Game of Thrones

voluptuousNex

Νεοφερμένος

Η voluptuousNex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
απάντησα και τις 70κάτι ερωτήσεις για να βγώ αυτο εδώ :down::down:


:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν έχει ποστάρει ο φαντασμ; Και ποιόν θα τρολλάρω για το Game Of Thrones?
(moarlike Gaym of Thrones,amirite? )
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
That episode was freakin' awesome!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
το χθεσινο επεισοδιο πρεπει να ηταν το τελευταιο στη σεζον αυτη.:(
θα το δω με μεγαλυτερη ορεξη λοιπον!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
το χθεσινο επεισοδιο πρεπει να ηταν το τελευταιο στη σεζον αυτη.:(
θα το δω με μεγαλυτερη ορεξη λοιπον!!!!!

Πω ναι....:( Κι εγώ θα το δω με μεγαλύτερη όρεξη και επειδή δε με βλέπω να αντέχω ως τον Απρίλιο του 2013 για την 3η σεζόν, θα έχω διαβάσει ως τότε και όλα τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Έτσι όπως καλύπτουν την πλοκή του βιβλίου στη τηλεοπτική μεταφορά με τεράστια άλματα καλά θα κάνουμε όλοι να διαβάζουμε εντατικότερα.:P
Καλή προβολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
είμαι στο 9ο επεισόδιο της 1ης σεζόν, από τις καλύτερες σειρές σε θέμα παραγωγής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Κανείς που να αγόρασε βιβλίο επειδή δεν μπορεί να περιμένει 3ο κύκλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Κανείς που να αγόρασε βιβλίο επειδή δεν μπορεί να περιμένει 3ο κύκλο;

Αμέ!
Είμαι η πρώτη που σου απαντά αλλά αποκλείω το ενδεχόμενο να είμαι η μόνη.

Επιβάλλεται να διαβάσει κανείς και τα βιβλία.
Όχι μόνο από ανυπομονησία.
Η ιστορία είναι πιο ενδιαφέρουσα από ό,τι αφήνει η σειρά να φανεί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Απλά θέλω να μάθω πόσο εύκολη είναι η μετάβαση στο βιβλίο;
Και τα έχεις πάρει στα Αγγλικά; Αυτά τα "μεγέθους παραλίας" κοντά στα 9€; Ή πήρες τα μεταφρασμένα; Διαβάζονται εύκολα τα μη μεταφρασμένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Κοίτα.
Βρίσκομαι στο 3ο αυτή τη στιγμή και κάποια στιγμή φοβήθηκα ότι στη μεταφορά θα το κάλυπταν!
Η αλήθεια είναι πως έχουν υπερβεί αρκετά την πλοκή, πράγμα λογικό αφού δεν μπορούν να συμπεριλάβουν όλα τα γεγονότα λόγω χρόνου και κόστους.
Πάντως, αν έχεις παρακολουθήσει προσεκτικά τη σειρά, δε θα δυσκολευτείς στην κατανόηση.

Προσωπικά, για λόγους τέρψης αλλά και οικονομικούς, διαβάζω την αγγλική έκδοση.
Είναι πολύ πιο απολαυστική η ανάγνωση έτσι, ο Martin έχει κοφτερή γλώσσα και κυνικό χιούμορ που χάνεται στη μετάφραση.
Αν σου είναι σχετικά εύκολο, προτίμησε τα αμετάφραστα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εχω δει τον δευτερο κυκλο,παιζει να βαρεθω το 2ο βιβλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
εχω δει τον δευτερο κυκλο,παιζει να βαρεθω το 2ο βιβλιο;

Όλα παίζουν.
Προσωπικά δε μου συνέβη πάντως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
προσωπικα εχθες το ξεκινησα και σημερα εβγαλα την season και το 1ο επεισοδιο απο την δευτερη season..(καηκα λιγο)
είναι όντως πολύ καλο,άρτιο από όλες τις άποψης.Παντως να πω την αληθεια με αυτα που ειχα ακουσει/διαβασει το περιμενα ακομα καλυτερο,δεν παυει ομως να ειναι καταπληκτικο..με φοβερες ερμεινιες,α και δεν εχω διαβασει τα βιβλια..
Επισης ο νανος ειναι ολα τα λευτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
tyrion.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
στο προτελευταιο επεισοδιο νομιζα οτι του εκοψε το κεφαλι και πεθανε...τα βιβλια δεν τα εχω διαβασει αλλα θελω να παρω το 3ο στα αγγλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άντε ένας χρόνος πάλι.
Θα το σκεφτώ να κάτσω να διαβάσω κανά βιβλίο μου φαίνεται.
Το τέλος πάντως με τα ζόμπι μου θύμισε κάτι από πειρατές της καραϊβικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Τι το θέλετε το Game of Thrones; Τόσα τσοντοσάιτ υπάρχουν στο internet...
ποσο συμφωνω!! κατι τετοιο ηθελα να πω αλλα οι 8 σελίδες των φανς με απέτρεψαν:P
στα 5 επεισοδια που εχω δει ως τώρα οι γυναίκες έχουν τη θέση των ζώων εν ολίγοις με φωτεινές εξαιρέσεις τη γυναίκα και την κόρη του Ned. Έχω βαρεθεί να βλέπω spanking, βυζιά και σεξ στα τέσσερα. αντε

edit: btw το τεστ με εβγαλε john snow :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πραγματικά έχουνε δίκιο και ο Γιώργος και η ciela!
Βέβαια σαν πλοκή κ.λ.π με έχει ενθουσιάσει, οπότε δεν την σταμάτησα όσο και να ξεφεύγει το περιεχόμενο χωρίς λόγο :P
Χθες είδα το 8ο επεισόδιο της 2ης σεζον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top