Ψήφος ή Ψόφος;

Ψήφος ή όχι;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, μάλλον σε μεγάλο κόμμα.

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ναι, μάλλον σε μικρό κόμμα.

    Ψήφοι: 27 71.1%
  • Ή δεν θα πάω ή θα ρίξω άκυρο.

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Λευκό. Ό,τι θέλουν οι πολλοί. (!)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι στην ίδια φάση με σένα, δεν ξέρω τι μου γίνεται.

    Ψήφοι: 4 10.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stelioskal

Νεοφερμένος

Ο stelioskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μια απο τις πιο παράξενες προτάσεις της ΦΣ είναι η αποποινικοποίηση των ναρκωτικών. Χωρίς να θέλω να καταλάβω πολύ χώρο στο φόρουμ επιτρέψτε μου να θέσω ΕΝΑ επιχείρημα Ποιός είναι ο κύριος λόγος που ο ναρκοέμπορος προωθεί τα ναρκωτικά? Το κέρδος. Ποιός είναι ο λόγος που οι ίδιοι οι χρήστες προωθούν τα ναρκωτικά? Να δημιουργήσουν νέους χρήστες ώστε να γίνουν βαποράκια και να εξασφαλίσουν δωρεάν τη δόση τους. Και οι δύο κατηγορίες "επενδύουν" χαρίζοντας μερικές δωρεάν δόσεις μέχρι να εθίσουν το "θύμα" τους. και μετά αρχίζει το άρμεγμα... Τί θα γινόταν όμως άν όποιος ήθελε μπορούσε να προμηθευτεί ηρωΐνη (ή καλύτερα κωδεΐνη) απο το νοσοκομείο? Πάει το κέρδος των εμπόρων. πάει και ο λόγος να γίνει κανείς βαποράκι.... Αρα γιατί να "επενδύσουν" τσάμπα δόσεις στον πάσα ένα αφού μόλις αυτός εθιστεί θα πάει και θα την παίρνει νόμιμα απο το νοσοκομείο? Εξαφανίζεται λοπόν ο λόγος προώθησης των ναρκωτικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πφφφ 21 σελίδες!!!!

Το είχα αφήσει στις 3 για να το διαβάσω :P Πότε το μεγαλώσατε τόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μια απο τις πιο παράξενες προτάσεις της ΦΣ είναι η αποποινικοποίηση των ναρκωτικών. Χωρίς να θέλω να καταλάβω πολύ χώρο στο φόρουμ επιτρέψτε μου να θέσω ΕΝΑ επιχείρημα Ποιός είναι ο κύριος λόγος που ο ναρκοέμπορος προωθεί τα ναρκωτικά? Το κέρδος. Ποιός είναι ο λόγος που οι ίδιοι οι χρήστες προωθούν τα ναρκωτικά? Να δημιουργήσουν νέους χρήστες ώστε να γίνουν βαποράκια και να εξασφαλίσουν δωρεάν τη δόση τους. Και οι δύο κατηγορίες "επενδύουν" χαρίζοντας μερικές δωρεάν δόσεις μέχρι να εθίσουν το "θύμα" τους. και μετά αρχίζει το άρμεγμα... Τί θα γινόταν όμως άν όποιος ήθελε μπορούσε να προμηθευτεί ηρωΐνη (ή καλύτερα κωδεΐνη) απο το νοσοκομείο? Πάει το κέρδος των εμπόρων. πάει και ο λόγος να γίνει κανείς βαποράκι.... Αρα γιατί να "επενδύσουν" τσάμπα δόσεις στον πάσα ένα αφού μόλις αυτός εθιστεί θα πάει και θα την παίρνει νόμιμα απο το νοσοκομείο? Εξαφανίζεται λοπόν ο λόγος προώθησης των ναρκωτικών...

γιατι και παλι ειναι ευκολοτατο... η μηπως θα προσπαθησουν να μοιραζουν φυλλαδια? η να βρουν αλλη δουλεια? μπα δε νομιζω, αν εχουν μια ηδη στρωμενη ... με πελατολογιο κιολας.. ασε που, το καθε πιτσιρικι που θελει να το παιξει μαγκακι, θα εχει και ευκολοτερη προσβαση...οποτε αστο.

επισης, εδω δεν ειναι γιουκαταν ουτε κατω χωρες... εδω ειναι ελλαδα και οποιαδηποτε μορφη ναρκωτικου ειναι απλα ΜΗ αποδεκτη.

οσο για την κωδεινη καθεαυτη μιας και αναφερθηκε, ξερω φαρμακεια και γιατρους που την προμηθευουν χωρις ιδιαιτερους ενδοιασμους.
και για να λεμε του στραβου το δικιο, δεν εχει καποια φοβερη εξαρτηση στις κλασσικες δοσεις των μεγαλων χαπιων της...

οπως και να χει ειμαι καθετα αντιθετη σε αυτο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
οπως και να χει ειμαι καθετα αντιθετη σε αυτο. :)

Εγώ πάλι δεν έχω κατασταλάξει ούτε εδώ. Από την μία σκέφτομαι κ εγώ με τον τρόπο σου.

Από την άλλη όμως σκέφτομαι ότι όσο και αν μισώ τα ναρκωτικά και δεν θέλω κανείς να παίρνει, ωστόσο αν το καλοσκεφτείς είναι κ αυτά μια επιλογή από τις πολλές που μπορεί να κάνει ο καθένας ελεύθερα για το πως θα διαχειριστεί το σώμα του. Εννοώ ότι με το ίδιο σκεπτικό θα έπρεπε να απαγορευτεί και το αλκοόλ αλλά και τα τσιγάρα, εφόσον κάνουν πολύ περισσότερο κακό στον οργανισμό από όσο καλό. Αλλά εφόσον όταν κάποιος θα προτείνει να απαγορευτεί το κάπνισμα, πετάγονται όλοι οι καπνιστές και λένε "έχουμε δικαίωμα να κάνουμε ότι γουστάρουμε. κακό στο δικό μας σώμα κάνουμε, όχι στο δικό σας", γιατί το ίδιο σκεπτικό να μην ισχύει κ για τα ναρκωτικά...;

:hmm: πρέπει να το σκεφτώ λίγο ακόμη...

Θα βγούμε οφ όμως, οπότε το κόβω εδώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν ειδα κανεναν να πεθαινει απο καπνισμα.
ουτε απο αλκοολ.
κι αν ειδα, ειναι μετα απο Χρόοοονια προβληματα.
τα οποια μπορει να τα ειχε παθει ο καθενας.

τα ναρκωτικα ειναι εξαρτηση που ΣΚΟΤΩΝΕΙ, και πολυ πιθανο απο την μια μερα στην αλλη(!), και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να νομιμοποιηθει. μα τι συζηταμε τωρα ρε παιδια....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
τα ναρκωτικα ειναι εξαρτηση που ΣΚΟΤΩΝΕΙ, και πολυ πιθανο απο την μια μερα στην αλλη(!), και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να νομιμοποιηθει. μα τι συζηταμε τωρα ρε παιδια....:(

Ενώ τώρα δεν σκοτώνει..?
Πάντως σε όσες χώρες νομιμοποιήθηκαν στατιστικά οι χρήστες αυξήθηκαν ελαφρώς αλλά οι θάνατοι μειώθηκαν αρκετά από όσο γνωρίζω.

Δηλαδή ποια η διαφορά να είναι νόμιμα και παράνομα;
Αφού πάλι τα βρίσκεις με μεγάλη ευκολία. Ίσα ίσα που αν είναι νόμιμα οι χρήστες θα μπορούν να τα προμηθεύονται χωρίς να φτάνουν σε ακραίες πράξεις (κλοπές, επιθέσεις) και οι συνθήκες υγειινής δεν θα είναι το ίδιο άσχημες . Ούτε θα μπορούν φυσικά να τους ελέγχουν οι προμηθευτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Δηλαδή ποια η διαφορά να είναι νόμιμα και παράνομα;

Καμμια.
Απλα το εμπορια ναρκωτικων ειναι ενα απο τα πιο "προσοδοφορα" και συμφερει να μεινει η κατασταση σε ολο τον κοσμο ετσι...
Αν γινουν ελευθερα, καποιοι θα χασουν τη δουλιτσα τους (και δεν θα ειναι μονο τα μικρα ψαρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παντα σκοτωνει...
και γιαυτο ειναι κατι που πρεπει να σταματησει, και οχι να "ανοιξουν τα συνορα" και ολοι να εχουν ελευθερη προσβαση..μα τι λεμε τωρα..!
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πως το λέει ο Πανούσης; "Μη κάνετε ναρκωτικά, δεν φτάνουν για όλους" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
δ

Για κάποιες από τις θέσεις τους ..
.αποποινικοποίηση ουσιών, άρση μονιμότητας δημοσίου, μη κρατικά πανεπιστήμια
θα μπορούσα να μιλάω μέχρι αύριο το λιγότερο καθότι ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ αλλά θα πω μόνο ότι δεν είναι και τπτ καινούριο...
μια μικρή ΝΔ μου κάνουν ...απλά αυτοί τα λένε πιο χύμα ενώ οι άλλοι τα πασάρουν σε περιτύλιγμα..


.... αρνούμαι να συμβάλλω έστω και με τη διαφωνία μου στην περαιτέρω διαφήμισή του.

ευχαριστώ δεσποινίς,
με γλυτώσατε από τον κόπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
παντως ολα αυτα που ειπωθηκαν εδω τα θεωρω πολυ χρησιμα...
για να ειμαι και στην καρδια του οντοπικ...
Κατι που δεν ξεραμε...

1. ΛΕΥΚΟ=ΑΚΥΡΟ=ΑΠΟΧΗ=ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟΥ

2. ΨΗΦΟΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ=ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑ!

ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ και τα δυο να τα ξερει καποιος....

σχετικά με την ψήφο των μικρών κομμάτων, δεν πάει ακριβώς χαμένη γιατί μπορεί το ποσοστό τους να πάει στα πρώτα κόμματα, αλλά αν ένα κόμμα πάρει κάποιο ποσοστό τότε αυτόματα γίνεται υπολογίσιμο στις επόμενες εκλογές και μπορεί σιγά-σιγά να παίξει για να μπει μέσα στην Βουλή. Ας μην ξεχνάμε ότι και το ΛΑΟΣ δεν μπήκε στην Βουλή, αλλά τώρα φαίνεται ότι θα μπει γιατί κατάφερε ακριβώς να προβληθεί και να παίξει ρόλο λόγω του 2%-2,5% που έπιασε στις βουλευτικές εκλογές. Εξαργύρωσε αυτή του την δημοσιότητα με την επιτυχή του ένταξη στο ευρωκοινοβούλιο.

(αντεξα και διαβασα μεχρι την 10η περιπου σελιδα! μην κραξετε αν εχει ειπωθει κατι απο τα παρακατω)

Εγω παλι το θεωρω πολυ απλουστευτικο το παραπανω δευτερο συμπερασμα:

Πρωτον, οι ψηφοι δεν δινονται στο πρωτο μεγαλο κομμα. Μοιραζονται στα υπολοιπα.

Δευτερο, ηολη υποθεση της ενισχυσης ειναι οτι τα δυο μεγαλα κομματα θα εχουν τραγικα μεγαλυτερα ποσοστα απο τα υπολοιπα, και ετσι θα ειναι και σημαντικα πιο μεγαλη η ενισχυση τους. Αυτο ειναι στο χερι μας. Αν πχ καποιο κομμα εχει 10-15% θα παρει και αυτο σημαντικο μεριδιο των ψηφων.

Τριτο, γιατι υποθετουμε οτι ειναι αδυνατο για καποιο κομμα να μπει στη Βουλη, καποιο εκτος των 4-5 που φαινονται στις δημοσκοπησεις; 300000 ψηφους θελει περιπου, δεδομενης της (υποτιθεμενης) δυσαρεσκειας που υπαρχει προς τον δικομματισμο λογω των προσφατων χειρισμων τους στα τελευταια μεγαλα θεματα, γιατι να μην στραφει ο κοσμος προς εναλλακτικες λυσεις μαζικα;

Τεταρτο, το παραπανω επιχειρημα του MonaXoS.

Πεμπτο, το οτι ειναι αλλο να βγει ενα κομμα κυβερνηση με ποοσοστο 25% και το αλλο αντιπολιτευση με 20% (επι των συνολικων ψηφων) και αλλο με 45% και 40% οπως εμφανιζονται τωρα (λογω αποχης & ακυρων)

Εκτο, γιατι δεν προτεινει καποια ουσιαστικη λυση: δηλαδη να μην ψηφισουμε καποιο κομμα που μας αντιπροσωπευει απλα και μονο επειδη δεν προβλεπεται να μπει στην Βουλη; (αφηνω εκτος το θεμα "Και πως να προβλεψουμε το αν θα μπει στη Βουλη;" )

Αυτα...:P

EDIT: καποιος να κανει ενα merge ή ολοκληρο το αλλο θεμα ή καποια μηνυματα του, γιατι ειλικρινα δεν ξερω σε ποιο θεμα να απαντησω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το 6 για ξαναπες το γιατι μολις ξυπνησα και καιω καρβουνο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelioskal

Νεοφερμένος

Ο stelioskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
όσο για την κωδεινη .....

Ουπς, σόρρυ, λάθος!! Μεθαδόνη εννοούσα.Λαμβάνεται απο το στόμα και έχει την ίδια δράση με την ηρωΐνη..

τα ναρκωτικα ειναι εξαρτηση που ΣΚΟΤΩΝΕΙ....:(

Δεν σκοτώνουν τα ναρκωτικά, ούτε ακόμη και οι υπερβολικές δόσεις. Σκοτώνουν οι νοθευμένες δόσεις. Αν τα ναρκωτικά παρέχονται απο τα νοσοκομεία οι θάνατοι θα μηδενιστούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόλις έπεσα πάνω σε 2 διαφημιστικά σποτάκια της ΦΣ. Αν και λόγω budget δυστυχώς δεν νομίζω να παίξουν στην tv (και θα βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια της ΝΔ/ΠΑΣΟΚ/ΚΚΕ), νομίζω οτι αξίζουν να τα παραθέσω:




PS: Μήπως ξέρετε που θα βρω τη μουσική απο το δεύτερο σποτ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά είναι μεγάλη κουβέντα, πάντως είμαι υπέρ της αποποινικοποιήσης τους - έστω των λεγόμενων μαλακών. Και φυσικά είμαι υπέρ της μεγαλύτερης ενημέρωσης. Αλλά σε κάθε περίπτωση η αποποινικοποιήση τους σημαίνει πως θα είναι λίγοοοοοοοο πιο δύσκολο να τα προμηθευτούν ανήλικοι πχ ή άτομα που δεν πρέπει, ενώ έτσι θα διασφαλιστεί σίγουρα και η μεγαλύτερη ενημέρωση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι...με καλή διάθεση μη με πάρετε από τα μούτρα.

μπορούμε να διαφημίζουμε με τον έναν ή τον άλλον τρόπο το κόμμα που ενδεχομένως θέλουμε να ψηφίσουμε/υποστηρίζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι...με καλή διάθεση μη με πάρετε από τα μούτρα.

μπορούμε να διαφημίζουμε με τον έναν ή τον άλλον τρόπο το κόμμα που ενδεχομένως θέλουμε να ψηφίσουμε/υποστηρίζουμε?
Αναλόγως πως ορίζεις τη διαφήμιση.
Σαφώς στα συγκεκριμένα δύο σχετικά θέματα, επιτρέπεται να υποστηρίζουμε την άποψη μας για το κόμμα που θα ψηφίσουμε με επιχειρήματα ή να αναφέρουμε κάτι που μας έκανε εντύπωση (θετική ή αρνητική) σχετικά με κάποιο κόμμα (όπως πχ τα σποτάκια που πόσταρα, τα οποία μου έκαναν εντύπωση διότι ξεχωρίζουν απο το σύνηθες).
Αυτό που δεν επιτρέπεται είναι ποστς του στυλ:
"Ψήφιστε ΧΧΧ"
"Ο ΥΥΥ πολιτικός/Το ΧΧΧ κόμμα είναι ένας μ@λ@κας και μισός, πουλημένος, σάπιος"

Γενικά, ποστς με καλή διάθεση εκατέρωθεν και όχι προπαγάνδα επιτρέπονται στα συγκεκριμένα θέματα. Πάντως μέχρι στιγμής ό,τι έχει ειπωθεί, απο όλες τις πλευρές, είναι εντός ορίων (εκτός απο μια φράση την οποία έπειτα το μέλος διόρθωσε μόνο του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
οκ thanks για τη διευκρίνηση και σορι αν έγινε δημόσια η ερώτηση

να υποθέσω ότι links σε site του εκάστοτε κόμματος,αν κάποιος θέλει να παραθέσει, είναι επίσης εντός.


από ότι κατάλαβα δεκτό είναι κάθετι που γίνεται με στόχο την ενημέρωση και όχι τον ''προσυλιτισμό'' να το πω, και μέσα στα πλαίσια της καλής πίστης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ακριβώς prime :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οκ thanks για τη διευκρίνηση και σορι αν έγινε δημόσια η ερώτηση

να υποθέσω ότι links σε site του εκάστοτε κόμματος,αν κάποιος θέλει να παραθέσει, είναι επίσης εντός.


από ότι κατάλαβα κάθετι που γίνεται με στόχο την ενημέρωση και όχι τον ''προσυλητισμό'' να το πω, μέσα στα πλαίσια της καλής πίστης.:)
Ακριβώς. Και φυσικά και επιτρέπονται links. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top