Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
εσένα είχα συμπαθήσει αλλά με το υδροχόος μου το χάλασες.

:P

Δεν φταίω εγώ...Οι γονείς μου:P
Λίγο η άνοιξη..Λίγο η ζέστη..Ε,δεν θέλει και πολύ για να συμβεί το μοιραίο:P

Σκορπίνα εε;;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
λολ

Σκορπίνα, ναι

έχεις να πεις κάτι?


Ε? Εεεεεεε?


Όοοοοχι, για πες !!!


:P



υγ σε πειράζω εννοείται...

αλλά γενικά έχω παρατηρήσει ότι δεν έχω καθόλου καλές σχέσεις με άντρες υδροχόους.

Ούτε παρέα δεν μπορώ να κάνω. :hmm:

Σύμπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Η χειρότερη πλευρά των ζωδίων

ΚΡΙΟΣ
Κατα βάθος είστε χοντροκέφαλοι και συντηρητικοί άνθρωποι και αυτό σημαίνει ότι είστε κότες!!! Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενο/α που δεν τον καταπιέσατε. Χρησιμοποιείτε μόνο Windows γιατί φοβάστε να δοκιμάσετε το Linux. Κανένας Κριός δεν έκανε ποτέ κάτι το σημαντικό για κάποιον άλλον. Πάνω από όλα ο εαυτούλης σας. Καλύτερα για όλους θα ήτανε να αυτοκτονήσετε. Όταν βάλετε κάτι στο μάτι κουτουλάτε ακόμη επάνω και σε τοίχο για να το αποκτήσετε. Γενικά είστε βλαμμένοι από γεννησιμιού σας.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχ...Ακριβως ετσι.....χαχαααχααχα

Αλλα παρ ολα αυτα ο Κριος ειναι το καλυτερο ζωδιο ever..!!!!Πολυ τους γουσταρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
λολ

Σκορπίνα, ναι

έχεις να πεις κάτι?

Ε? Εεεεεεε?


Όοοοοχι, για πες !!!


:P



υγ σε πειράζω εννοείται...

αλλά γενικά έχω παρατηρήσει ότι δεν έχω καθόλου καλές σχέσεις με άντρες υδροχόους.

Ούτε παρέα δεν μπορώ να κάνω. :hmm:

Σύμπτωση :)

Όχι δεν έχω να πώ κάτι:redface::/::confused:

Μήν ανυσηχείς,το κατάλαβα(το πείραγμα:P)

Η αλήθεια είναι πως δεν είμαστε και τα πιό ισορροπημένα άτομα...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως δεν είμαστε και τα πιό ισορροπημένα άτομα...:whistle::whistle:

έλα, δεν το πιστεύω :P


Πάντως (για να απαντήσω γενικά και στο θέμα) μια ζωή που έμπλεκα με ψάρια και καρκίνους (με μυρίζονται από μακριά :redface:) που υποτίθεται ότι ταιριάζω δε θα έλεγα ότι είχε και καλή έκβαση η όλη φάση.

Οπότε μάλλον άκυρα τα ζώδια .

(βλέπω την Ντίνα και τη Νερ να πέφτουν να με φάνε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ήμουν/είμαι περιτριγυρισμένη από Σκορπιούς.
Βλέπε σχέσεις, βλέπε φιλίες, ΠΑΝΤΟΥ Σκορπιοί ρε παιδί μου. Έχω αρχίσει και τρομάζω δλδ μ' αυτό το ζώδιο. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εγώ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ήμουν/είμαι περιτριγυρισμένη από Σκορπιούς.
Βλέπε σχέσεις, βλέπε φιλίες, ΠΑΝΤΟΥ Σκορπιοί ρε παιδί μου. Έχω αρχίσει και τρομάζω δλδ μ' αυτό το ζώδιο. :pfff:

Εγώ πάλι ρωτάω ονόματα...Όχι ζώδια:P
Και να μου το πουν..Μετά απο λίγο το ξεχνάω..Δεν το θεωρώ σημαντικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
τι ζώδιο είσαι εσύ παιδί μ?

έπεσες πάντως στα βαθειά και στα δύσκολα από νωρίς οπότε δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς αν βρεθεί κάτι άλλο στο δρόμο σου :P

(are we as bad as they say? :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ πάλι ρωτάω ονόματα...Όχι ζώδια:P
Και να μου το πουν..Μετά απο λίγο το ξεχνάω..Δεν το θεωρώ σημαντικό
Ναι, ρε, εγώ με το καλημέρα ζητάω και ζώδιο.
Πφφ νταξ είπαμε, διαπίστωση είναι, όχι κριτήριο του κάνω/δε κάνω παρέα μαζί σου.:P
τι ζώδιο είσαι εσύ παιδί μ?

έπεσες πάντως στα βαθειά και στα δύσκολα από νωρίς οπότε δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς αν βρεθεί κάτι άλλο στο δρόμο σου :P

(are we as bad as they say? :redface:)

Εγώ ψαράκι είμαι.:P
Με βρήκατε μικρό, αθώο και ανυπεράσπιστο και με εκμεταλλεύεστε.:(

-όχι αν εξαιρέσεις μερικά μικροπράγματα, δε νομίζω ότι είστε τόσο κακοί [υπάρχουν και χειρότερα ζώδια για μένα] - τουλάχιστον με μένα το ψάρι ταιριάζουν, γι' αυτό εξάλλου έχουν αναπτυχθεί και τόσοι δεσμοί, απλά οκ, wtf σκορπιομαγνήτη έχω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.

Άντρας Λέων:
Ο Μπαμπαστρούμφ ταιριάζει κατάλληλα στον Λέων, αφού είναι κι αυτός γεννημένος ηγέτης, και νιώθει ευτυχισμένος όταν έχει οπαδούς να τον ακολουθούν. Όπως και ο αρχηγός του Στρουμφοχωριού, ο Λέων είναι φιλόδοξος και γενναίος. Κρύβει καλά την υπερβολική ευαισθησία του και στην προσπάθειά του να αποτρέψει την αποτυχία, γίνεται κατά καιρούς πεισματάρης και δεσποτικός!
μου θύμισε αυτό...



:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όλα σωστά σε γενικές γραμμές.

εκτός από τα μπολντ.
οι σκορπινες μας τραβανε πολυ εμας τα κριαρια,,μαζι με τις ζυγινες βεβαια..
τα απεναντι ζωδια ειναι ουσιαστικα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
οι σκορπινες μας τραβανε πολυ εμας τα κριαρια,,μαζι με τις ζυγινες βεβαια..
τα απεναντι ζωδια ειναι ουσιαστικα..:D

:hmm:

μήπως θες να μου πεις κάτι?

:bleh:


υγ. έχω πειρακτική διάθεση μη με παρεξηγείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
:hmm:

μήπως θες να μου πεις κάτι?

:bleh:


υγ. έχω πειρακτική διάθεση μη με παρεξηγείς :)

Θέλει να πεί πως τους τραβάτε απο τα κέρατα που φοράτε στα κριάρια:P

υγ.Και εγώ σε πειράζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θέλει να πεί πως τους τραβάτε απο τα κέρατα που φοράτε στα κριάρια:P

υγ.Και εγώ σε πειράζω
εχουμε ηδη ενσωματωμενα κερατα
οποτε δεν θελουμε αλλα..:D

και πλακα πλακα,,στα ζωδια λενε οτι οι κριοι εχουν ουλες στο προσωπο,,
και γω εχω..!απο μικρος μονιμη..μετα πιστευεις ή δεν πιστευεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ως διδυμοι ποσο μισητοι ειμαστε; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ως διδυμοι ποσο μισητοι ειμαστε; :p
δεν ξερω
παντως ο Γιωργακης και ο σαμαρας διδυμοι ειναι..::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
φαίνεται τι είμαι,απο το ψευδώνυμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ως διδυμοι ποσο μισητοι ειμαστε; :p

θα σε στενοχωρήσω...γενικά δεν έχω δει και πολλή συμπάθεια απέναντι στους διδύμους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
χαχα,δεν βλάπτει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top