e-steki: The new era

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας ανακοινώνουμε ότι το e-steki θα παραμείνει κλειστό από την τετάρτη 28/11/2007 έως το Σάββατο 1/12/2007 ούτως ώστε:
  1. Να μεταφερθεί σε νέο, πολύ καλύτερο από όλες τις απόψεις server. Το e-steki θα βρίσκεται απο τις 1/12 σε dedicated server στη Rackspace, κορυφαία εταιρεία στο χώρο της.
  2. Να εφαρμοστούν κάποιες από τις μεγαλύτερες αλλαγές που έχει γνωρίσει ποτέ το e-steki, οι οποίες ετοιμάζονται πυρετωδώς απο τον Ιούνιο. Στις 1/12 θα δείτε κάποιες από αυτές, όσον αφορά το forum. Έχετε υπόψιν οτι απο τις 1/12/2007 και για κάποιο διάστημα το οποίο δεν γνωρίζουμε πόσο ακριβώς θα κρατήσει, στο e-steki δεν θα υπάρχουν οι άλλες κατηγορίες (fun, gallery, links, quotes). Θα ξαναμπούν όταν θα είναι και αυτές έτοιμες και βελτιωμένες, μαζί με νέες δυνατότητες που θα προσφέρει το e-steki τότε και ήδη είναι υπο κατασκευή αρκετές από αυτές. Η εμφάνιση του site θα αλλάξει ριζικά, το ίδιο και το interface του. Δόθηκε έμφαση στο να είναι ιδιαίτερα εύχρηστο ακόμα και για τους αρχάριους χρήστες καθώς και να αποπνέει αίσθηση φρεσκάδας και όχι συντηρητισμού.
  3. Να γίνει επίσημο domain του e-steki το www.e-steki.gr, όπως σας είχαμε ενημερώσει.
Ελπίζουμε να σας ενθουσιαστείτε από τις αλλαγές όσο ενθουσιασμένοι είμαστε και εμείς από αυτές όσο καιρό τις ετοιμάζουμε. :D

Ζητούμε συγγνώμη για τις αρκετές μέρες που θα είναι κλειστό το site ούτως ώστε να εφαρμοστούν οι πρώτες απο αυτές (οι οποίες αποτελούν περίπου το 15% των συνολικών αλλαγών που θα γίνουν στο e-steki μέσα στους επόμενους μήνες)

Υ.γ.: Ελπίζω να σας αποζημιώσουν για το downtime τα "δωράκια" που σας έχω ετοιμάσει για κατέβασμα από τη σελίδα που θα εμφανίζεται όσο το site είναι κλειστό. Τα "δωράκια" αυτά θα δώσουν και μια ιδέα στους ανυπόμονους για το νέο στυλ του e-steki. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Hehe, at last!! :D :D



Καλή δύναμη με το final phase. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αντε με το καλο!!!

Michelle εγω πιστευω οτι οσες μερες και να το κλεισεις μολις δουμε ολοι της αλλαγες θα ξεχασουμε και την στερηση που θα παθουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τέλεια.:PΕυτυχώς Τετάρτη-Παρασκευή είναι οι πιο busy μέρες μου και δεν μπαίνω πολύ ούτως ή άλλως οπότε δεν θα πάθω σύνδρομο στέρησης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ τι θα κάνω? :cry_x:

υπομονή:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
4 μερες off? :stunned::stunned::stunned::stunned::stunned:
Στερητικο θα παθουμε. :look::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
I'm looking forward to it!
Keep up the good work Michelle!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
I'm looking forward to it!
Keep up the good work Michelle!!!:clapup:
Ευχαριστώ αλλά υπάρχει και ο Exposed_Bone, μην τα λες μόνο σε μένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι λετε τωρα;... Εγω πως θα περναω την ωρα μου;....

Ελπιζω παντος ολλες αυτες οι αλλες να ειναι ωραιες και να αξιζουν, και οχι περιτες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα νομίζω με βολεύει να κλείσετε, μπας και διαβάσω και λίγο που δίνω 30/11! :P (Μόνο που στην δουλειά θα κόβω φλέβα.. :()

Άντε με το καλό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Εμένα νομίζω με βολεύει να κλείσετε, μπας και διαβάσω και λίγο που δίνω 30/11! :P (Μόνο που στην δουλειά θα κόβω φλέβα.. :()

Άντε με το καλό! :clapup:
δεν θα κοβεις φλεβα ;) αφου θα ξαναστηθει το δικτυο σας απο την αρχη απο Δευτερα - Τριτη, και για μαντεψε ποιος θα κανει την δουλεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε; Πλάκα κάνεις; :confused:

Εσύ θα με μάθεις να κάνω back up? :eek: :P Κανόνισε κακομοίρη μου, να με πάρουν στο ψιλό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
cheers για τον κοπο των παιδιων που το ετοιμαζαν !

Κρατηστε το κλειστο και παραπανω αν χρειαστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Με το καλό! Νομίζω (ελπίζω μάλλον :P) πως θα λατρέψετε το νέο steki παίδες :) Τα παιδιά κάνανε καταπληκτική δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ανυπομονούμε να δούμε την αλλαγή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι λετε τωρα;... Εγω πως θα περναω την ωρα μου;....

Ελπιζω παντος ολλες αυτες οι αλλες να ειναι ωραιες και να αξιζουν, και οχι περιτες...!
Βλέπεις είμαστε μεγάλο site και το εν λόγω project θέλει λίγο χρόνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βλέπεις είμαστε μεγάλο site και το εν λόγω project θέλει λίγο χρόνο. ;)

Καταλαβενω ρε... Το θεμα ειναι τι σκ@τ@ θα βρω εγω για να περασω την ωρα μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
beer?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To υπουργείο υγείας προειδοποιεί: Οι αναβαθμίσεις του e-steki αυξάνουν τον αλκοολισμό ...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top