Που μπορεί κάποιος να βρει τεχνική βοήθεια;

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Είμαι καινούργιο μέλος στο φόρουμ και έχω το εξής πρόβλημα/ερώτηση: Έχω αγοράσει τα "κομμάτια" για ένα home theater αλλά δεν τα βγάζω πέρα με το στήσιμο. Κάποιος γνωστός μου είπε να ζητήσω βοήθεια από μια υπηρεσία των Multirama που λέγεται Tech Gurus και που σου στέλνει ειδικούς στο δικό σου χώρο. Πριν μπλέξω, όμως, με τηλεφωνήματα και ραντεβού, θα ήθελα να μου πείτε, εάν κάποιος από εσάς έχει χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία και εάν αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν εξαιρέσεις το κόστος, δεν θα έχεις κάποιο άλλο πρόβλημα (λογικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εντάξει, το φαντάζομαι ότι δε θα είναι δωρεάν αυτή η υπηρεσία :) Εάν κάνουν καλή και νοικοκυρεμένη δουλειά, όμως, χαλάλι το όποιο έξοδο, αρκεί, βέβαια, να μην είναι πολύ μεγάλο. Γενικά, είμαι της άποψης ότι η εξειδικευμένη υποστήριξη σε γλιτώνει από πολλούς μπελάδες και, τελικά, έξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συνήθως οι τεχνικοί είναι ψαρώμενοι 25χρόνοι που φοβούνται να μην απωληθούν κτλ όποτε κάνουν τέλεια την δουλεία τους. Έχω μια εμπειρία όπου στο τέλος ο τεχνικός ήθελε να βάλει σκούπα επειδή ... έπεσαν σκόνες από το ανεμηστηράκι κάτω. :P Δεν θέλω να πιστέψω ότι τα Multirama θα έχουν χειρότερους τεχνικούς ... έτσι και αλλιώς αυτές οι υπηρεσίες δεν έχουν ζήτηση ... αν δεν είναι και ποιοτικές την έβαψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Προς το παρόν, πήγα στο Multirama στον Πειραιά και μίλησα με έναν ευγενέστατο κύριο, στον οποίο εξήγησα τι ακριβώς θέλω. Μου είπε ότι αυτό που θέλω να κάνω, είναι πολύ απλό, και έκλεισα ραντεβού να έρθει κάποιος στο σπίτι να το στήσει επιτέλους αυτό το έρημο το home theater...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Nice, οι τεχνικές γνώσεις του τεχνικού πως σου φάνηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosgrig

Νεοφερμένος

Ο tasosgrig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
που μπορούμε να πάρουμε περισσότερες πληροφόριες για αυτήν την υπηρεσία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Nice, οι τεχνικές γνώσεις του τεχνικού πως σου φάνηκαν;

Τώρα, με φέρνεις σε δύσκολη θέση :redface: Αν μπορούσα να κρίνω τις γνώσεις του τεχνικού στη "θεωρία", τότε κατά πάσα πιθανότητα θα μπορούσα να κάνω και τη δουλειά μόνη μου :D
Έκλεισα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα (λόγω δικής μου έλλειψης χρόνου) και, όταν μπορέσω (είπαμε, έλλειψη χρόνου) θα επανέλθω με πλήρη αναφορά για την έκβαση του εγχειρήματος.

που μπορούμε να πάρουμε περισσότερες πληροφόριες για αυτήν την υπηρεσία;
Μου έδωσαν τον αριθμό 801 11 21000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top