Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φαίνονται χάλια τα συγκεκριμένα παπουτσάκια?? Τι 55 και 45 μου λέτε?? Εγώ δε θα έδινα ούτε 10! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν είναι και το πλεον θηλυκό παπούτσι...συμφωνώ...απλά είναι άνετο, καλοκαιρινό και συνδυάζεται πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πριγκίπισσα εκεί τα βρήκα...Οικονομία παντού! Δεν το συζητώ! :P

Λοιπόν...σε'φτιαξα! Και μένα αυτές μου κινούν το ενδιαφέρον πιο πολύ (αλλά δεν θα τις πάρω γιατί συνδυάζονται δύσκολα) και...ΝΑΙ τις έχω βρει...αλλά όχι στο Μοναστηράκι. Μαρούσι μεριά! :P
Σωστά, 10 από δω, 10 από κει, δεν είναι λίγα.:P

Ωω μάλιστα! Γιατί συνδιαάζονται δύσκολα;;; Τις φαντάζομαι με τα πάντα πολύ όμορφα. (και μιλάω για αυτό το χρώμα μόνο.) - δε ξέρω βέβαια πώς είναι από κοντά και στο πόδι, οπότε δε ξέρω, ίσως να' χεις και δίκιο.
η αλήθεια είναι ότι άμα μπουν κι αυτές στη λίστα, με βλέπω να χαλάω 200άρι για παπούτσια μόνο. ΝΟΝΟΝΟΝΟΝΟ.
Αν δε πάρεις αυτά, πάρε κάνα κλασσικό κόκκινο ή μπλε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φαίνονται χάλια τα συγκεκριμένα παπουτσάκια?? Τι 55 και 45 μου λέτε?? Εγώ δε θα έδινα ούτε 10! :P
Τα ίδια λένε ακόμα για τα all star.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σωστά, 10 από δω, 10 από κει, δεν είναι λίγα.:P

Ωω μάλιστα! Γιατί συνδιαάζονται δύσκολα;;; Τις φαντάζομαι με τα πάντα πολύ όμορφα. (και μιλάω για αυτό το χρώμα μόνο.) - δε ξέρω βέβαια πώς είναι από κοντά και στο πόδι, οπότε δε ξέρω, ίσως να' χεις και δίκιο.
η αλήθεια είναι ότι άμα μπουν κι αυτές στη λίστα, με βλέπω να χαλάω 200άρι για παπούτσια μόνο. ΝΟΝΟΝΟΝΟΝΟ.
Αν δε πάρεις αυτά, πάρε κάνα κλασσικό κόκκινο ή μπλε.:redface:

Χμ...όντως είναι πολύ όμορφα παπούτσια. Απλά, τα έχω φανταστεί αυτά με ένα πολύ "ρομαντικό" ντύσιμο, είτε με φόρεμα είτε με παντελόνι...Το οποίο δεν είναι το στυλ μου. ;)
Ναι σκεφτόμουν να πάρω τα κόκκινα, αλλά τελικά πήρα κόκκινα από' κει (τα φθηνά όμως). Οπότε, μπορεί να πάρω σε μπλε σκέτο ή μπλε ριγέ. Θα δω... (ή και τίποτα...μπας και πάρω ένα $@$^&%@ ρολόι που έχω ξεμείνει χωρίς τόσα χρόνια...) :P
200 ευρώ σε παπούτσια; Nevaaaa!

Τα ίδια λένε ακόμα για τα all star.:(
Ισχύει! Σήμερα που φορούσα τα ξεσκισμένα μου all star αισθανόμουν πολύ παιδάκι (σχολείο φάση κτλ) ενώ με τις εσπαντρίγιες αισθάνομαι πιο κομψή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμ...όντως είναι πολύ όμορφα παπούτσια. Απλά, τα έχω φανταστεί αυτά με ένα πολύ "ρομαντικό" ντύσιμο, είτε με φόρεμα είτε με παντελόνι...Το οποίο δεν είναι το στυλ μου. ;)
Ναι σκεφτόμουν να πάρω τα κόκκινα, αλλά τελικά πήρα κόκκινα από' κει (τα φθηνά όμως). Οπότε, μπορεί να πάρω σε μπλε σκέτο ή μπλε ριγέ. Θα δω... (ή και τίποτα...μπας και πάρω ένα $@$^&%@ ρολόι που έχω ξεμείνει χωρίς τόσα χρόνια...) :P
200 ευρώ σε παπούτσια; Nevaaaa!


Ισχύει! Σήμερα που φορούσα τα ξεσκισμένα μου all star αισθανόμουν πολύ παιδάκι (σχολείο φάση κτλ) ενώ με τις εσπαντρίγιες αισθάνομαι πιο κομψή. :redface:
Ναι, με πιο ρομαντικό στυλ το φαντάστηκα κι εγώ.
Το τελευταίο χρόνο έχω κάνει στροφή κι έχω αρχίσει και ντύνομαι πιο κοριτσίστικα για κάποιο λόγο, για τον ίδιο ανεξήγητο λόγο σκέφτομαι να πάρω και μπαλαρίνες (δεν είχα ποτέ), άσε που η μάνα μου μού φωνάζει και λέει ότι δεν αντέχει πια να με βλέπει με all star, και ίσως έχει δίκιο. Γενικά όμως, νομίζω ότι έχω βρει το στυλ μου, το απλό καθημερινό τζιν/μπλούζα δε με εκφράζει πια, θα πρέπει να φορέσω κι άλλα για να γίνει "ΠΙΟ" δικό μου. Αλλάζει ο άνθρωπος ρε παιδί μου, αλλάζει (μεγαλώνει βασικά :|).

άσχετο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
πρόσφατο απόκτημα, ακόμη δεν τις χω φορέσει, αναμονή μέχρι να φτιάξει ο καιρός.



αυτές για τον ανηψιό μου :P


και αυτές για μένα!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτά που θα' θελα να πάρω :P


Επίσης, τα θέλω και αυτά! :redface:


Θα τα έβαζα (χωρίς αυτή την καλτσούλα) αλλά δεν μου πάνε γαμώτο!! :(




Αυτά που δεν θα έβαζα ποτέ!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αυτά που θα' θελα να πάρω :P


Επίσης, τα θέλω και αυτά! :redface:


Θα τα έβαζα (χωρίς αυτή την καλτσούλα) αλλά δεν μου πάνε γαμώτο!! :(



Αυτά που δεν θα έβαζα ποτέ!!! :whistle:
Μου αρέσουν πάρα πολύ τα πρώτα που τα έχεις βρει
τα δεύτερα δεν μου αρέσουν καθόλου:redface:δεν μπορώ να τα συνδυάσω με τίποτα έχεις κάτι να μου προτείνεις γιατί έχω ένα ζευγάρι και δεν ξέρω πως να τα βάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βεβαίως! Δες τις παρακάτω εικόνες και αφέσου... ;)













Πιστεύω για τα συγκεκριμένα παπούτσια, επειδή πλέον τα έχω βάλει με όλους τους συνδυασμούς (εκτός από σορτσάκι γιατί ακόμα κρυώνω), ότι μπορούν να φορεθούν με ότι θα φορούσες τα all star. Είναι παντός καιρού! Μπορεί να συνδυάσει και καθημερινά ντυσίματα αλλά και πιο επίσημα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αυτά που δεν θα έβαζα ποτέ!!! :whistle:
μ αρέσουν αλλά δε θα τα φορούσα γιατί :
1ον, δεν είναι του στυλ μου :P (αν και θα μπορούσαν να γίνουν)
και 2ον είναι για αρκετά μακρύ πόδι :( (ή όχι? 1,67 girls? no, ε?)

ΤΙΡ: Πάντως, καλό είναι τέτοια παπούτσια να φοριούνται από κοπέλες με πιο μακρύ πόδι γιατί τις κοντές τις "κονταίνει", τις κάνει να φαίνονται πιο κοντές και δε τις κολακεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πηρα πριν κανα μηνα περιπου στο Μοναστηρακι απλα σανδαλια ,δερμα ,σκουρου καφε χρωματος με 15 ευρω.
Απλα οπως τα ζηταγα χωρις κατι ιδιαιτερο πανω τους αλλα πολυ ομορφα...

Γενικα πιστυω πως στο Μοναστηρακι ειναι 2 κατηγοριες μαγαζιων.Εκεινες που εχουν καλες τιμες και τα αλλα που εκμεταλλευονται κοσμο.Δηλαδη ειχα παει σε ενα που πουλαγε σανδαλια στο σταθμο διπλα και που ειπε 40-50 ευρω.
Ε οχι ρε παιδια...Για ενα σανδαλι 45 ευρω δεν δινω:mad:
Εχει πεσει κριση:worry:


Κατι ασχετο,τα παπουτσια που ειναι στις εικονες πιο πανω(εσπαντριγιες λεγονται ειπαμε εε?) δεν πρεπει να ειναι πολυ ευθραυστα?Δηλαδη ειναι υφασματινα οπως βλεπω.Πρεπει να κρατανε το πολυ για μια σεζον οπως τα βλεπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν ξέρω από προσωπική πείρα να σου πω γιατί δεν μου αρέσουν καθόλου και δεν έχω φορέσει ποτέ, αλλά μια φίλη μου είχε πάρει πρόπερσι από γνωστή αλυσίδα (20 ευρώ) και τα φοράει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Κατι ασχετο,τα παπουτσια που ειναι στις εικονες πιο πανω(εσπαντριγιες λεγονται ειπαμε εε?) δεν πρεπει να ειναι πολυ ευθραυστα?Δηλαδη ειναι υφασματινα οπως βλεπω.Πρεπει να κρατανε το πολυ για μια σεζον οπως τα βλεπω..

Είναι πάρα πολύ ανθεκτικά! :)
Εγώ τα έχω πάρει από ένα μαγαζί στο κέντρο, 10.40 ευρώ και τα φοράω δύο χρόνια κυριλέ!! Σε όλα τα χρώματα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όντως κοντένουν; :|
Αν είναι να με ενημερώσετε. :|

ΕΠΙΣΗΣ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΥΨΟΣ 1,67 ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟ. ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μμμ, το 1.67 δε σημαίνει αυτόματα ότι είναι συμμετρικό, εγώ εκεί θα σκάλωνα μόνο. Έχω δει κοπέλα που ο κορμός της ήταν way longer από τα πόδια της κι ας ήταν νορμάλ το συνολικό της ύψος.

Αν το παπούτσι φτάσει να καλύψει όλη σου τη γάμπα, άστο καλύτερα. Νομίζω πως όντως θα δείχνεις πως έχεις πολύ κοντά πόδια. Επίσης, τόσο ψηλό σχέδιο σε σανδάλι μου αρέσει σε πόδι καλάμι only.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οοπς. Λάθος. Νόμιζα έλεγε για τις εσπαντιγιες και ρωτησα, δεν είχα ανοίξει την εικόνα να δω για ποιο λέει.:redface:
Ρε συ, ναι αυτά στάνταρ κονταίνουν, μόνο αν είσαι 1,80 με αναλογίες μοντέλου θα φαίνεται ωραίο το πόδι, όχι όμως επειδή το 1,67 είναι λίγο, τι να πούμε και μεις δλδ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top