[Other] Sony Ericsson W580i

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Όποιος έχει αυτό το κινητό ας μου πει πως μπορώ να γράφω κανονικά και όχι με αυτόν τον άθλιο τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αν εννοεις χωρις τ9 απλα πατα συννεχομενα το αστερακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το Τ9 είναι πολύ χρήσιμο. Αν το μάθεις θα γράφεις πολύ γρήγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ευχαριστώ.:no1::thanks:΄
Παρεπιπτώντως πολύ καλό κινητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Πάντως καλό θα ήταν να ανοίγουμε που και που το manual για κάθε συσκευή που αγοράζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το manual απλώς ανέφερε ότι το κινητό χρησιμοπποιεί την τεχνολογία Τ9 για τη γραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν μόνο τα απλά, όχι τα slider και τα clampshell (κάπως έτσι λέγονται):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πολυ καλο κινητο αλλα σπανε τα κουμπια ευκολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Κάτι ακόμη, μπορεί να συνδεθεί με ασύρματο modem της PHILLIPS?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Κάτι ακόμη, μπορεί να συνδεθεί με ασύρματο modem της PHILLIPS?

Αν έχει επιλογή WLAN το κινητό σου,ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ το KE970 της LG.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrischarmedfan

Νεοφερμένος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ηερω σιγουρα πως συνδεετε μεσω bluetooth με dial-up συνδεση!!!Αλλα οχι με modem κατευθειαν στο pc!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν μόνο τα απλά, όχι τα slider και τα clampshell (κάπως έτσι λέγονται):)
Monty python?Θεοι ε?(η εικονα σου)
holy grail
brian
flying circus
meaning of life
and now for something completely different
ο αγαπημενος μου ειναι ο john cleese και μετα ο eric idle!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Monty python?Θεοι ε?(η εικονα σου)
holy grail
brian
flying circus
meaning of life
and now for something completely different
ο αγαπημενος μου ειναι ο john cleese και μετα ο eric idle!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Ναι monty python, έχω δει όλες τις ταινίες και πολλά από τα επισόδεια:D

Το συγκεκριμένο είναι το γνωστό πόδι που σχεδίασε ο Terry Gilliam:no1:

Απολαύστε βίντεο: https://www.youtube.com/user/MontyPython
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ναι monty python, έχω δει όλες τις ταινίες και πολλά από τα επισόδεια:D

Το συγκεκριμένο είναι το γνωστό πόδι που σχεδίασε ο Terry Gilliam:no1:

Απολαύστε βίντεο: https://www.youtube.com/user/MontyPython
ΦΟΒΕΡΟ thx!
να σ ρωτησω?
εκτος απο το holygrail το brian και to meaning of life υπαρχει αλλη αξιολογη ταινια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
ΦΟΒΕΡΟ thx!
να σ ρωτησω?
εκτος απο το holygrail το brian και to meaning of life υπαρχει αλλη αξιολογη ταινια?

Υπάρχει και το "And now for something completely different". Αυτές έχουν βγάλει συνολικά.:)

Μη βγαίνουμε εκτός θέματος όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top