Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
men fashion :P
beckham:redface:


ωραιοοοοοο .......παντελονι :hehe: ισωσ να ηταν κ για τα οφ8αλμολουτρα αυτη :lol:

τρελανεεεεε μας...... :redface::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
τρελανεεεεε μας...... :redface::eek:

μμμ..τι άλλο θα έκανε η life12? μανάρι θα έβαζε. θα μας στείλει πριν την ώρα μας. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • large.jpg
    large.jpg
    58.1 KB · Εμφανίσεις: 1,068

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ωραια συνολακια:Dκ ελεγα τι να βαλω στα οσκαρ:hehe::hehe:

τρελανεεεεε μας...... :redface::eek:

μμμ..τι άλλο θα έκανε η life12? μανάρι θα έβαζε. θα μας στείλει πριν την ώρα μας. :hehe:
λιγοσ beckham ποτε δεν βλαπτει :pfff::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ωραια συνολακια:Dκ ελεγα τι να βαλω στα οσκαρ:hehe::hehe:

Δεν είναι όλα για τα οσκαρ. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
πήρα αυτά και τα ευχαριστήθηκαααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 9172341001_1_1_1.jpg
    9172341001_1_1_1.jpg
    73.5 KB · Εμφανίσεις: 160
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αααα, τα έχει μια συμμαθήτρια μου νομίζω (ή έχει ένα παρόμοιο ζευγάρι τέλος πάντων).

Γλυκούλικα μου φαίνονται.

Ξέρετε κανένα σάιτ με τζην; Ελλάδα θέλω και καλές τιμές.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αααα, τα έχει μια συμμαθήτρια μου νομίζω (ή έχει ένα παρόμοιο ζευγάρι τέλος πάντων).

Γλυκούλικα μου φαίνονται.

Ξέρετε κανένα σάιτ με τζην; Ελλάδα θέλω και καλές τιμές.:)

https://www.ntynomai.gr/γυναικεία/ρούχα/παντελόνια/τζιν/
για κοιτα αυτα,ειναι και μαρκες με πολυ καλες τιμες επειδη κανουν και εκπτωσεις.
επισης και στο buldoza εχει πολυ ωραια τζιν με προσιτες τιμες
https://www.buldoza.gr/productlist.a...01172/3000001182&TROUSERS_TYPE=Jeans&filter=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. :)
Βρήκα στο buldoza ένα τζην απο τα attrattivo σε καλή τιμή απλά δε ξέρω πως θα βρω το μέγεθος μου:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. :)
Βρήκα στο buldoza ένα τζην απο τα attrattivo σε καλή τιμή απλά δε ξέρω πως θα βρω το μέγεθος μου:redface::P
κοιταξε,εχει οδηγιες και μπορεις να το βρεις.Βεβαια στα τζιν πανω κατω το ιδιο νουμερο φορας σε ολα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάω σύμφωνα με τις οδηγίες αλλά προφανώς κάνω κάτι λάθος και δεν μπορώ να βρω ακριβές νούμερο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βρε παιδιά, συμβαίνει κάτι παράξενο. :redface: Γενικά έβλεπα με πολύ στραβό μάτι τα τύπου αθλητικά με τακούνι ώσπου έκανα μια δοκιμή και μου φάνηκαν πολύ βολικά. Ορίστε ένα παράδειγμα του τι εννοώ.



Να κάνω το καλό να πάρω ένα ζευγαράκι; Αλήθεια δεν ξέρω. Ποια είναι η γνώμη σας; Φοβάμαι μήπως αλλοιώθηκε το γούστο μου από το γεγονός ότι τα βλέπω γύρω μου συχνά. :P Τουλάχιστον εξακολουθώ να απεχθάνομαι τις Uggs και κάθε τους απομίμηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Βρε παιδιά, συμβαίνει κάτι παράξενο. :redface: Γενικά έβλεπα με πολύ στραβό μάτι τα τύπου αθλητικά με τακούνι ώσπου έκανα μια δοκιμή και μου φάνηκαν πολύ βολικά. Ορίστε ένα παράδειγμα του τι εννοώ.



Να κάνω το καλό να πάρω ένα ζευγαράκι; Αλήθεια δεν ξέρω. Ποια είναι η γνώμη σας; Φοβάμαι μήπως αλλοιώθηκε το γούστο μου από το γεγονός ότι τα βλέπω γύρω μου συχνά. :P Τουλάχιστον εξακολουθώ να απεχθάνομαι τις Uggs και κάθε τους απομίμηση!

Τι να σου πω... είδα τις προάλλες μια κοπέλα στο μετρό που φόραγε αθλητικογόβες :P και δεν μου γέμισε πολύ το μάτι :P αλλά σιγά, αν σου αρέσουν φόρα τα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι να σου πω... είδα τις προάλλες μια κοπέλα στο μετρό που φόραγε αθλητικογόβες :P και δεν μου γέμισε πολύ το μάτι :P αλλά σιγά, αν σου αρέσουν φόρα τα :D

Δεν το συζητάω γι' αυτά που έχουν ξεχωριστό τακούνι, με τίποτα. Αναφέρομαι στα sneaker wedges. Το τελευταίο που είπες βέβαια είναι το πιο ορθό. Αν μας αρέσει, το φοράμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top