Swinging: ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων

Ποια η άποψη σας για το swinging; :group:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 107)
  • Θα ήθελα να το κάνω σίγουρα :devil:

    Ψήφοι: 20 18.7%
  • Θα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά μέχρι εκεί :P

    Ψήφοι: 11 10.3%
  • Θα ήθελα να πάω στο club μόνο, από περιέργεια :whistle:

    Ψήφοι: 10 9.3%
  • Δεν θα το έκανα με τίποτα :ropalo:

    Ψήφοι: 50 46.7%
  • Είμαι ο κουμπάκιας και δεν έχω άποψη :angel:

    Ψήφοι: 7 6.5%
  • Το έχω κάνει

    Ψήφοι: 9 8.4%

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δηλαδη αμα δεν ηταν μπροστα δεν θα ειχες κανενα προβλημα ε?:galliko:

Υ.Σ
Σε ειχε για τον πουτσο

Όντως αλλά μετά το καλοσκέφτεσαι πιο ψύχραιμα και καταλήγεις ότι αυτός δεν είναι για σένα ή ότι δεν είσαι προχωρημένος/η για τέτοια.Οπότε κάθεσαι στα αυγά σου και προτείνεις άλλη περίεργη φάση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Όντως αλλά μετά το καλοσκέφτεσαι πιο ψύχραιμα και καταλήγεις ότι αυτός δεν είναι για σένα ή ότι δεν είσαι προχωρημένος/η για τέτοια.Οπότε κάθεσαι στα αυγά σου και προτείνεις άλλη περίεργη φάση. :)

για πες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Την άλλη φάση? :P

ναι ρε παιδι μου να παρουμε ετσι μια ιδεα απ 'αυτα τα περιεργα κι εμεις ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι ρε παιδι μου να παρουμε ετσι μια ιδεα απ 'αυτα τα περιεργα κι εμεις ! :P


Πες ωρέ ιδέες να σκεφτόμαστε γιατί βαριόμαστε :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ναι ρε παιδι μου να παρουμε ετσι μια ιδεα απ 'αυτα τα περιεργα κι εμεις ! :P

Εε να κάνουμε ένα σκηνικό , να βάλουμε πρόστυχα εσώρουχα (γυναίκες) και να κάνουμε διάφορα καψόνια γενικά να βάλουμε την φαντασία μας να δουλέψει εκείνη την στιγμή για να του βγάλουμε από το μυαλό αυτό που μας ζήτησε. :)

Πες ωρέ ιδέες να σκεφτόμαστε γιατί βαριόμαστε :yahoo:

Φαντασιααααα!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Δεν θα έδινα/δάνειζα/μοιραζόμουν το αμόρε με καμία . χαχαχααχ ΔΙΚΌΣ ΜΟΥ ΔΙΚΌΣ ΜΟΥ ΔΙΚΌΣ ΜΟΥ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Εε να κάνουμε ένα σκηνικό , να βάλουμε πρόστυχα εσώρουχα (γυναίκες) και να κάνουμε διάφορα καψόνια γενικά να βάλουμε την φαντασία μας να δουλέψει εκείνη την στιγμή για να του βγάλουμε από το μυαλό αυτό που μας ζήτησε. :)

α ενταξει ψιλοχαλαρες καταστασεις δηλαδη , δε τα λες και περιεργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
α ενταξει ψιλοχαλαρες καταστασεις δηλαδη , δε τα λες και περιεργα...

Τα περίεργα δεν λέγονται.. :D Τα βλέπεις στην πράξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα περίεργα δεν λέγονται.. :D Τα βλέπεις στην πράξη!



Εεεε... τότε δεν κάνουμε δουλειά έτσι (μην φανταστείτε τίποτα πρόστυχο :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Τα περίεργα δεν λέγονται.. :D Τα βλέπεις στην πράξη!

ελα μωρε νταξει μια παρεα ειμαστε δω περα σιγα... χαχααχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Δεν θα το έκανα με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται μια μεγάλη βλακεία αυτό.
Καλο θα ήταν όσοι ενδιαφέρονται να το κανουν, να χωρίσουν, γιατί προς τα εκεί οδεύουν και απλά δεν το χουν πάρει χαμπάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου φαίνεται μια μεγάλη βλακεία αυτό.
Καλο θα ήταν όσοι ενδιαφέρονται να το κανουν, να χωρίσουν, γιατί προς τα εκεί οδεύουν και απλά δεν το χουν πάρει χαμπάρι.



για να μιλήσουμε σοβαρά ούτε εγώ θα το έκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Το αυτοκινητο και ο αντρας δεν δανειζονται ποτε.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το αυτοκινητο και ο αντρας δεν δανειζονται ποτε.:P:P:P

Στην Αργεντινή, την περίοδο της μεγάλης κρίσης που πέρασε η χώρα το 2001, οι πολίτες αντάλλασαν προϊόντα και υπηρεσίες μεταξύ τους ώστε να επιβιώσουν μιας και το χρήμα ήταν σπάνιο. Σε τέτοιους καιρούς πρέπει να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου περί αποκλειστικότητας χρήσης του προϊόντος "άντρας". Πότε να μην λες ποτέ...

Επίσης, το ρωμαϊκό γιούζερνέιμ δεν ταιριάζει με αυτή την αναχρονιστική άποψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
pointless.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cracken

Νεοφερμένος

Ο Cracken αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
το θεμα ειναι οτι αν γινει εστω και μια φορα θα ξαναγινει . οποτε το ζευγαρι πρεπει να ειναι προετοιμασμενο για τις μελλοντικες συνεπειες.παντως αν ερθει η megan fox και μου το προτεινει δεν θα πω οχι. για παντρεμενα ζευγαρια με παιδια δεν μου φαινετε ασχημη ιδεα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι αν γινει εστω και μια φορα θα ξαναγινει . οποτε το ζευγαρι πρεπει να ειναι προετοιμασμενο για τις μελλοντικες συνεπειες.παντως αν ερθει η megan fox και μου το προτεινει δεν θα πω οχι. για παντρεμενα ζευγαρια με παιδια δεν μου φαινετε ασχημη ιδεα .
Γενικα οποιος αγαπαει δεν αντεχει να το κανει αυτο και ας ειναι η megan fox για τον ανδρα κ o prant pitt για την γυναικα. Η γνωμη μου ειναι οτι η οικογενεια πρεπει να σε δενει οχι να σε απομακρυνει αλλιως δεν χρειαζεται να την κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antreas.crazy

Νεοφερμένος

Ο antreas.crazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μου αρέσει. Θέλω πολύ.... Πάρα πολύ. Γουστάρω ανταλλαγές συντρόφων. Με παντρεμένα ζευγάρια όπως εμείς..... Για τρελό sex όλοι μαζί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top