να πω τι έγινε με την επέμβαση που έκανα.
Παλιότερα είχα μπει στο φορουμ και ρώταγα και εγώ γνώμες πολλά παιδιά και είχα αγωνία όπως όλοι μας πριν την επέμβαση.
Τελικά έκανα την επέμβαση σε έναν στρατιωτικό γιατρό της επιλογής μου......δεν είχα μάθει κανένα απολύτως στοιχείο για αυτόν μέσω φόρουμ ούτε είχα γνώμες.
Εντυπωσιάστηκα τρομερά από κάποιες φωτογραφίες με το πριν και το μετά που είχα βρει σε ένα άρθρο....και έμοιαζε πως πραγματικά δεν έφτιαχνε απλά μία μύτη αλλά έκανε αυτό το ΚΑΤΙ που αναδείκνυε όλο το πρόσωπο.
Έκανα την επέμβαση εκεί τελικά. Και πραγματικά μου στέλναν παιδιά και από το φορουμ και ΑΛΗΘΕΙΑ δεν ήξερα τι απάντηση να δώσω.
Στην αρχή με το που βγήκε ο γύψος ήμουν καταενθουσιασμένη......η μάνα μου βέβαια από την αρχή μου είπε πως το ακρορίνιο έπρεπε να γίνει πιο μικρό και το βλέπει κάπως μεγάλο.
Εγώ σκέφτηκα ότι ίσως ειναι πρησμένη και θα μικρύνει.
Γενικά η αλλαγή που μου έκανε ήταν τεραστιαααα ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΥΤΗ. Για αυτό και παρόλο που δεν είμαι ευτυχισμένη απόλυτα με την μύτη που έχω συνεχίζω και θεωρώ ότι ειναι πολύ καλός στην ρινοπλαστική.
Τέλος πάντων για να έρθουμε στο σήμερα.
Η μύτη μου είναι γαλλική και σηκωτή κάτι που μου αρέσει και ταιριάζει τέλεια στο πρόσωπο μου.
Αλλά το κακό ειναι πως ενώ η καμπύλη της μύτης είναι άψογη το ακρορίνιο από την μία μεριά ειναι άψογο αλλά από την άλλη ΟΧΙ και μου μοιάζει περίεργο.....και σαν να μπαινει προς τα μέσα σε ένα σημείο δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω.
Και επίσης ειναι πιο μεγάλο το ακρορίνιο σε σχέση με την υπόλοιπη μύτη....σαν να πετάει για να καταλάβετε.
Εγώ τόσο καιρό πάνω απο ενάμιση χρόνο έκανα την επέμβαση και δεν πήγα να παραπονεθώ ή να τον ρωτήσω την γνώμη του. Κακώς βέβαια....αλλά δεν πίστευα πως θα μου το διόρθωνε δωρεάν κλπ ή και λέω τώρα τι θα ξαναμαζεύεις λεφτά για να το διορθώσεις και να ξανατρως τόση ταλαιπωρία.
Το θέμα ειναι ότι δεν αντέχω άλλο και το κορυφαίο ότι με πιάνουν στον δρόμο άγνωστοι και είτε σχολιάζουν την μύτη μου είτε με ρωτάνε αν έχω κάνει πλαστική.
Μου έχει τύχει βέβαια να την σχολιάσουν και θετικά την μύτη μου....αλλά και πάλι το να με πιάνει μία άγνωστη στην στάση να με ρωτάει αν έχω κάνει πλαστική δεν είναι κάπως.... ή κάποιος με είπε ρουντολφ μια φορά.
Τελικά έκλεισα ραντεβού να με δει ο γιατρός μου.......εγώ σαφώς και δεν θα πληρώσω επίσκεψη υποθέτω μιας και ήμουν τυπικότατη στην πληρωμή του τότε και σε όλα και δεν ενόχλησα ποτέ.
Και αλήθεια θέλω να δω τι θα μου πει.
Εσείς τι λέτε ρε παιδιά;;; Θα παραδεχτεί ότι κάτι δεν πάει καλά;;;;;; Θα φιλοτιμηθεί να μου κάνει μια μικρή διορθωσούλα γιατι τουλάχιστον σε σχέση με την δουλειά που μου έκανε στην επέμβαση τώρα μιλάμε για λεπτομέρειες οι οποίες όμως κάνουν την τρελή διαφορά.
Νοιώθω πολύ άσχημα να με πιάνουν όλοι να μου λένε ότι είναι περίεργη η μύτη μου.
Αλήθεια δεν με νοιάζει αν τους φαίνεται πολύ γαλλική ή σηκωτή γιατί εμε΄να μαρέσει αυτό.....αλλά τα άλλα προβλήματα που σας είπα πριν ότι ειναι μεγάλο το κάτω μέρος.......και ότι από την μια μεριά το ακρορινιο είναι άψογο ενώ από την άλλη έχει θέμα.....ισχύουν χίλια τα εκατό.....τα έβλεπα και τόσο καιρό και κάτι με έκαιγε και κοιτάζομαι εδώ και 1,5 χρόνο και βάλε συνέχεια στον καθρέφτη.

Ψάξε μήπως μπορεί να διορθωθεί με ενέσιμα υλικά όπως υαλουρονικό οξύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martina86

Νεοφερμένος

Η martina86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στρατιωτικός γιατρός στην αεροπορία ; Γιατί κ εγώ έπαθα ζημιά κ όχι απλά δεν παραδέχεται αλλα θέλει κ λεφτα να τη διορθώσει, λες κ θα τον εμπιστευόμουν ξανά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Καλημέρα σας.
Σοφία δεν νομίζω να μπορεί να με βοηθήσει το υαλουρονικό οξύ γιατί ουσιαστικά δεν θέλω να γεμίσει κάτι...αλλά να μικρύνει το ακρορίνιο που είναι μεγάλο και σε σχέση με την υπόλοιπη μύτη και σε σχέση με το πρόσωπο μου. Γιατί έχω ένα πολύ μικρό πρόσωπο που θα του ταίριαζε μια πιο μικρή μύτη (ακρορίνιο δηλαδή γιατί μόνο αυτό είναι μεγάλο..το πάνω μέρος είναι μικρό) και επίσης έχω και μικρό πιγούνι και υπάρχει μια ανισορροπία. Δηλαδή η μύτη είναι μεγάλη για αυτό το πιγούνι. Θα μπορούσα να έλεγα ότι φταίει το πιγούνι σε αυτό, αλλά η μύτη είναι και μεγάλη σε σχέση και με το υπόλοιπο πρόσωπο. Οπότε αν ήταν σωστή η μύτη το άλλο ούτε που θα φαινόταν.
Και πάλι αυτό με ενοχλεί λιγότερο.....Δηλαδή μίκρυνε πάρα πολύ η μύτη μου μετά την επέμβαση και υπήρχε μια ριζική αλλαγή και για αυτό συνεχίζω και εκτιμώ τον γιατρό μου. Αλλά το θέμα είναι ότι η μύτη αυτή καθεαυτή είναι περίεργη λόγω της μία μεριάς του ακρορινίου που δεν έχει πετύχει και πάρα πολύ και λόγω του ότι το ακρορίνιο είναι πιο μεγάλο από την υπόλοιπη μύτη και το πρόσωπο.
Μαρτινα μου όχι δεν είναι στην αεροπορία είναι άλλος ο δικός σου.
Αλήθεια στην αρχή ήθελα να τον συστήσω παντού να το πω σε όποιον ρωτάει κλπ και τώρα έχω φτάσει να με ρωτάνε αν έχω κάνει επέμβαση και να λέω "όχι γιατί πρέπει να κάνω δεν είναι καλή η μύτη μου;" Βέβαια οι άνθρωποι δεν ξέραν πως ήμουν πριν.
Παιδιά έχω αύριο ραντεβού και ανυπομονώ....Λογικά δεν θα μου πει να πληρώσω επίσκεψη υποθέτω και εγώ δεν θα πάρω καν χρήματα μαζί μου.
Άλλωστε όπως σας είπα ήμουν τυπικότατη τότε μπαμ μπαμ όλα μαζί του τα δωσα λίγες μέρες μετά την επέμβαση και πριν ακόμα τον είχα ρωτήσει αν τα θέλει.
Ήθελα απλά να μαι καλά και ευτυχισμένη και τον διάλεξα όχι με βάση τα λεφτά αλλά με βάση την δουλειά που θα έκανε.
Αλλά δυστυχώς τώρα δεν ξέρω σε πιο νοσοκομείο θα χειρουργεί και αν θα δεχτεί και με τι κόστος θα δεχτεί να διορθώσει το πρόβλημα. Και πλέον δεν δουλεύω και είναι δύσκολα τα πράγματα. Δεν θα μπορούσα να δώσω ξανά το ποσό που είχα δώσει τότε.
Αλήθεια εύχομαι η αυριανή συνάντηση να με κάνει χαρούμενη. Τι να πω γιατί να παιδεύομαι έτσι με μια μύτη τόσα χρόνια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΣΟΦΙΑ Φ

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ψάξε μήπως μπορεί να διορθωθεί με ενέσιμα υλικά όπως υαλουρονικό οξύ.

7.4.16
ΠΡΟΣΟΧΗ
Διάβασα ότι έχει κάνει ζημιά,οπότε άκυρη η πρόταση για υαλουρονικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

praap

Νεοφερμένος

Η praap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα! Στην αναζήτησή μου για τον κατάλληλο γιατρό, βρήκα και μια γυναίκα με όνομα Αργ. Κυπρ. στον Πειραιά. Οι φωτογραφίες του πρίν και μετά που έχει στο σάιτ της μου φαίνονται τέλειες, αλλά δεν έχω ξανακούσει για αυτήν. Γνωρίζει κανείς να μου πει για τη συγκεκριμένη;
Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις μόνο σε προσωπικά μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά. Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μίλησα με τον γιατρό μου και αλήθεια είναι και ο καλύτερος χειρουργός αλλά ακόμα καλύτερος άνθρωπος χαίρομαι ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ πολύ που πήγα σε αυτόν και μου έκανε μεγάλη διαφορά στην μύτη και με έκανε τόσο όμορφη και με νοιάζεται τόσο πολύ. Μου εξήγησε ότι με λίγα λόγια δεν έκατσε η μύτη όσο θα θέλαμε (πως λένε εσείς πχ πως σας ήταν γαλλική και σας έπεσε αυτό) ε εμένα δεν έπεσε όσο θέλαμε. Αλλά σίγουρα αν ίσια μύτη δεν θα μου ταίριαζε. :) Μου πε αν θέλω να το διορθώσουμε αλλά να το σκεφτώ καλά γιατί μετά δεν θα ναι γαλλική η μύτη μου. Οπότε θα το αφήσω γιατι μου πάει πολύ ως γαλλική. όσο για τις δυο μεριές π δεν ειναι ίδιες μου πε ότι ειναι λογικό αυτό και στην φύση ακόμα δεν γίνεται να ναι ολόιδιες οι δυο μεριές. Και πολλά άτομα μου χουν πει ότι είναι φοβερή η μύτη μου :) και μου πε η φίλη μου πως είναι εντυπωσιακή για αυτό και με ζηλεύουν και σχολιάζουν. Οπότε θα την αφήσω ως έχει και όποιου του αρέσω....εμένα μου αρέσει.
Αλήθεια παιδιά συγκινήθηκα τόσο πολύ που ο γιατρός μου νοιάστηκε για μένα και μου είπε εγώ θέλω εσύ να είσαι καλά . Ενώ στην αρχή θεώρησα πως δεν θα με καταλάβει και θα μου πει μα ήσουν χάλια πριν και τώρα είσαι τέλεια σε σχέση με πριν και ότι δεν θα δώσει σημασία. Παρόλα αυτά νοιάστηκε τόσο ακόμα και για ένα μικρό ψεγάδι που με ενοχλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΣΟΦΙΑ Φ

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπράβο και πάλι μπράβο για την αλλαγή του σκεπτικού και κατ'επέκταση της ψυχολογίας σου.

Καλησπέρα! Στην αναζήτησή μου για τον κατάλληλο γιατρό, βρήκα και μια γυναίκα με όνομα Αργ. Κυπρ. στον Πειραιά. Οι φωτογραφίες του πρίν και μετά που έχει στο σάιτ της μου φαίνονται τέλειες, αλλά δεν έχω ξανακούσει για αυτήν. Γνωρίζει κανείς να μου πει για τη συγκεκριμένη;
Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις μόνο σε προσωπικά μηνύματα.

Πήγες στον Π.Κόλ που είχες γράψει σε προηγούμενο μήνυμα;

Πήγες στον Π.Κόλ που είχες γράψει σε προηγούμενο μήνυμα;

Για Κυπ δεν ξέρω κάτι παραπάνω από όσα διάβασα εδώ στο φόρουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

praap

Νεοφερμένος

Η praap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Την επόμενη εβδομάδα έκλεισα ραντεβού για να τους δω και τους δύο. Έχω αγχωθεί είναι η αλήθεια γιατί ο Κολ. μου βγάζει μια μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα, αλλά οι φωτογραφίες που έχω δει από την Κυπ μου αρέσουν περισσότερο ως αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ Φ

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Την επόμενη εβδομάδα έκλεισα ραντεβού για να τους δω και τους δύο. Έχω αγχωθεί είναι η αλήθεια γιατί ο Κολ. μου βγάζει μια μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα, αλλά οι φωτογραφίες που έχω δει από την Κυπ μου αρέσουν περισσότερο ως αποτέλεσμα.

Εδώ μέσα γράφουν ότι εκτός από αυτούς τους δύο, καλός είναι κι ο Δ Λου... στον Γέρακ.... και κάνει ανοικτή μέθοδο όπως η Κυπ...,ενώ ο Κόλ.......... κάνει μόνο κλειστές όπως κατάλαβα.Η Κυπ....κάνει και τα δύο ανάλογα την περίπτωση.
Αν είναι λάθος, να το γράψει όποιος το ξέρει.
Κράτησέ μας ενήμερους από τα ραντεβού που θα πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena14

Νεοφερμένος

Η Lena14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα, είχα κάνει επέμβαση πριν απο 8 μήνες και θα ηθελα κάποια στιγμή να διορθώσω μερικές λεπτομέρειες. Υπάρχει κάποιος που εκανε διορθώσεις με τοπική αναισθησια? Ποια είναι η γνωμη σας για αυτο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani3

Νεοφερμένος

Η fani3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα.θελω να κάνω κι εγώ επέμβαση για διαφραγμα και πλαστική.σκεφτομαι να παω στον Λουλουδη.μήπως μπορει καποιος να μου πει γι αυτον,αν εχει προσωπικη εμπειρία;

Σημείωμα συντονιστή:Απαντησεις μόνο σε προσωπικά μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

praap

Νεοφερμένος

Η praap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πήγα πρώτο ραντεβού σε Κυπραίου και Κόλλια και αποφάσισα σε ποιον απ' τους δύο γιατρούς θα πάω για την επέμβαση. Όποιος θέλει πληροφορίες και πρώτες εντυπώσεις ας με ρωτήσει. Κάποια πράγματα μου κακοφάνηκαν είναι η αλήθεια αλλά ένας απ' τους δύο αυτούς γιατρούς μου έκανε τρομερή εντύπωση. Οι τιμές να ξέρετε που μου είπαν είναι άνω των 3000 ευρώ, πήγα με την εντύπωση από όσα διάβασα στο φόρουμ ότι θα κυμαίνονται μεταξύ 1900-3000 αλλά δεν.
Σημείωμα συντονιστή: Πληροφορίες που αφορούν κριτική γιατρών μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα έχει χειρουργηθεί κανείς πρόσφατα στον κολλια ή στην κυπραιου;Ευχαριστημένος ? Δυσαρεστημένος? Ας μου στείλει προσωπικο μύνημα . Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα Σ.

Νεοφερμένος

Η Εύα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Αντιμετωπίζω κι εγώ πρόβλημα με στραβό διάφραγμα, πολλούς πολυποδες και κόγχες και σκέφτομαι να χειρουργηθώ σύντομα. Επίσης θα ηθελα να συνδιασω παραλληλα και ρινοπλαστική διότι η μυτη μου ειναι κάπως φαρδιά και όταν χαμογελάω καταλαβαίνω ότι πέφτει ολιγον τι.. Εχω επισκεφθεί τον Κο Λουλ.στον Γερακ.και μου φάνηκε καλός...έχει χειρουργηθεί κάποιος απο σας σε αυτόν; παρακαλώ πάρα πολύ να μου στείλετε ένα μήνυμα..κάθε συμβουλη, παρατηρηση ή ό.τι αλλο θα μου ήταν πολυ χρήσιμη. Σας ευχαριστώ πολυ.Καλό Πάσχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pegy

Νεοφερμένος

Η pegy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εύα.Σ σου έστειλα προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα έχει χειρουργηθεί κανείς (αισθητικό και λειτουργικό κομμάτι) στον Ιωάννη Κωνσταντινίδη , στην ανδριανουπόλεως στην Καλαμαριά ? Ευχαριστημένος ? Δυσαρεστημένος? Ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top