Παραγγελία και τρόπος πληρωμής από www.foto.com

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Aero απλά το αναφέρω επειδή έχω κάνει αγορές με προπληρωμένη πιστωτική κάρτα από διάφορα καταστήματα (πχ audible,amazon,paypal,tickethour κτλ) και δεν είχα ποτέ πρόβλημα μέχρι τώρα:)

α, ωραία :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Καλημέρα...Τελικά πήρα χρεωστική, χωρίς κανένα πρόβλημα.Έχω όμως μια άλλη απορία τώρα για την ιστοσελίδα (www.foto.com). Όταν ανεβάζω τις φωτογραφίες και βάζω το μέγεθος 10x15 και βλέπω την προβολή, δηλ. το πώς θα είναι μετά, ή κόβει τη φωτογραφία ή βάζει από τα πλαινά άσπρες λουρίδες. Τί μπορώ να κάνω για να είναι ολόκληρη η φωτογραφία πάνω στο φωτογραφικό χαρτί (χωρίς να κοπεί);Τους έστειλα και e-mail χτες και προχτές, αλλά ακόμη περιμένω απάντηση. Αξίζει να σημειωθεί ότι η φωτογραφική έχει 5MP. Μήπως φταίει το μέγεθος της φωτογραφίας;

Σας ευχαριστώ και πάλι εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τελικά κατάλαβα ότι στο μέγεθος 10x15 πάντα κάτι κόβεται,γιατί είναι μακρόστενο.Παρήγγειλα τις φωτογραφίες και ήρθαν σήμερα.Στο ματαξύ πήρα και απάντηση στο e-mail.Είμαι απολύτως ικανοποιημένη και πλήρωσα για 186 φωτογραφίες μόνο γύρω στα 20 ευρώ (με τα έξοδα αποστολής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top