Απορίες για τα Blogs

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
δεν μου την ανοίγει την ιστοσελίδα!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και τα δύο, οι κύριες υπηρεσίες είναι free έχει ωστόσο και κάποιες σπέσιαλ η οποίες δεν είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς διαγράφουμε ένα blog από το blogspot;
Νομίζω παλιότερα το είχα βρει αλλά τώρα δεν το βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
6. Πώς μπορώ να διαγράψω ένα ιστολόγιο;

Για να διαγράψετε ολόκληρο το ιστολόγιό σας, απλώς μεταβείτε στην καρτέλα Ρυθμίσεις | Βασικό. Σε αυτό το σημείο, να είστε απολύτως βέβαιοι ότι βρίσκεστε στο σωστό ιστολόγιο και ότι θέλετε να το διαγράψετε οριστικά από τον λογαριασμό σας. Στη συνέχεια, κάντε κλικ στην επιλογή "Διαγραφή αυτού του ιστολογίου". Εάν το ιστολόγιό σας βρίσκεται στον δικό σας διακομιστή, τα αρχεία που περιέχονται σε αυτό δεν θα διαγραφούν. Μπορείτε να τα διαγράψετε με μη αυτόματο τρόπο, εάν συνδεθείτε στον διακομιστή σας μέσω ενός προγράμματος-πελάτη FTP


Αυτό χρειάζεσαι; Είναι πολύ εύκολο, το βρήκα και στο δικό μου.=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ξέρει κανείς γιατί το blogspot δε δέχεται τις αγγλικές ετικέτες;

Επίσης ξέρετε πώς να χωρίσω τα θέματα σε κατηγορίες; Τι πρέπει να βάλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πως μπορώ να ρυθμίσω ένα tweeter να γράφει τις επικεφαλίδες του blog μου. Εχω παρατηρήσει πολλά άλλα blog να το κάνουνε. Π.Χ. το TROMAKTIKO και το skai. :hmm: Θέλω και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
καλησπερα παιδια! ηθελα να ρωτησω κατι. εχει φτιαξει κανενας μπλογκ με html? εγω εχω προσπαθησει να φτιαξω αλλα μου ελεγε να βαλω skins και κατι τετοια, δεν θυμαμαι καλα, και ψιλομπερδευτηκα και το παρατησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top