Τι δεν δέχεστε στους φίλους σας;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα ειδα οτι ψιλομεταφερθηκε κι η καθυστερηση κι εδω. Δεν ειναι οτι δεν το δεχομαι, αλλα αν γινεται συνεχομενα και περιμενω μονη μου τον παιρνει ο διαολος! Εχω μια φιλη η οποια αργει συστηματικα πανω απο ωρα. Στην αρχη εκοβα γυρες, μιλουσα ολο τον δωρεαν χρονο του κινητου, χαζευα τα διαφορα των πλανοδιων. Πλεον της στελνω τελεσιγραφα μηνυματα "σε περιμενω αλλα 10 και φευγω", η φευγω χωρις προειδοποιηση στο μισαωρο και κανουμε καμια βδομαδα να μιλησουμε. Η συγκεκριμενη επειδη ρωτησες δεμελενε το κανει αυτο και στη δουλεια, γι'αυτο δεν εχει αντεξει πανω απο μηνα πουθενα. Ειναι γενικως ανευθυνη, σε παραδοσεις δουλειων, ραντεβου, στα παντα. Μαλιστα την ειχα προτεινει(ας προσεχα) στην εταιρια που δουλευω για να την προσλαβουν μιας και ζητουσαν ατομα, και ενω ειχαμε κανονισει με το μπος συγκεκριμενη μερα και ωρα, ΜΟΥ το ακυρωσε (ουτε καν να παρει τον τυπο τηλ η ιδια δηλαδη..) λιγα λεπτα πριν την καθορισμενη ωρα, επειδη προεκυψε καφες και ηθελε να παει! ΤΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ Η ΔΕ ΤΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ?? Τηηηη σκοτωωωωωωωνειιιιιιιςςςς......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κατερίνα η φίλη σου όπως στρώσει θα κοιμηθεί.
Ακόμα την παίρνει προφανώς.

Εγώ αυτούς που ξέρω όμως εκεί που πρέπει μια χαρά πάνε στην ώρα τους όταν είναι επαγγελματικό.Η φίλη πιστεύω ότι είναι σπέσιαλ περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως και σε επαγγελματικό ραντεβού μου έχει τύχει να αργήσω, απλά όχι πολύ (κανά τέταρτο). Επίσης ακόμα κι όταν φτάνω στην ώρα μου, είναι επειδή έχω υπολογίσει να είμαι εκεί μισή ώρα πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANINA27

Νεοφερμένος

Η MANINA27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα ψέμματα, να με εγκαταλείπουν οταν τους χρειάζομαι, το να με θεωρούν κατώτερή τους, να με χρησιμοποιουν για να γεμίζουν άδειες ώρες.Όταν δέχεσαι και αγαπάς κάποιον για αυτό που είναι, τότε μόνο τον αγαπάς πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η κτητικότητα. Το να με θέλουν μόνο για τον εαυτό τους και να ζηλεύουν/γκρινιάζουν αν έχω κι άλλους φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το ψεμα πρωτα απ'ολα δεν μπορω να αντεξω οτι η/ο φικη/ος
που εχω ανοιχτει μου λεει ψεματα:mad: ...την κτητικοτητα κ την
ρουφιανια εν συνεχεια το στησιμο,το γραψιμο,την ελλειψη χιουμορ
κ την εκμεταλευση...αλλα δυστυχως δινω πολλες ευκαιριες στους
ανθρωπους που εχω κοντα μου με αποτελεσμα να ανεχομαι
πολλεσ τετοιες συμπεριφορες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μου την δίνει όταν ο όρος "παρτάκιας" γίνεται το πιστεύω τους...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Την υποκρισία,την ανειλικρίνια και την εκμετάλλευση:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
''Δεξου'' λεν ''το φίλο σου με τα ελαττώματά του. Σαν πως εσύ δεν έχεις;;;'' ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εφόσον είναι φίλος,με την πραγματική έννοια της λέξεως,και όχι γνωστός ή κάποιος που απλά βγαίνεται για καφέ να περάσει η ώρα,δεν υπάρχει κάτι που να μήν μπορείς να παραβλέψεις σαν ελάττωμα.Και άν είναι κάτι που δεν ανέχεσαι,πολύ απλά δεν είναι φίλος σου.Είναι κάποιος που απλά γνωρίζεις.
Όπως λένε,ο φίλος είναι αυτός που είστε φίλοι,παρόλα τα ελαττώματά του(για να συμπληρώσω την φράση της Τσιρκόμυαλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Την έπαρση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τις δεξιες-φασιστικες-ολοκληρωτικες πολιτικες πεποιθησεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Η υποκρισια και το "δηθεν", μπορει να χαλασουν την γνωμη μου για ανθρωπο που το θεωρουσα φιλο/η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Τις δεξιες-φασιστικες-ολοκληρωτικες πολιτικες πεποιθησεις :P

τι θα λεει η γειτονια τωρα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που δεν μπορείτε με τίποτα να δεχτείτε να έχει ένας φίλος σας, ή ακόμα που αντιτίθενται με το σύστημα αξιών σας όσο κι αν για άλλους πιθανώς δεν είναι τόσο τρομερά;:hmm:

Πρώτα και κύρια να είναι ψυχρός και κρυόκωλος, να μην έχει δηλαδή χιούμορ (δε λέω να γελάει με το κάθε τι, αλλά να γελάει με κάτι, οτιδήποτε). Δεύτερον, δε δέχομαι να μη μου λέει αυτά που πραγματικά σκέφτεται: πισώπλατα και πράγματα που λέγονται με ωραίο τρόπο αποκλείονται, εγώ θέλω αλήθειες κατά πρόσωπο, αλλιώς πήγαινε να γίνεις πολιτικός. Τα υπόλοιπα είναι χημεία, ταιριάζεις - δεν ταιριάζεις με τον άλλον και δεν μπορώ να την αναλύσω. Σίγουρα πάντως μια γυναίκα που σιχαίνεται την ιδέα κάποτε να κάνει παιδιά για να περνάει καλά και να κάνει καριέρα δεν υπάρχει πιθανότητα να της δώσω σημασία ούτε για πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικώς είμαι αρκετά επιλεκτικός και έχω κάποια Red lines τα οποία δεν διαπραγματευομαι για κανένα λόγο. Ως εκ τούτου δεν θα έκανα παρέα για κανένα λόγο με fighters που έχουν constitution κατω απο 12, clerics με wisdom δώδεκαχρονου, warlocks που δεν ξέρουν να κάνουν summon succubus, paladins ανεξαρτήτως λόγου και αιτίας, barbarians που δεν μπορούν να κάνουν 200kg deadlift, wizards που δεν είναι στη mensa και bards που βγήκαν από talent show με κριτή τον Ψινακη.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Γενικώς είμαι αρκετά επιλεκτικός και έχω κάποια Red lines τα οποία δεν διαπραγματευομαι για κανένα λόγο. Ως εκ τούτου δεν θα έκανα παρέα για κανένα λόγο με fighters που έχουν constitution κατω απο 12, clerics με wisdom δώδεκαχρονου, warlocks που δεν ξέρουν να κάνουν summon succubus, paladins ανεξαρτήτως λόγου και αιτίας, barbarians που δεν μπορούν να κάνουν 200kg deadlift, wizards που δεν είναι στη mensa και bards που βγήκαν από talent show με κριτή τον Ψινακη.

Σ' αγαπάμε ας μην καταλαβαίνουμε τα γκαρσονοελληνικά σου... :beach:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top