Seagate Momentus XT: Hybrid HDD

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το δίσκο. Δεν έχω λεφτά για μεγάλο SSD και από την άλλη το θέλω για το laptop αρά έχω μόνο μια αντίστοιχη slot. Αν και είναι σε λόγικα πλαίσια η τιμή όποτε ακόμη και 5% επιπλέον απόδοση να δίνει είναι "κάτι" ωστόσο θα ήθελα να ακούσω απόψεις και τυχόν εμπειρίες.

Υ.γ.: Γιατί μιλάμε για ένα laptop μοντέλου του 2005, υπάρχει περίπτωση να μην το "βλέπει";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
:confused::confused: seagate 500GB, (32ΜΒ, 2,5'', 3Gb/s) 115 ΕΥΡΑΑΑΑΑΑ ????

και γιατί δεν παίρνεις ένα Western Digital 1,5 ΤΒ, 64MB cache στα 63 ευρα? :worry::worry:


ρε συ αντμιν, με 125 ευρώ (αν δώσεις δηλ κι ενα 10ευρο τιπ στο παιδί του πλαισίου)
παίρνεις εξωτερικό σκληρό με 3TB. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
4TB έχω σε εξωτερικούς. Τα 80GB είναι υπερβολικά λίγα πλέον και δεν μπορω να κουβαλαώ HDD ακόμη και σε ένα τυπικό meeting.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top