Για ποιο λόγο ΔΕΝ θα κερατώνατε την κοπέλα σας;

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν ειναι κι αυτονοητο για ολο τον κοσμο....

Δυστυχώς δεν είναι. Είναι κρίμα αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ένας λόγος για να μην κερατώσεις την κοπέλα σου ε? Στυτική δυσλειτουργία

το δάχτυλο και το στοματικό, δεν την κάνουν κιορατού? :confused:
Όχι άλλο κλίντον/λεβίνσκι. Τι ντεζαβου κι αυτό.

σκέφτομαι πως ο τίτλος του θέματος είναι ένα τυράκι αλλά μουχλιασμένο
σε φάκα που προδίδει τη θέση της.

να το εξηγήσω αυτό τώρα?

αν πεις λόγο που δε θα τη κεράτωνες θεωρείς πως για
όλους τους άλλους θα πήγαινε το κέρατο cloud 69. :worry::worry:

Αν δε πεις, τότε όλα είναι ανοιχτά και αύριο θα παω στο σπίτι
της Μαρίας να τη βοηθήσω για κάτι βρύσες που σπάσανε. :confused::confused:


Αν πεις ότι ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ λόγο δε θα κεράτωνες την κοπέλα σου,
τότε είσαι ο αγκαλίτσας μελισσάκης και είσαι αφελής.
Άρα φτιάξε κρέμα γιώτης.

αν πιστεύεις πως θα το έκανες και χωρίς την ύπαρξη συγκεκριμένου λόγου,
τότε ο έρωτας για σένα είναι μια ανανεώσιμη πληγή ενέργειας...

μια συμβουλή μονάχα στα αντράκια της παρέας:
Πρόσεξε τι θα πεις γιατί οι γυναίκες δε ξεχνάνε ποτέ..


υγ κρύβει πληγές το θρεντάκιον.
αλλά οι γνώμες (κι οι αντιγνωμίες) γάζες ουκ εισιν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
το δάχτυλο και το στοματικό, δεν την κάνουν κιορατού? :confused:
Όχι άλλο κλίντον/λεβίνσκι. Τι ντεζαβου κι αυτό.

σκέφτομαι πως ο τίτλος του θέματος είναι ένα τυράκι αλλά μουχλιασμένο
σε φάκα που προδίδει τη θέση της.

να το εξηγήσω αυτό τώρα?

αν πεις λόγο που δε θα τη κεράτωνες θεωρείς πως για
όλους τους άλλους θα πήγαινε το κέρατο cloud 69. :worry::worry:

Αν δε πεις, τότε όλα είναι ανοιχτά και αύριο θα παω στο σπίτι
της Μαρίας να τη βοηθήσω για κάτι βρύσες που σπάσανε. :confused::confused:


Αν πεις ότι ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ λόγο δε θα κεράτωνες την κοπέλα σου,
τότε είσαι ο αγκαλίτσας μελισσάκης και είσαι αφελής.
Άρα φτιάξε κρέμα γιώτης.

αν πιστεύεις πως θα το έκανες και χωρίς την ύπαρξη συγκεκριμένου λόγου,
τότε ο έρωτας για σένα είναι μια ανανεώσιμη πληγή ενέργειας...

μια συμβουλή μονάχα στα αντράκια της παρέας:
Πρόσεξε τι θα πεις γιατί οι γυναίκες δε ξεχνάνε ποτέ..


υγ κρύβει πληγές το θρεντάκιον.
αλλά οι γνώμες (κι οι αντιγνωμίες) γάζες ουκ εισιν. :)
Πως τα λές...Πως τα λές:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
υποθετω αν μου ικανοποιει καποιες συγκεκριμένες αναγκες και φυσικα γενικα οταν ειμαι μαζι της να περναω καλα-να με κανει να νιωθω ευτυχισμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπορεί να ακουσεις και το πετυχημένο απο παντρεμενο οικογενειάρχη: Έχω ερωμένη εδώ και καιρό, αλλά τη γυναίκα μου δεν θελω να την αφήσω, γιατι τν αγαπαω τη σέβομαι και πανω απ' ολα την έχω κορονα στο κεφάλι μου...:)

Αλλοιμονο ο ανθρωπος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
υποθετω αν μου ικανοποιει καποιες συγκεκριμένες αναγκες


Αν η Χάλι Μπέρι είχε παντρευτεί τον Νίκο Γκάλη θα λεγόταν Χάλι Γκάλι. :worry:

Να κάνουμε ένα πείραμα?
Μην γράψετε τίποτα για τις επόμενες 50 εβδομάδες
σε αυτό το θρεντάκιον.


κάντε αυτή τη χάρη στους εαυτούς σας.


σακερς.

:redface:


υγ. α, να, μπαίνει το τζιμπουντί στο στάδιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αν η Χάλι Μπέρι είχε παντρευτεί τον Νίκο Γκάλη θα λεγόταν Χάλι Γκάλι. :worry:
οτι να ΄ναι:P

και εξακολουθω να διερωτουμε, αν οπως ελεγα σου ικανοποιει τις σεξουαλικες αναγκες σου,δεν εχετε καποιο οικονομικο προβλημα και διασκεδαζεις μαζι της δεν πα να 'ναι και ο χιτλερ,γιατι να την κερατωσεις,δεν καταλαβα,σε τι διαφωνεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Διοτι ειμαστε 2 χρονια μαζι και εχουμε ζησει αρκετα πραγματα μαζι και δε θα αντεχα να το κανω, θα ναι πολυ ασχημο και για εμενα και για εκεινη. Πριν κανω αυτη τη σχεση ναι επεφτε κερατο διοτι ειχα σχεσεις του κωλου... Ειναι κυριως το πως νιωθεις με τον ανθρωπο που εισαι μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikon

Νεοφερμένος

Η marikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πρώτα απ' όλα θεωρώ την ερώτηση εντελώς άκυρη!! Στο να κερατώσεις κάποιον ή όχι (αν κ' δεν μ' αρέσει αυτή η λέξη) συντελλούν άπειροι παράγοντες που δεν αναλύονται έτσι απλά και αυτοί διαφέρουν πάρα πολύ ανάλογα με την ηλικία, την ωριμότητα, τη σχέση, την προσωπικότητα, το πως βλέπει ο καθένας τα πράγματα...
Να τονίσω επίσης ότι ακόμα και οι απόψεις πάνω σ' αυτό το θέμα διαμορφώνονται κ' αλλάζουν καθώς μεγαλώνουμε κάτι που γίνεται άλλωστε σχεδόν με όλα τα "θέματα" που έχουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στην ηλικια που ειμαι δεν κερατωνω την κοπελα μου γιατι δεν εχω βρει καλυτερη που να μου καθεται.Τοσο απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κύκλο....Το θεμα ειναι οτι καποιοι κερατωνουν και καποιοι οχι....
εξηγηση δεν υπαρχει εξαρτατε απο τον χαρακτηρα του καθε ατομου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κύκλο....Το θεμα ειναι οτι καποιοι κερατωνουν και καποιοι οχι....
εξηγηση δεν υπαρχει εξαρτατε απο τον χαρακτηρα του καθε ατομου.

δηλαδή τι χαρακτήρας πρέπει να είναι για να κερατώσει ή για να μην κερατώσει ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Δε θα κερατωνα το αγορι μου γιατι εγω επελεξα να ειμαι μαζι του. Δε μου το επεβαλε κανεις ουτε με αναγκαζει καποιος να μεινω αν δεν ειμαι ευτυχισμενη για τον χ,ψ λογο. Αν θελησω να κερατωσω προφανως και δε με καλυπτει η σχεση οποτε χωριζω και ζησαν αυτοι καλα.. Δε νομιζω εξαλλου πως θα μπορουσα να μεινω μαζι του παρεα με τις τυψεις :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
δηλαδή τι χαρακτήρας πρέπει να είναι για να κερατώσει ή για να μην κερατώσει ? :hmm:

Κοιτα οταν σεβεσαι τις επιλογες σου την κοπελα σου δεν την κερατωνεις,αν δεν θες να συνεχισεις αλλο να εισαι μαζι της, εχεις το θαρρος της γνωμης σου και βγαινεις και το λες στα ισια.
Οι πιο πολλοι οτι εχω δει κερατωνουν την κοπελα τους-την γυναικα τους επειδη δεν αντεχουν αλλο την ιδια η γενικα την σχεση τους και το βρισκουν σαν διεξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μήπως επειδή είναι τέλεια ; Λέω εγώ τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Στην ηλικια που ειμαι δεν κερατωνω την κοπελα μου γιατι δεν εχω βρει καλυτερη που να μου καθεται.Τοσο απλα.
αααχ τι γλυκος!!!:P
:confused:
θα συγκινηθει πολυ αν το μαθει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top