Νεκρός ο 16χρονος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
https://tvxs.gr/news/ελλάδα/«η-αξία-του-παιδιού-μου-γι-αυτούς-ήταν-όσο-μία-κατσαρίδα»

νταξ το χει χασει ο ανθρωπς εντελως... σε λιγο θα μας πει οτι καλα εκανε στο χουλιγκανι..αν και εμεσα αυτο εννοει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλα ο Κουγιας δε την παλευει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχααχχαχαχαχαχαχ ειδα που ελεγε οτι θελει να βγει στην δημοσιοτητα ενα βιντεο με τον Αλεξανδρο που δειχνει την "αποκλινουσα" συμπεριφορα του!
Χαχ, δηλαδη καλα εκανε που πυροβολησε ο μπατοσς ε?
Φερτε μου τον να τον σπρωξω με το μικρο μου δαχτυλακι να τον χωσω στο χωμα. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Καλα ο ανθρωπος δεν την παλευει...ελεος δηλαδη τα σκεφτεται και τα λεει???...αλλα το χειροτερο ειναι οτι ο αστυνομικος με αυτον δικηγορο οπως φενεται δεν προκειται να κλεισει ουτε χρονο στην φυλακη...






Σημείωση Editor:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Η συζήτηση συνεχίζεται στο θέμα:

Νεκρός 16χρονος στα Εξάρχεια
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top