Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω απορία πως κανένας δεν θα κερατώσει και το κέρατο πάει σύνεφο.
Βασικά είναι φιλοσοφική η απορία καθώς η απάντηση είναι γνωστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω απορία πως κανένας δεν θα κερατώσει και το κέρατο πάει σύνεφο.
Βασικά είναι φιλοσοφική η απορία καθώς η απάντηση είναι γνωστή.
μόνο η γυναίκα "κερατώνει"... ο άντρας "πάει με άλλη"...:P
[FONT=&quot]
[/FONT]και on topic τωρα...
δεν θα το έκανα ακόμα και αν δεν ήμουν ερωτευμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι και μάλιστα δύο φορές, αλλά κατάλαβα έγκαιρα το λάθος μου...
Το μετάνιωσα και καλά έπαθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι...και δεν θα μπορουσα να το κανω ποτε αυτο...
μετα δεν θα ειχα το θαρρος να κοιταξω τον συντροφο μου στα ματια... ασε που θα με καταλαβαινε αμεσως.... οτι του κανα πουστια.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δεν έχω κερατώσει ποτέ και είμαι υπερήφανος γι αυτό.Σίγουρα υπάρχουν αρκετοί πειρασμοί αλλά εγώ βράχος:P.Εύχομαι να συνεχίσω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ποτε μα ποτε και δεν προκεται, σαν τον newbie φιλτατο Δημητρη αποπναω μου :)


ΥΓ καλως ηρθες Δημητρη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
καλώς σας βρήκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αν έχω...? :hmm: Ναι.. :):whistle:
Αν μ'έχουν...? :hmm: Ξανά Ναι...:):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω απατήσει ποτέ, δεν λέω ότι δεν θα το έκανα ποτέ, επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι συμβαίνει καμιά φορά, αλλά εύχομαι να μη συμβεί ποτέ. Αν και το ψέμα που βγαίνει σχετικά εύκολα δεν θα ήθελα να πω ψέματα γύρω από ένα τέτοιο θέμα, και δεν θα ήθελα να κοροϊδεύω την εκάστοτε κοπέλα μου.


Από την άλλη, ξέρω ότι με έχουν απατήσει και μάλιστα δις, και οι δύο πρώην μου. Αν και δεν ξέρω αν της δεύτερης πιάνεται για απάτη, καθώς δεν πρόλαβε να πάει μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμ.. έχω απατήσει. :redface:
Αν με έχουν απατήσει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ κάτι. (Ευτυχώς!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αχμ.. έχω απατήσει. :redface:
Αν με έχουν απατήσει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ κάτι. (Ευτυχώς!)


κ εγω πανω κατω τα γιδια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter
Μα ΕΙΝΑΙ ανέκδοτο. Θες να πεις Hunter, ότι αυτό που ακούγεται χρόνια τώρα, ξεκίνησε απο εσένα;

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Για το ότι δεν δικαιολογείσαι συμφωνούμε, μήπως εσύ ήθελες να πεις ότι δεν απολογείσαι;
Μιας και επανήλθε στο προσκήνιο το θέμα, πρόσεξα ότι δεν πήρα απάντηση και επειδή είμαι περίεργος άνθρωπος ξαναρωτάω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όχι!!! Είμαι κατα του κέρατου! Όσες φορές βαρέθηκα πολύ απλά έφυγα.... Θεωρώ οτι το να κερατώνει κάποιος τον σύντροφο του πάνω από όλα κοροϊδεύει και δεν είναι ειλικρινής στον ίδιο του τον εαυτό και ύστερα στους άλλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ούτε καν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ναι το εχω κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Δεν ξερω τι του φυτρωσε,τον χωρισα μετα:P
Και γιατί ας πούμε δεν τον χώρισες πρώτα και μετά να το κάνεις? Σε περίπτωση π δεν κάτσει το μ@μισι να χουμε καβάτζα λέει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top