Μήπως ξέρεις απο .... Donkey?

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κατέβασα το eDonkey2000 για ανταλαγή Mp3 κτλ. Νόμιμο πρόγραμμα είναι οπότε όποιος το ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει ας μου το πει γιατί έχω κάποιες απορίες thanks! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Οι περισσότεροι έχουν το free εναλλακτικό για το δικτυο του eDonkey, eMule. Δες μήπως σου αρέσει καλύτερα αυτό γιατι δεν ξέρω κανέναν που να έχει βάλει το eDonkey.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keaster

Νεοφερμένος

Ο keaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εαν δεν κάνω λάθος το eMule και το eDonkey δουλεύουν με την ίδια λογική και πάνω κάτω με το ίδο interface. Αν έχεις κάποια απορία πες την εδώ ή σε πμ και θα προσπαθήσω να στην απαντήσω. Πάντως αν το θες μόνο για μουσική καλύτερα να πας σε άλλο πρόγραμμα. πχ αν θες ξένη μουσική ένα από τα πιο κορυφαία για μένα αυτή την στιγμή είναι το soulseek και το winmx τώρα άμα θες ελληνική θα σου πρότεινα τα γνωστά sites και τους fserve του mirc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οφείλω να κάνω μια υπενθύμιση εδώ: Μπορείτε να συζητάτε για τέτοια προγράμματα και για την χρήση τους για κατέβασμα μουσικής αλλά μονο αν μιλάμε για δωρεάν κατέβασμα μουσικής που δεν προστατεύεται απο πνευματικά δικαιώματα ή που τα πνευματικά του δικαιώματα επιτρέπουν τέτοιες ενέργειες. Το ίδιο ισχύει και για τα προγράμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top