Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν ξέρω, προσωπικά και χωρίς να προσβάλω καμία (και κανέναν)
δεν νομίζω να υπάρχουν κοπέλες που να τρελαίνονται -.- .. πιστεύω μόνο μια κατηγορία γυναικών θα το ευχαριστιούνται.. γιατί είναι η δουλειά τους..
Είμαι λάθος?!



Εντελώς
Εγώ ευχαριστιέμαι πιο πολύ να κάνω από το να μου κάνουν, θέλω να βλέπω ότι ο άλλος απολαμβάνει αυτό που γίνεται
Δεν το κάνω με σκοπό να νιώσω "ουφ του αρέσει άρα καλά το κάνω" αλλά με ανάβει να τον βλέπω να το ευχαριστιέται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Σαν καμμια ιδεα να πειστει μια κοπελα που δεν ειναι υπερ του μπλοουτζοβ???...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Να "πειστεί" δεν έχει έννοια... Όπως ισχύει και για όλους τους τρόπους της σεξουαλικής συνεύρεσης, ή το νιώθει κάποιος/α να το κάνει (και το απολαμβάνει) ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
Να "πειστεί" δεν έχει έννοια... Όπως ισχύει και για όλους τους τρόπους της σεξουαλικής συνεύρεσης, ή το νιώθει κάποιος/α να το κάνει (και το απολαμβάνει) ή όχι.
Ακριβώς! Όταν ο ένας αισθάνεται τον άλλο σαν κομμάτι του εαυτού του και αυτό είναι αμοιβαίο, όλα γίνονται αυθόρμητα. (Και φυσικά θα τη φιλήσεις μετά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τεράστια ανακάλυψη, θα πρέπει να απονεμηθεί βραβείο νόμπελ ηδονή(ση)ς και ειρήνης, για την μετά την πράξη αίσθηση, στον εφευρέτη.

Εννοείται πως με το ζόρι δεν γίνεται*, αξίζει πολύ περισσότερο στην δούναι και λαβείν έκδοση, ταυτοχρόνως ή σε στάδια, άμα υπάρχει χημεία είναι σαν να συναντά ο Βεζούβιος την Αίτνα και στην μέση το Στρόμπολι, να πλημμυρίζει το ρυάκι της φωτιάς με ποτάμια λάβας.

Μονολεκτικώς, Σλουρπ. :beer:

*αν σε κάποιους/ες δεν αρέσει ανεξαρτήτως συντρόφων, τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά, υπάρχουν και τα Λόλιποπ, Καλίππο κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poetofmadness

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πολυ προχωρημένο το e-steki μάγκες
δεν περίμενα να έχει τέτοιο post....
εγώ ειμαι υπέρ πάντως αρκεί να ξέρει η παρτενέρ απο στοματικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους άντρες:
Υπάρχει περίπτωση να ξέρει μια γυναικα τόσο καλά στοματικό που να σας κάνει να τελειώσετε στο λεπτό; δεν εξαρτάται και από εσάς (π.χ. πόσο το θέλετε, πόσο καιρό έχετε να το κανετε κτλ.)
Φανταζομαι αρεσουν διαφορετικά πράγματα στον καθενα, φυσικά το να αποφευγουμε τα δοντια ειναι οικουμενικο χαχα

Πείτε καμια συμβουλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τι διαφορετικα πραγματα εχω μεινει πισω?Εγω ηξερα πως στην πιπα συμμετεχουν η γλωσσα το σαλιο και τα χειλη.Εχουμε εξελιξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Συμβουλή, συμβουλή χμμμ κοίταξε... το αίμα είναι πηχτό και ζεστό, βλέπεις πού το πάω? Λίγος πόνος για χάρη του συντρόφου μας, δεν είναι κακός. Εξάλλου δεν είναι τυχαία η έκφραση που λέμε για έναν ερωτευμένο, με πονηρό και παιχνιδιάρικο ύφος ---> "μας πονάει το δοντάκι μας?".

Αλλά εντάξει, εσύ μπορείς να εστιάσεις και στα ούλα και στη γλώσσα. Μπορείς επίσης να εστιάσεις σε άλλο μέρος του σώματός σου και ύστερα να το μεταφέρεις στο στόμα σου, αλλά ίσως κάποιοι έτσι ξενερώσουν. Ελπίζω να βοήθησα, καλή τύχη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το πας μακρια εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LolaBloom

Νεοφερμένος

Η LolaBloom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βασικα ναι συμφωνω και εγω με τα περισσοτερα
Θελω να πω το θεμα υγειηνης ειναι κυριο
Αλλα οταν εχω συναισθηματα για καποιον και τον θελω πολυ δεν το σκεφτομαι γιατι απλα θελω να νιωσω τον αλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ειτε σε κανουν ειτε τους κανεις ,θεωρω πως πρεπει να το γουσταρεις πολυ γιατι διαφορετικα δεν υπαρχει λογος να το κανεις γιατι στη τελικη φαινεται οτι πιο πολυ προσπαθεις για τον αλλον και οχι γιατι εσυ το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
Επαναφέρω ένα ...πικάντικο θέμα και βάζω δύο ερωτήματα:

1) ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ: Τους χυμούς του συντρόφου σας τους καταπίνετε;
Γκουσγκούνης: "Γιατί τα φτύνεις μωρή; Κουκούτσια έχουν;"
2) ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΙΑ: Μόλις τελειώσετε και δώσετε το ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ φιλί, έχετε πρόβλημα να καταπιείτε τους δικούς σας χυμούς;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

2) ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΙΑ: Μόλις τελειώσετε και δώσετε το ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ φιλί, έχετε πρόβλημα να καταπιείτε τους δικούς σας χυμούς;
Τι εννοείς; Να μην τα καταπιεί η κοπέλα και να μεταδώσει μέσω του φιλιού σε εμάς ώστε να τα καταπιούμε εμείς; :hehe: (Αυτό εγώ δεν θα το έκανα γενικότερα, όπως δεν θα έκανα και το κλασικό "σου πήρα την τσίχλα" :P)

Αν εννοείς να τα έχει καταπιεί και να έχουν μείνει κάποια υπολείμματα, εγώ δεν θα είχα θέμα να συνεχίσω το φιλί, ακόμη κι αν καταλάβαινα ότι δεν είναι όλα αυτά τα υγρά μόνο τα δικά της σάλια... :P Πάντως αν έβλεπα ότι υπάρχουν δικά μου υγρά πάνω στα χείλη της, δεν μπορώ να πω ότι θα έσπευδα να τα φιλήσω. Θα περίμενα να "καθαριστούν" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Λεμε ναι στα φιλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Επαναφέρω ένα ...πικάντικο θέμα και βάζω δύο ερωτήματα:

1) ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ: Τους χυμούς του συντρόφου σας τους καταπίνετε;
i mean, who doesn't like juice.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
Πάντως αν έβλεπα ότι υπάρχουν δικά μου υγρά πάνω στα χείλη της, δεν μπορώ να πω ότι θα έσπευδα να τα φιλήσω. Θα περίμενα να "καθαριστούν" :P
Πώς θα αισθανόταν τότε η κοπέλα σου; Εκεί που θα περίμενε φιλί, θα σε έβλεπε να το αποφεύγεις και να ψάχνεις για χαρτομάντηλο. Νομίζω ότι θα ένοιωθε απογοήτευση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,164 μηνύματα.
Έλεος γιατί κάποιος να κάνει στοματικό έρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top