Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!...:D:D:D:D

Σαν πως εγώ θα τους φάω στην μάπα; ε; Εσείς οι δεσποινίδες πολλές φορές «πατάτε» φλούδες με κλαψιάρηδες άντρες («πιπίνια»)...:P:P:P:P

Τί καλος!!!! χαχαχαχαχα:D:D:D:D


Εμ...ολα τα δυσκολα πανω μας πεφτουνε!!!Αχ τι τραβαμε εμεις οι γυναικες με την παρτη σας?!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ανανδρο να κλαινε οι αντρες..δεν ειναι εγκλημα..φυσικα και κλαινε οι αντρες..και εμενα μαρεσει πολυ που υπαρχουν αντρες που δειχνουν τα συναισθηματα τους..ισα ισα που αυτους που δεν τα δειχνουν δεν κλαινε κλπ τους θεωρω ανανδρους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ανανδρο να κλαινε οι αντρες..δεν ειναι εγκλημα..φυσικα και κλαινε οι αντρες..και εμενα μαρεσει πολυ που υπαρχουν αντρες που δειχνουν τα συναισθηματα τους..ισα ισα που αυτους που δεν τα δειχνουν δεν κλαινε κλπ τους θεωρω ανανδρους;)

Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.
σε σενα πηγαινε νικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.

Η Βενιβεντιβιτσι αναφέρεται στους γνωστούς και ως Πουλόπουλους ή και Πλούταρχους! Όταν όλα σου πάνε χάλια κι όλο κακομοιριάζεις στο κλάμα και δωστου κλάμα.


Το κλάμα από μόνο του ποτέ δεν είναι κακό και σαν άντρας είμαι υπερήφανος που μπορώ και κλαίω όταν το νιώθω, σπάνια μεν, αλλά το νιώθω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.


Εννοώ την γκρίνια μαζί με το κλαμα...την γνωστή σε όλους κλαούνα!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
σε σενα πηγαινε νικο:)

μα δεν αναφέρθηκα στο κλάμα ως ξέσπασμα... :) :)
αλλά στο κλάμα ως «νιαούρισμα» και μιζέρια...:)

φυσικά και κλαίω (στα ανθρώπινα πλαίσια), διότι μου αρέσει πάντα να εκδηλώνω τα αισθήματά μου και όχι να το παίζω «σφιγμένος»...όμως, δεν θυμάμαι τον εαυτό μου, να έχω κλάψει πολλές φορές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
μα δεν αναφέρθηκα στο κλάμα ως ξέσπασμα... :) :)
αλλά στο κλάμα ως «νιαούρισμα» και μιζέρια...:)

φυσικά και κλαίω (στα ανθρώπινα πλαίσια), διότι μου αρέσει πάντα να εκδηλώνω τα αισθήματά μου και όχι να το παίζω «σφιγμένος»...όμως, δεν θυμάμαι τον εαυτό μου, να έχω κλάψει πολλές φορές! :)

ok τοτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η γαϊδουριά και η αναισθησία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η αχαριστια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
η δειλία στα συναισθήματα
και
η έκπτωση των συναισθημάτων.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
το ψέμα,την αχαριστία και τα πισώπλατα χτυπήματα-θάψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
η απύθμενη βλακεία του....... άσε που σε παρασέρνει στον ίδιο βυθό χωρίς τέλος όταν αποφασίσεις να μιλήσεις μαζί του......

"Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας".....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η υπεροψία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
θάψιμο,υπεροψία,υπέρμετρος εγωισμός,ακραία ζήλεια,αχαριστία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Η μιζερια , να εχει γνωμη αποψη επι παντως επιστητου χωρις να το αιτιολογει , να μιλα με τις ωρες και να μην ακουει, η τσιγκουνια υλικα και μεταφορικα , να ειναι ατημελητος ,γκρινιαρης και κατσουφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
το να επαναλαμβάνει τα ίδια πράγματα κάθε μέρα..., μπορεί και το ίδιο πράγμα, ανεπανάληπτα την ίδια μέρα....
και να είναι ο ίδιος μετά από χρόνια..., να μην έχει αλλάξει τίποτα πάνω του....
κάτι σαν εμένα, ας πούμε.... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αυτό που μου την δίνει και το θεωρώ αδιανόητο πως το κάνουν μερικοί άνθρωποι είναι όταν στο παίζουν φίλοι και όταν βρουν την αδυναμία σου σε χτυπάνε ακριβώς εκεί χωρίς να αναρωτηθούν αν είναι σωστό ή όχι περιμένουν την κατάλληλοι στιγμή για να σε πονέσουν...όπως τα δηλητηριώδη φίδια έρχονται σιγά σιγά και σε τσιμπάνε εκεί που δεν το περιμένεις......η διαφορά είναι ότι με τα φίδια δεν γίνεσαι φίλος και δεν τα εμπιστεύεσαι ενώ με τους ανθρώπους το κάνεις και πολλές φορές την πατάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
πολλα...Αλλα κυριως η υποκρισια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
απο που να αρχισω??!!!!λοιπον αρχικα μου την δινει η αχαριστια,να κανεις τα παντα για τον αλλον και αυτος να μην το παιρνει στα σοβαρα!!!(ή εστω να μην ανταποδιδει)...τα ψεματα,η ειρωνεια,τα μη χαμογελαστα ατομα και γενικοτερα αυτα που μολις τα βλεπεις σου χαλανε την διαθεση...επισης δεν μου αρεσει το ψευτικο υφακι....αυτο που σου το παιζει φιλος/φιλη ,αλλα απο πισω σε θαβει κυριολεκτικα(αν δεν συμπαθεις καποιον ρε παιδακι μου μην του δινεις σημασια)==>ειναι τελειως εκνευριστικο ακομα και να το βλεπεις οχι μονο να το ζεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top