[Firefox] Ποια add-ons χρησιμοποιείτε;

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω χρησιμοποιω:
Greek Spelling dictionary
Greek-English Spelling dictionary
FFMyIP(δειχνει ποια ειναι η IP μου)
Flagfox(Τοποθεσια server της σελιδας)
Cooliris(former piclens)
Flashgot
goo Green Label(eco addon:D)

Βαλια τα addons σε βοηθανε να προσαρμοσεις το Firefox στις δικες σου αναγκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
επίσης έχω και την GoogleToolbar.
Μονο αυτο εχω! :P Δεν ξερω αν πιανεται...

Κανα 2-3 μηνες εχω που χρησιμοποιω Firefox αλλα δεν ηξερα πως βαζουν add-ons. Ουτε καταλαβαινα τη χρησιμοτητα τους (ασχετος forever :P). Τωρα εμαθα, αλλα και παλι βαριεμαι να ψαχνω τι ειναι το καθενα, τι κανει, πως τα βαζεις κλπ... :P Μια χαρα ειμαι κι ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ έχω:
Adblock Plus 1.1
Any Color 0.3.0
Download Helper 4.5
Fast Dial
Flagfox
Forecastfox
PDF Download
Screengrab
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
εγω εχω:
Adblock Plus
Avg safe search
BugMeNot
connectbar toolbar
java quick starter
veoh video compass
veoh web player video finder
WOT (web of trust)
Yahoo! Mail Notifier
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Firebug. A must have για όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Yahoo! Mail Notifier:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται add-on.
Eργαλεία>επιλογές>καρτέλες>Πάντα εμφάνιση εργαλειοθήκης καρτελών.
Με τον οπερα και τα mouse gestures ανοίγεις σε κλάσματα δευτερολέπτου έχοντας πατημένο το δεξί κλικ και λίγο κάτω φαίνεται κάπως αλλά είναι πολύ έυκολο και γρήγορο όπως έμαθα κι εγώ.

edit: Σορυ έβλεπα 1η σελίδα και απάντησα στον qwerty

Όσο έιχα αλεπού χρησιμοποιούσα το any color είναι το μόνο που θυμάμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
εγω εχω:
Adblock Plus
Avg safe search
BugMeNot
connectbar toolbar
java quick starter
veoh video compass
veoh web player video finder
WOT (web of trust)
Yahoo! Mail Notifier

να προσθεσω και ενα καινουργιο που παρακαμπτει χρονικους περιορισμους απο veoh, megavideo etc και επιτελους μπορω να δω βιντεο χωρις να μου σταματανε το buffering με το προσθετο illimitux
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Anycolor
Colorful Tabs
Easy utube video downloader
facePAD
fireFTP
flagfox
foxtab
imdb preview
java quick starter
Now playing X
Shop IP
Tab sidebar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
adblock plus = no more commercials;d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Τα default του 3.5 και αυτά που έρχονται μαζί με το ubuntu.
Επίσης το fission (δείχνει τα loading bars στο πλαίσιο διευθύνσεων, σαν τον safari) και το
quakelive launcher :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
adblock plus
add to search bar+: Παίρνει search engine από site.
Better Privacy : Για να σβήνει τα super cookies.
Cooliris : Προβολή φωτογραφιών σε 3D
Download Status bar : Aντί για παράθυρο downloads τα βάζει σε status bar στο κάτω μέρος...
Flag Fox : Ανιχνεύει από που είναι η IP του κάθε site που μπαίνω. (το iSchool απέκτησε ξαφνικά βρετανική σημαία...:hmm: )
Foxy Proxy : Όταν ενεργοποιείται ανιχνεύει ένα καλό proxy και σ' αφήνει να το χρησιμοποιείς.
Foxy Tunes : Για να ελέγχω το iTunes από το browser ώστε να μην χρειάζεται να αλλάζω παράθυρα όταν θέλω να δω βίντεο κλπ...
Και τέλος Personas for firefox : Σ' αφήνει να βάλεις θέματα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnimos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Βαλε το mytoolbar απο www.mytoolbar.gr και θα βρεις την υγεια σου...Πιστεψε με....Ειχα βρει ωστοσο και εγκατεστησα ενα που διωρθωνε ενα προβληματακι του firefox και το greasemonkey...Αυτα μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Greasemonkey ftw!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top