Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν φτάνει ένας ... Τσίπρας
αν σκεφτει κανεις οτι λυσαξαν οι ευρωπαιοι εταιροι ,στον εκφοβισμο κ κυριως η γκιοσα η μερκελ που ειχε το θρασος να μας εκβιασει ωμα λεγοντας στον "καθε πικραμενο:P"να στησει και δευτερη καλπη στης 17 ιουνιου οπου οι ελληνες θα ψηφισουν αν θελουν ή οχι να παραμεινουν στο ευρω,ναι τριζει ολη η ευρωπη....κ το βραδυ στον υπνο τους βλεπουν τον εφιαλτη τσιπρα:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Παλιοτερα καταλληλοτερος πρωθυπουργος εβγαινε ο ΚΑΝΕΝΑΣ.
Τωρα που μας κυβερναει ο ΚΑΝΕΝΑΣ παλι δεν ειμαστε ευχαριστημενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ο Τ. Τσιμπούκης διευθυντής του γραφείου τύπου του πρωθυπουργού


Την απόφαση για τον ορισμό του κ. Τσιμπούκη πήρε ο ίδιος ο υπηρεσιακός πρωθυπουργός κ. Παναγιώτης Πικραμμένος.



Πηγή: https://on-news.gr/2012/05/18/ο-τ-τσιμπούκης-διευθυντής-του-γραφείο/



Συγγνώμη που θα το πω αλλά αν υπάρχει Θεος, γελάει με την κατάντια μας.... Είμαστε κυριολεκτικά πικραμένοι απ' το πολύ τσιμπούκι (το σκεύος καπνίσματος εννοώ) ... ευχαριστούμε, δε θέλουμε άλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα ελληνικά ΜΜΑποβλάκωσης δεν θα στο δείξουν ποτέ:
δεν εβλεπες μαλλον
τοτε που το εβγαλε η κεφαλά απο γαλλια γραπτα ως αμφισβητουμενη φημη

τα καναλια το επαιξαν ξανα και ξανα κατα του σαμαρα επειδη ακριβως τοτε ο σαμαρας ειχε συγκρουστει με τη μερκελ μπροστα σε ολους τους ευρωπαιους..

η ελ παις ειχε γραψει"ο ανθρωπος που ειπε οχι στη μερκελ"


ακομα οι γερμανικες εφημεριδες θαβουν σαμαρα δειγμα για το ποσο μη πουλημενος ειναι

απλα τωρα χωρις σαμαρα θα εχουν τον ακομα πιο ασταθη τσιπρα

ο τσιπρας παντως απεναντι στη μερκελ δεν ειπε τιποτα
σε περιοδικα και εφημριδες πουλαει τσαμπουκα

στα επισημα γραμματα μιλαει πολυ μαλακοτερα..

παντως το συριζα την παταει απο τις συνιστωσες του

πριν λιγο στο μεγκα ενω ελεγε ολα αυτα τα φιλοευρωπαικα ο εκπροσωπος του

ο Στυλιανιδης εβγαλε φατσα φορα την αφισα της συνιστωσας του ΚΟΕ να λεει "εξοδος απο την ευρωζωνη τωρα"

και ο συριζαιος καθαρα εκανε την παπια,,δεν ηξερε τι να απαντησει

το συριζα εχει το φασμα του απο τροτσκιστες και αναρχοαριστερους μεχρι ευρωπαιστες πασοκες

οποτε φαναστητε τι μπαχαλο θα γινει αν βγει κυβερνηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
ακομα οι γερμανικες εφημεριδες θαβουν σαμαρα δειγμα για το ποσο μη πουλημενος ειναι

Ναι... γι αυτό είναι μνημονιακός και μάζεψε και τη Ντορίτσα και σε λίγο Μάνο και Καρατζαφέρη... Όλα τα καλά παιδιά με μνημονιακές καταβολές.

Άσε ρε Άγγελε... Τόσο καλά περνάς με το Μνημόνιο; Θα μας τρελάνεις; Ούτε καν Καμμένο; Εκεί, κολλημένος Σαμαρά;;

Αρχίζω και πιστεύω ότι είχε δίκιο ο πατέρας μου που μου λεγε ότι εμείς κανονικά δε θα πρεπε να υπάρχουμε σαν χώρα με αυτούς που την κατοικούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι... γι αυτό είναι μνημονιακός και μάζεψε και τη Ντορίτσα και σε λίγο Μάνο και Καρατζαφέρη... Όλα τα καλά παιδιά με μνημονιακές καταβολές.
αυτο με πειραζει και μενα

παρα πολυ
αλλα απο συριζα πολυ καλυτερα


Ούτε καν Καμμένο; Εκεί, κολλημένος Σαμαρά;;
ο καμμενος μου φαινεται πολυ ψευτολαικιστης
και γενικα ολοι στο κομμα του μιλανε σαν κατι κολλημενους παλιους στρατιωτικους για την πατριδα


κοινως οι περισσοτεροι των ανεξαρτητων συν καμμενου μου φαινεται οτι εχουν φαει πετρια,,-iq λιγο πριν απο χρυση αυγη ενα πραμα

ασε,,εδω πηρανε το γιαγκοναν στο κομμα εδω στην πατρα τι λεμε?

:worry:
ή οταν μιλανε φωναζουν σαν παρατημενες γκομενες κατα της νδ..

πολυ συναισθημα


ΛΙΓΗ ΛΟΓΙΚΗ

πολυ ΟΧΙ και κραυγες

ελαχιστες προτάσεις για το πώς θα βγουμε εξω
οχι φιλε βαλδερ

μ@λΑκιες περι μονομερους καταργησης και καταγγελιας του μνημονιου σε λιγες μερες και θα ειμαστε μια χαρα
δεν πιστευω..
δεν ειμαι τοσο τυφλος..


εσθ αν θελεις να τα πιστευεις πιστευε τα

ο καμμενος με το οπλο στο χερι αδιωξει με αέεεραααααααα!
τον γερμανο εχθρο..

:hehe::hehe::hehe:

αμ δεν διωχνονται ετσι οι τοκογλυφοι

αν ηταν τοσο ευκολο,,ολοι με ενα οπλο στο χερι θα ημασταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εντωμεταξύ ο Άγγελος δεν απάντησε ούτε σε ένα μήνυμα μου...

Κουράστηκα αυτή την κοροϊδία. Όλο αερολογίες και ψέμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εντωμεταξύ ο Άγγελος δεν απάντησε ούτε σε ένα μήνυμα μου...

Κουράστηκα αυτή την κοροϊδία. Όλο αερολογίες και ψέμματα...
εχω βαρεθει να σου απανταω..

εσυ μονο θυμο εχεις και επιτιθεσαι προκαλοντας με να σε βρισω..

μονο σε σενα απανταω εδω μεσα

πες μου τι αφησα αναπαντητο

απλα εχουμε αλες αποψεις

δεξου το


εχεις καποιο συγκεκριμενο επιχειρημα να καταριψω?

περιμενω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εχω βαρεθει να σου απανταω..

εσυ μονο θυμο εχεις και επιτιθεσαι προκαλοντας με να σε βρισω..

μονο σε σενα απανταω εδω μεσα

πες μου τι αφησα αναπαντητο

απλα εχουμε αλες αποψεις

δεξου το


εχεις καποιο συγκεκριμενο επιχειρημα να καταριψω?

περιμενω..
Καταρχάς εσύ είσαι αυτός που δεν έχεις επιχειρήματα. Σε ρωτάμε γιατί ψηφίζεις Σαμαρά? Μας λες γιατί δεν θέλω να ψηφίσω Τσίπρα. Σου λέμε τι έχεις να πεις για τις κωλοτούμπες? Μας λες ότι δεν ήταν κωλοτούμπες. Αρνείσαι τα ίδια τα γεγονότα.

Θα σου πω που να απαντήσεις.

εδώ:
Εγώ λοιπόν σου απαντώ απλά. ΣΥΝΕΧΙΖΩ να πολεμώ το μνημόνιο, όλος ο λαός το κάνει. Η Απόφαση του λαού ήταν ένα μεγάλο ΟΧΙ στο μνημόνιο καθώς τα μνημονιακά κόμματα πήραν περίπου 34%. Τι θα πει αυτό? Ότι η ΛΑΟΣ λέει όχι και θέλει να το πολεμήσει (όχι να το επαναδιαπραγματευτεί) ενώ η μαλακισμένη ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ συνεχίζουν ακάθεκτοι στον δρόμο του να υπογράφουν ότι τους δίνουν. Ο ΛΑΟΣ μπορεί να μην έβγαλε κυβέρνηση, αλλά τα ποσοστά δείχνουν ότι δεν θέλει το μνημόνιο, την τρόικα, το ΔΝΤ! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. Αυτό θα πει ΠΡΟΔΟΣΙΑ στον λαό δεν το καταλαβαίνεις? Φαντάσου ο λαός να έλεγε ΟΧΙ στους Ιταλούς και ο Μεταξάς και η παρέα του να έλεγε ΝΑΙ. Σήμερα θα τον λέγαμε ΠΡΟΔΟΤΗ. Αυτό που είναι η σημερινή ηγεσία δηλαδή. Αν θες να απαντήσεις απάντα σε όλη την παράγραφο και μην κόβεις κομματάκια.

εδώ

Εδώ

Απάντα μου με σοβαρότητα. Όχι επιλεκτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ατα που λες ειναι αποψεις
που τα εχω απαντησει

εχω πει ολην την πολιτικη σαμαρα και οτι περιμενω
απλα εσυ επιλεηεις να τη μηδενιζεις

δικαιωμα σου,,αλλα με καμία αποδειξη
απλα πιστευουμε αλλα πραγματα

και η σχεση πολεμικης εισβολης και χρεους δεν ειναι ιδια

χρεωκοπιες εχουμε κανει απο τρικουπη και δωθε -και με διεθνεις επιτροπες κατακεφαλα- 5 φορες
και ποτέ κανεις απο αυτους -ο τρικουπης πχ- δεν εμεινε ως προδοτης κλπ,,για να μιλαμε σοβαρα

οποτε αλλο το χρεος αλλη η πολεμικη εισβολη..

θα πω και αλλα μετα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά δεν απαντάς...

Εγώ είμαι υπέρ της "χρεοκοπίας". Αυτό που κάνει ο Σαμαράς είναι επιλεκτική χρεοκοπία, και θα μείνει στην ιστορία ως προδότης όπως ο Παπανδρέου για τις αποφάσεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε συ Άγγελε, πάντως πραγματικά απορώ. Είναι ΤΟΣΟΙ άνθρωποι που προσπαθούν να σου εξηγήσουν πως αυτά που λες δεν ισχύουν κι εσύ δεν τους δίνεις ούτε καν το πλεονέκτημα της αμφιβολίας και παραμένεις κολλημένος όσο δεν πάει στην άποψη πως ο Σαμαράς μπορεί να μας σώσει γιατί θα κάνει κάτι που κάνεις άλλος δεν μπορεί. Και είσαι μόλις 28 χρονών, δεν θέλω να ξέρω τι θα κάνεις στα 58 σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πρόταση Μέρκελ δημοψηφίσματος για το Ευρώ.Προεδρία της Δημοκρατίας και Καγκελαρία διαψεύδουν ο ένας τον άλλον

Δυναμική αντίδραση του ΣΥΡΙΖΑ στη φερόμενη ως πρόταση της Γερμανίας για δημοψήφισμα



Δήλωση του Προέδρου της Κ.Ο. του ΣΥΡΙΖΑ / ΕΚΜ Αλέξη Τσίπρα για την παρέμβαση Μέρκελ

Η Κα Μέρκελ έχει συνηθίσει να απευθύνεται στην πολιτική ηγεσία της Ελλάδας σαν να πρόκειται για χώρα προτεκτοράτο.
Αυτό το δικαίωμα της το έχουν δώσει ο Κος Βενιζέλος και ο Κος Σαμαράς με την στάση τους και τις επιστολές τους.

Στις εκλογές της 17 Ιούνη, όμως, ο Ελληνικός λαός θα της δώσει οριστική απάντηση.

Θα βάλει τέλος στα μνημόνια της λιτότητας, της υποτέλειας και της αναξιοπρέπειας και θα ανοίξει το δρόμο για προοδευτικές εξελίξεις σε ολόκληρη την Ευρώπη.

To Γραφείο Τύπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Κατανταει πραγματικα αηδιαστικο,η λυσσαλεα προσπαθεια του Σαμαρα,να προσαρτησει παλι οσους περισσοτερους μπορει,απο τους διεσπασμενους,απο αυτους που ο ιδιος εδιωξε.Και μονο αυτο που βλεπω,αρκει για να καταλαβω ποσο αναξιοπιστος ειναι,και ποσο πολυ τον νοιαζει απλα να παρει τη θεση του πρωθυπουργου.Ειναι πραγματικα σιχαμερος.
Τσιπρα θα ψηφισω,αν παω αθηνα βεβαια..γιατι δεν μου περισσευουν κιολας για το ταξιδι..και ας γινει οτι θελει.Και μονο σαν εικονα,και μονο που εχει το θρασος να μιλαει τοσο διαφορετικα απο τους αλλους..στους ευρωπαιους,μου αρκει.Ουτως ή αλλως ειμαι πεπεισμενη οτι το μνημονμιο ειναι ότι χειροτερο.Που μπηκε μνημονιο..και ειχε θετικα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
αν παω αθηνα βεβαια..γιατι δεν μου περισσευουν κιολας για το ταξιδι..

Αυτή τη διάσταση δεν την έχουμε συζητήσει ακόμα. Ξέρω πολύ κόσμο που ήθελε να ψηφίσει και δεν πήγε στα χωριά του γιατί τα έξοδα είναι πολλά. Δεν θα έπρεπε τουλάχιστον Σάββατο ως Δευτέρα τα διόδια να είναι ανοιχτά; Πολύς κόσμος επίσης προσπάθησε να μεταφέρει τα χαρτιά του στα μέρη που μένει αλλά πνίγηκε στη γραφειοκρατία. Με όλα αυτά το 35% αποχή φαίνεται μικρό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βρε συ Άγγελε, πάντως πραγματικά απορώ. Είναι ΤΟΣΟΙ άνθρωποι που προσπαθούν να σου εξηγήσουν πως αυτά που λες δεν ισχύουν κι εσύ δεν τους δίνεις ούτε καν το πλεονέκτημα της αμφιβολίας και παραμένεις κολλημένος όσο δεν πάει στην άποψη πως ο Σαμαράς μπορεί να μας σώσει γιατί θα κάνει κάτι που κάνεις άλλος δεν μπορεί. Και είσαι μόλις 28 χρονών, δεν θέλω να ξέρω τι θα κάνεις στα 58 σου!

Την επόμενη φορά λοιπόν που κι εσύ θα διαφωνείς με την πλειονότητα βάλε τη λογική των υπολοίπων πάνω από τη δική σου χάριν της αριθμητικής υπεροχής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Την επόμενη φορά λοιπόν που κι εσύ θα διαφωνείς με την πλειονότητα βάλε τη λογική των υπολοίπων πάνω από τη δική σου χάριν της αριθμητικής υπεροχής..

Αν τα 3 χρόνια μνημονίου δεν σου έφταναν φάε και άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Aν με το να ψηφίσεις Καμμένο, θεωρείς πως βοηθάς την χώρα σου, κάντο. Όχι επειδή σ αρέσουν αυτά που λέει, δεν είναι εποχή να ψηφίσουμε με βάση μόνο συμπάθειες ή αντιπάθειες, τη στιγμή που κινδυνεύουμε να παραδώσουμε την χώρα στην ΝΔ για να αλώσει ξανά.. :/:

Δεν μίλησα πουθενά για συμπάθειες.:) Είπα πως μαρέσουν αυτά που λέει και άρα θεωρώ πως μπορεί να σώσει τη χώρα πιο εύκολα απότι η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ.
ΣΥΡΙΖΑ δεν ψηφίζω γιατί είναι αριστεροί, άθεοι και δε συμφωνώ μαζί τους στα εθνικά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΣΥΡΙΖΑ δεν ψηφίζω γιατί είναι αριστεροί...

lolz, ο Καμμένος δεν ήταν αυτός που έλεγε... "ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ, ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΔΕΞΙΟΙ ΚΕΝΤΡΩΟΙ"? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το "αθεοι" και "ενθεοι" χωραει κουβεντα βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top