Κάμα Σούτρα

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πως μας ξέφηγε κάτι τέτοιο?
Τι έχεται ακούσει ?
Τι θέλετε να μάθεται?
Έχεται δοκιμάσει κάποιες απο τις στάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω
Ελαχιστα
Τιποτα αυτην την στιγμη, ισως αργοτερα
Μωρε ας ειχα δοκιμασει εστω και μια σταση και ας μην ηταν του Καμα σουτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πίστεψαν οι άνθρωποι, ότι θα προσεγγίσουν τη θεότητα, κάνοντας έρωτα. Οπότε, το έψαξαν λίγο το πράγμα, εμβολίασαν και τη φαντασία τους με μπόλικο φοκλόρ, και εγένετο ο μύθος... Καλό ή κακό? Δε μπορούμε να κρίνουμε, παρότι την ίδια εποχή οι γείτονές τους οι Ιρανοί, προσέγγιζαν τους θεούς -πολύ καλύτερα- με ναρκωτικές ουσίες. Το Κάμα Σούτρα επιτελεί επίσης και κοινωνικό έργο: Οι πόρνες προετοιμαζονται από παιδιά με το κείμενο ανά χείρας, και στα 13 τους ξεκινούν μία λαμπρή καριέρα. Λίγο το έχεις, να έχουν σωθεί από τη πείνα τόσοι νταβατζήδες?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Έχω ρίξει μια ματιά, από απλή περιέργεια, και θεωρώ ότι ορισμένες στάσεις δείχνουν τόσο άβολες, που θα μετατρέπουν το σεξ από απόλαυση σε υπερ-προσπάθεια.
Δεν είμαι fan. Προτιμώ να ακολουθώ τις δικές μου ιδέες και να χρησιμοποιώ τη δική μου φαντασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Πίστεψαν οι άνθρωποι, ότι θα προσεγγίσουν τη θεότητα, κάνοντας έρωτα. Οπότε, το έψαξαν λίγο το πράγμα, εμβολίασαν και τη φαντασία τους με μπόλικο φοκλόρ, και εγένετο ο μύθος... Καλό ή κακό? Δε μπορούμε να κρίνουμε, παρότι την ίδια εποχή οι γείτονές τους οι Ιρανοί, προσέγγιζαν τους θεούς -πολύ καλύτερα- με ναρκωτικές ουσίες.
Θα διαφωνήσω αλλά δεν αν εκφράσω τους λόγους θα βγουμε εκτός θέματος....

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Το Κάμα Σούτρα επιτελεί επίσης και κοινωνικό έργο: Οι πόρνες προετοιμαζονται από παιδιά με το κείμενο ανά χείρας, και στα 13 τους ξεκινούν μία λαμπρή καριέρα. Λίγο το έχεις, να έχουν σωθεί από τη πείνα τόσοι νταβατζήδες?...
Δεν νομίζω η υπαρξή ιερόδουλίας να οφείλεται στο καρμα σούτρα αλλά στο μυάλο των ανθρώπων. Και αυτό το αιτιολογώ ότι το καρμά σουτρα σε βοηθάει να αυξήσεις την απόλαυσή ένω οι ιερόδουλια σου ικανοποιεί μόνο την ανάγκη, η γραμμή που διαχώριζει αυτά τα πράγματα φαίνεται λεπτή αλλά δεν ειναι και τόσο λεπτή αν το σκεφτεί κάνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεν ειναι και τόσο λεπτή αν το σκεφτεί κάνεις....

Μη το λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Μη το λες...
Επιχειρήματα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Οι γάμοι: Άμα έχεις χρήματα, "αγοράζεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Οι γάμοι: Άμα έχεις χρήματα, "αγοράζεις"...
Ακόμη και αυτοί οι γάμοι, απλώς σου ικανοποιούν την αναγκή αυτή , δεν υπάρχει τιπότα παραπάνω, ίσως βέβαια έχουν και κερδοσκοπικό χαρακτήρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ίσως βέβαια έχουν και κερδοσκοπικό χαρακτήρα.....

1000%. Ακόμα και στο γάμο, ψωνίζεις ανάλογα με το βαλάντιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
1000%. Ακόμα και στο γάμο, ψωνίζεις ανάλογα με το βαλάντιο...
Δεν θα συμφωνήσω , δεν είναι λίγες οι φορές που οι αγάπη δεν κοιταξε λεφτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν θα συμφωνήσω , δεν είναι λίγες οι φορές που οι αγάπη δεν κοιταξε λεφτά!

και είμαι μια απο τις φορές. Ότι έχουμε με την γυναίκα μου εχει βγεί απο τους μισθούς μας χωρίς καμια βοήθεια απο κανένα γονιό οπότε αν δεν ήταν αγάπη αυτό που μας κρατάει 7 χρόνια τι έιναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεν είναι λίγες οι φορές που οι αγάπη δεν κοιταξε λεφτά!

Δεν είναι λίγες, είναι ελάχιστες.

και είμαι μια απο τις φορές

Σπάνιο. Μη την αφήσεις εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ας συνεχίσουμε αυτή την συζήτηση εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εμενα το (καμα σουλτα) το εχει ενας φιλος μου . το εχω διαβαση και λεμε ειναι καταπλικτικο και εχω βρη μια σταση και μολις τηχυ θα την δοκιμασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να δοκιμάσω άσπρη σκόνη παρά στάση του κάμα σουτρα καλήτερα να έχεις πονοκέφαλο παρά να είσαι πιασμένος για όλη σου τη ζωή ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον βιβλίο που μιλάει όχι μόνο για σεξ αλλά και για την συμπεριφορα των εραστών, την καθαριότητα και πολλά άλλα. Είναι σημαντικό ότι κατάφεραν να ενσωματώσουν την σωματική απόλαυση στην πνευματική ολοκλήρωση και να απενοχοποίησουν το σεξ. Βέβαια, σήμερα ίσως φαίνεται γραφικό, αλλά αν σκεφτούμε πόσους αιώνες πριν γράφτηκε καταλαβαίνει κανείς την σημασία του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον βιβλίο που μιλάει όχι μόνο για σεξ αλλά και για την συμπεριφορα των εραστών, την καθαριότητα και πολλά άλλα. Είναι σημαντικό ότι κατάφεραν να ενσωματώσουν την σωματική απόλαυση στην πνευματική ολοκλήρωση και να απενοχοποίησουν το σεξ. Βέβαια, σήμερα ίσως φαίνεται γραφικό, αλλά αν σκεφτούμε πόσους αιώνες πριν γράφτηκε καταλαβαίνει κανείς την σημασία του.


Η αλήθεια είναι πως έχω ακούσει πολλά αλλά δεν έχει πέσει ακόμα στα χέρια μου, αν πέσει και αξίζει θα το αγοράσω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πως μας ξέφηγε κάτι τέτοιο?
Τι έχεται ακούσει ?
Τι θέλετε να μάθεται?
Έχεται δοκιμάσει κάποιες απο τις στάσεις?

Το κάμα σουτρα έκτώς απο τις στάσεις σου λέει ότι για να το πετύχεις πρέπει να είσαι και ψυχικά δεμένος με το άτομο που θα το κάνεις...

Εμαθα αρκετά απο βιβλία και βίντεο, πολλύ καλή προσέγκηση δίνουν γύρο απο τις τεχνικές

Εχω δοκιμάσει αρκετές άν και όταν δεν προσέχεις συμβένουν ατυχήματα:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Προτιμω να κανω αυτα που νιωθω εκεινη τη στιγμη (να δημιουργω μονη μου τις στασεις), παρα να ακολουθω τις οδηγιες του Καμα Σουτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top