Τι προτιμούν περισσότερο οι άντρες; Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;

Μόνιμη σχέση ή σεξ; Σε τι νιώθετε καλύτερα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Μόνιμη σχέση

    Ψήφοι: 96 79.3%
  • Σέξ

    Ψήφοι: 25 20.7%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορεί να μην έχει λάβει υπ' όψιν του μόνο τη μία μερίδα, αλλά το σύνολο.
Αλλωστε υπάρχουν φαγητά που σε κάποιους δεν αρέσουν.
Υπάρχει και σχετικό θρεντ.:) :) :) :) :)
Χωρίς να δοκιμάσει όμως πως ξέρει σε ποιά μερίδα ανήκει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δυστηχώς μεγάλωσα βράδυ!Από τα 14 δουλευά νύχτα λόγω μαγαζιού που είχαν οι δικοί μου!μετά από κει και στο στρατιωτικό δούλευα σέ νησιά οταν απολήθήκα απο φαντάρος σε ξενοδοχεία γιά 11 χρόνια καί μετά σταά μπουζούκια μέχρι πρόσφατα!πάντα συζούσα αλλοτε 2 χρόνια εως και 5!δέν παντρεύτηκα γιατί πάντα ζητούσαν το παραπάνω.νομίζαν οτι θα το βρουν αλλού και μόλις βλέπαν το χρήμα νομίζαν οτ΄κάναν την τυχη τους!μήπως ΄πιστεύεις οτι τόσα χρόνια στη νύχτα δέν είδα τι γίνεται!Και πάρε το τελευταίο παραδείγμα με τούς 2 στή χαλκίδα που βρέθηκαν στήν θάλασσα!ρε γαμώτο καταλάθος!και μ αυτον του ικα καταλάθος!μη κρυβόμαστε στην σημερινή εποχή εαν δέν εχεις λεφτά αισθήματα πάς!
οπα...εδω κατι θες να πεις...ολες οι γυναικες ειναι ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χωρίς να δοκιμάσει όμως πως ξέρει σε ποιά μερίδα ανήκει; ;)
Δεν χρειάζεται να δοκιμάσει κάτι το οποίο δεν του προκαλεί καμία επιθυμία.
Απλά αδιαφορεί, μπορεί να ζήσει και χωρίς αυτό.:) :) :) :)
Είμαστε τώρα για πόνους στην κοιλιά.....:D :D :D :D
Κι εγώ διαφωνώ με το Μιτσογιάν,
δεν είναι κανόνας αυτό φίλε μου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ως γνωστών, όλες οι τροφές έχουν σημαντικά στοιχεία για την σωστή λειτουργία του σώματος μας.. αν λείπει για πολύ καιρό κάποια ομάδα, δεν θα αργήσουν οι δυσλειτουργίες…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ως γνωστών, όλες οι τροφές έχουν σημαντικά στοιχεία για την σωστή λειτουργία του σώματος μας.. αν λείπει για πολύ καιρό κάποια ομάδα, δεν θα αργήσουν οι δυσλειτουργίες…:P
Δεν θα λείψει καμία ομάδα, ό,τι χρειάζεται ο οργανισμός το παίρνει από διάφορες άλλες πηγές.:) :) :)
(και δεν εννοώ συμληρώματα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
mitsogian σόρρυ κιόλας αλλά απο τους ανθρώπους της νύχτας δεν βγάζεις αξιόπιστο συμπέρασμα διότι το δείγμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό (χωρίς να τους υποτιμώ or whatever, απλά στατιστικά, δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του πληθυσμού, πως να το κάνουμε! Το ίδιο θα έλεγα και αν μου έλεγες οτι κινείσαι και γνωρίζεις μόνο ή κυρίως πανεπιστημιακούς)
τ=Τήν νύχτα τι κυκλοφορούν φαντάσματα!η αλλοι ανθρώποι μήπως δεν θέλεις να δείς τι γίνεται γύρω σου!μήπως δεν σού φτάναν τα παραδείγματα που ειπα απλα καθημερινά των ειδήσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
οπα...εδω κατι θες να πεις...ολες οι γυναικες ειναι ετσι?
πάντα υπάρχουν εξαιρέσης αλλά οταν η εξαίρεση γίνεται κανόνας!ξέρω οτι γίνομαι κακός αλλά δέν μπορεί τόσος κόσμος να είναι τρελλός και μέσα σ αυτούς κι εγώ!πάντως δεν απελπίζομαι εχω κάνει αίτηση γιά να υοθέτησω παιδί και ελπίζω να το εχω!δηλαδή τι να κάνω που μπλέκω συνέχεια η μέ τρελλές η με π........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να δοκιμάσει κάτι το οποίο δεν του προκαλεί καμία επιθυμία.
Απλά αδιαφορεί, μπορεί να ζήσει και χωρίς αυτό.:) :) :) :)
Είμαστε τώρα για πόνους στην κοιλιά.....:D :D :D :D
Κι εγώ διαφωνώ με το Μιτσογιάν,
δεν είναι κανόνας αυτό φίλε μου.......
Δέν είπα γιά κανόνας αλλά στα σαράντα μου μάλλον εγώ είμαι λάθος τι να πω μόνο εγώ τα συναντάω!ο κόσμος είναι αγγελικά πλασμένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τ=Τήν νύχτα τι κυκλοφορούν φαντάσματα!η αλλοι ανθρώποι μήπως δεν θέλεις να δείς τι γίνεται γύρω σου!μήπως δεν σού φτάναν τα παραδείγματα που ειπα απλα καθημερινά των ειδήσεων!

Όχι απλά άλλοι άνθρωποι συχνάζουν στα μπουζούκια, άλλοι άνθρωποι στα εστιατόρια, άλλοι άνθρωποι στα Starbucks, άλλοι άνθρωποι στα βιβλιοπωλεία κοκ. Δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα μόνο απο μια μερίδα ανθρώπων.
Και τώρα το "απλά, καθημερινά, των ειδήσεων" πες μου πλζ οτι είναι χιούμορ :confused: Αν ήταν απλά και καθημερινά, δεν θα έβγαιναν στις ειδήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
πάντα υπάρχουν εξαιρέσης αλλά οταν η εξαίρεση γίνεται κανόνας!ξέρω οτι γίνομαι κακός αλλά δέν μπορεί τόσος κόσμος να είναι τρελλός και μέσα σ αυτούς κι εγώ!πάντως δεν απελπίζομαι εχω κάνει αίτηση γιά να υοθέτησω παιδί και ελπίζω να το εχω!δηλαδή τι να κάνω που μπλέκω συνέχεια η μέ τρελλές η με π........!
Παναγια μου...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δέν είπα γιά κανόνας αλλά στα σαράντα μου μάλλον εγώ είμαι λάθος τι να πω μόνο εγώ τα συναντάω!ο κόσμος είναι αγγελικά πλασμένος!

Ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος...αλλά το ότι πέφτεις πάντα στο ίδιο τύπο γυναίκας, το ότι επιλέγεις αυτό τον τύπο πρέπει να σε κάνει να ψάξεις τον εαυτό σου γιατί κάνεις αυτές τις επιλογές και όχι να γενικεύεις :) Φταίμε κι εμείς για τις επιλογές μας...όχι μόνο οι άλλοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Όχι απλά άλλοι άνθρωποι συχνάζουν στα μπουζούκια, άλλοι άνθρωποι στα εστιατόρια, άλλοι άνθρωποι στα Starbucks, άλλοι άνθρωποι στα βιβλιοπωλεία κοκ. Δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα μόνο απο μια μερίδα ανθρώπων.
Και τώρα το "απλά, καθημερινά, των ειδήσεων" πες μου πλζ οτι είναι χιούμορ :confused: Αν ήταν απλά και καθημερινά, δεν θα έβγαιναν στις ειδήσεις.
νομίζω οτι είπα οτι απ τα 14 δουλεύω νύχτα!ουζέρί εστιατόρια ξενοδοχεία καφετέριες μπουζούκια ντισκοτέκ! εντάξει αν εννόεις τα ΄σινεμά και τις εκκλησίες νύντα εντάξει!οκ αν εννοείς τις ειδήσεις χιούμορ που πήρε η αλλη η ιδιαιτερα το αμάξι του βουλευτή και εφύγε με τόν βιομήχανο και τούς βρήκαν κάτω απο τήν γέφυρα της χαλκίδας είχαν πάει για κανένα τσιγάρο!δεν τούς αρεσε η δεξίωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
νομίζω οτι είπα οτι απ τα 14 δουλεύω νύχτα!ουζέρί εστιατόρια ξενοδοχεία καφετέριες μπουζούκια ντισκοτέκ! εντάξει αν εννόεις τα ΄σινεμά και τις εκκλησίες νύντα εντάξει!οκ αν εννοείς τις ειδήσεις χιούμορ που πήρε η αλλη η ιδιαιτερα το αμάξι του βουλευτή και εφύγε με τόν βιομήχανο και τούς βρήκαν κάτω απο τήν γέφυρα της χαλκίδας είχαν πάει για κανένα τσιγάρο!δεν τούς αρεσε η δεξίωση!
Αυτό που εννοώ (και δεν θα το εξηγήσω κι άλλη φορά, κουράστηκα) είναι ότι:
1. Δεν μπορείς να κρίνεις όλο τον κόσμο απο αυτούς που βλέπεις σε ουζερί, μπουζούκια, κλάμπ κλπ. Διότι πολύ απλά ορισμένοι άνθρωποι, δεν πατάνε καν σε τέτοια μέρη ή το κάνουν πολύ σπάνια, οπότε αφήνεις περιπτώσεις απέξω. Στατιστική έχεις κάνει ποτέ; Μπορείς να βγάλεις αξιόπιστο συμπέρασμα απο μια μερίδα ανθρώπων με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά;
2. Στις ειδήσεις κατα κανόνα δεν βλέπουμε "απλά, καθημερινά πράγματα" διότι αν ήταν τόσο συνηθισμένα δεν θα έβγαιναν στις ειδήσεις. Αν ο καθένας μας σκότωνε κι απο έναν, πλέον δεν θα ήταν θέμα για ειδήσεις ο φόνος. Αυτό που βγαίνει στις ειδήσεις είναι το ασυνήθιστο, ώστε να προκαλεί ενδιαφέρον στον τηλεθεατή/αναγνώστη/ακροατή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος...αλλά το ότι πέφτεις πάντα στο ίδιο τύπο γυναίκας, το ότι επιλέγεις αυτό τον τύπο πρέπει να σε κάνει να ψάξεις τον εαυτό σου γιατί κάνεις αυτές τις επιλογές και όχι να γενικεύεις :) Φταίμε κι εμείς για τις επιλογές μας...όχι μόνο οι άλλοι :)
βέβαια πρώτα εμείς πρώτα πάντα κατηγορώ τόν ευατό μου καί πάντα προσπαθώ!στίς πόσες προσπάθιες καίγεσαι στίς 10 στίς 20 στίς 30 στίς 50 στίς 100 η οσο μεγαλώνεις μαθαίνεις!είναι σαν να ψάχνεις το τζόκερ!ξέρω είμαι κακός αλλά οι καταστάσεις σε κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
βέβαια πρώτα εμείς πρώτα πάντα κατηγορώ τόν ευατό μου καί πάντα προσπαθώ!στίς πόσες προσπάθιες καίγεσαι στίς 10 στίς 20 στίς 30 στίς 50 στίς 100 η οσο μεγαλώνεις μαθαίνεις!είναι σαν να ψάχνεις το τζόκερ!ξέρω είμαι κακός αλλά οι καταστάσεις σε κάνουν.

και αν σου κάτσει; :P

Ας σοβαρευτώ... μα όσο μεγαλώνεις και μαθαίνεις και ξέρεις τι θέλεις και τι ζητάς οι πιθανότητες να ξαναπέσεις σε ίδια περίπτωση μειώνονται... Το ότι το φαινόμενο επαναλαμβάνεται συνέχεια σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά... κάτι δεν μαθαίνεις καλά, δεν ξέρεις ακόμα να διακρίνεις αυτό που πρέπει....
οκ σταμάταω την ψυχανάλυση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αυτό που εννοώ (και δεν θα το εξηγήσω κι άλλη φορά, κουράστηκα) είναι ότι:
1. Δεν μπορείς να κρίνεις όλο τον κόσμο απο αυτούς που βλέπεις σε ουζερί, μπουζούκια, κλάμπ κλπ. Διότι πολύ απλά ορισμένοι άνθρωποι, δεν πατάνε καν σε τέτοια μέρη ή το κάνουν πολύ σπάνια, οπότε αφήνεις περιπτώσεις απέξω. Στατιστική έχεις κάνει ποτέ; Μπορείς να βγάλεις αξιόπιστο συμπέρασμα απο μια μερίδα ανθρώπων με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά;
2. Στις ειδήσεις κατα κανόνα δεν βλέπουμε "απλά, καθημερινά πράγματα" διότι αν ήταν τόσο συνηθισμένα δεν θα έβγαιναν στις ειδήσεις. Αν ο καθένας μας σκότωνε κι απο έναν, πλέον δεν θα ήταν θέμα για ειδήσεις ο φόνος. Αυτό που βγαίνει στις ειδήσεις είναι το ασυνήθιστο, ώστε να προκαλεί ενδιαφέρον στον τηλεθεατή/αναγνώστη/ακροατή.
στατιστικά γιατί γερνάμε γιατί υπάρχει υπογενιτικότητα γιατι δεν παντρεύονται τα ζευγάρια γιατί ειμάστε πρώτοι στήν ευρώπη στά διαζύγια!και αυτό με τόν διευύντη τού ικα ασυνήθιστο!μήπως τα βλέπω μόνο εγώ η τα πραγματα εχουν ξεφύγει!πόσοι ανθρώποι δέν πατάνε σ αυτά τά μέρη 1,2,3 στούς δέκα!πώς συναντάνε κόσμο στήν λαική στήν τράπεζα στήν εκκλησία!μάλλον στό ιντερνετ!η σε προξενιά!τι να πω πάλι λάθος τα βλέπω μόνος μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και αν σου κάτσει; :P

Ας σοβαρευτώ... μα όσο μεγαλώνεις και μαθαίνεις και ξέρεις τι θέλεις και τι ζητάς οι πιθανότητες να ξαναπέσεις σε ίδια περίπτωση μειώνονται... Το ότι το φαινόμενο επαναλαμβάνεται συνέχεια σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά... κάτι δεν μαθαίνεις καλά, δεν ξέρεις ακόμα να διακρίνεις αυτό που πρέπει....
οκ σταμάταω την ψυχανάλυση! :)
οκ!γύρω στα 50ντα μου μπορεί να μάθω!εχω ακόμα δεν απάντησες στίς πόσες προσπάθιες καίγεσαι!
υπάρχει και αλλή λύση εκστρεμιστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πχ προσωπικά mitsogian δεν μου αρέσουν ούτε τα μπουζούκια, ούτε τα κλάμπ ούτε γενικά οποιοδήποτε μέρος με δυνατή μουσική, φασαρία και κακό φωτισμό. Προτιμώ καφετέριες και καλά εστιατόρια. Και δεν νομίζω οτι είμαι και η μόνη. Η υπογεννητικότητα και τα διαζύγια που κολλάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πχ προσωπικά mitsogian δεν μου αρέσουν ούτε τα μπουζούκια, ούτε τα κλάμπ ούτε γενικά οποιοδήποτε μέρος με δυνατή μουσική, φασαρία και κακό φωτισμό. Προτιμώ καφετέριες και καλά εστιατόρια. Και δεν νομίζω οτι είμαι και η μόνη. Η υπογεννητικότητα και τα διαζύγια που κολλάνε;
δεν ανέφερα καφετέριες καί εστιατόρια? νομίζω οτι τα ανέφερα!για τα στατιστικά που είπες αν υπάρχουν!δέν θέλω να μπώ σε αντιπαράθεση γιατί ειμαι πολλή πικραμένος στή ζωή μου και δε μπορώ να δεχτώ οτι συνέχεια κάνωλάθος επιλογές!πόσες φορές λάθος!δέν πρέπει να φέρεσαι σωστά.καλύτερανα σεφοβούνται παρά να σε λυπούνται αλλά τα χρόνια πέρασαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
οκ!γύρω στα 50ντα μου μπορεί να μάθω!εχω ακόμα δεν απάντησες στίς πόσες προσπάθιες καίγεσαι!
υπάρχει και αλλή λύση εκστρεμιστική!


Αυτό για την λύση δεν το κατάλαβα :worry:

Δεν έχω κάνει και στατιστική ανάλυση να πω την αλήθεια... απλά όπως σου είπα παραπάνω από ένα σημείο και μετά είναι ότι κάτι δεν έχουμε μάθει σωστά και ίσως κάτι μας τραβάει σε αυτό το τύπο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top