Γείτονες: Πόσο καλά τα πάτε;

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εμείς μάθαμε ότι ο Διαχειριστής έβαζε χέρι στα λεφτά του ταμείου της πολυκατοικίας και τώρα δώσαμε την διαχείριση σε Γραφείο Διαχείρισης Κοινοχρήστων -.-

Κατά τα άλλα, ήσυχα -.- :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διατηρω καλες σχεσεις με την κυρια Σουλα γιατι μου φτιαχνει σουτζουκακια τις Κυριακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Διατηρω καλες σχεσεις με την κυρια Σουλα γιατι μου φτιαχνει σουτζουκακια τις Κυριακες.

Έφαγες καλά σήμερα:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πέρα από ένα "καλημέρα" (σε συμπαθείς και αντιπαθείς), τίποτα παραπέρα. "Από μακριά κι αγαπημένοι" που λένε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Έχω μια γειτόνισσα η οποία έχει ξεφύγει αρκετά.Εκτός του ότι κυκλοφορεί χειμώνα-καλοκαίρι με μια γούνα,τώρα τελευταία έχει γίνει φορτική.Πριν καιρό είχε χτυπήσει το κουδούνι μας στις 02:00 για να ζητήσει ζάχαρη ώστε να φτιάξει καφέ.Μπαίνω τώρα σπίτι και μαθαίνω από τους δικούς μου πως το απόγευμα φώναζε "Άσε με αλήτη βοήθεια βοήθεια" και ήταν μόνη της στο δρόμο.Την λυπάμαι,από μικρό παιδί την ξέρω.
Γενικά με τους υπόλοιπους γείτονες οι σχέσεις μου είναι καλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Έχω μια γειτόνισσα η οποία έχει ξεφύγει αρκετά.Εκτός του ότι κυκλοφορεί χειμώνα-καλοκαίρι με μια γούνα,τώρα τελευταία έχει γίνει φορτική.Πριν καιρό είχε χτυπήσει το κουδούνι μας στις 02:00 για να ζητήσει ζάχαρη ώστε να φτιάξει καφέ.Μπαίνω τώρα σπίτι και μαθαίνω από τους δικούς μου πως το απόγευμα φώναζε "Άσε με αλήτη βοήθεια βοήθεια" και ήταν μόνη της στο δρόμο.Την λυπάμαι,από μικρό παιδί την ξέρω.
Γενικά με τους υπόλοιπους γείτονες οι σχέσεις μου είναι καλές.

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως υπάρχει μία τέτοια κυρία σε κάθε γειτονιά δεν εξηγείται αλλιώς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως υπάρχει μία τέτοια κυρία σε κάθε γειτονιά δεν εξηγείται αλλιώς...:P
Σε κάθε διαμέρισμα πολυκατοικίας, θα έλεγα :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
γειτονες update:
εκεινη την οδοντιατρο που δεν πειραζε κανενα και συμπαθουσες και εχει ξεχασει ενα μηχανημα ανοιχτο εδω και 3 μερες που δουλευει δυνατααααααααα και ωτοασπιδες δεν δουλευουν... (οι βαλεριανες, καπου εδω τις εβαλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μια χαρα τα παω, ειναι ολοι τους νοικοκυρηδες. Ειναι σημαντικο να τα χουμε σχετικα καλα με τους γειτονες. Αυριο μεθαυριο ισως χρειαστει ο ενας τη βοηθεια του αλλου..
Και στη δικη μας γειτονια υπαρχει μια κυρα κατινα, σε καθε γειτονια υπαρχει αλλα προσωπικα δε με ενοχλει. Εχει κ λιγο την πλακα του αυτο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κι εγώ καλά τα πάω, εφόσον διατηρώ αποστάσεις ασφαλείας.
Όσο για την πλάκα, το βλέπω κάπως έτσι:


Ενώ στα σοβαρά, η παρακάτω ατάκα είναι αυτή που αντιπροσωπεύει τη γνώμη μου για τους γείτονές μου επακριβώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πόσο ισχύει το πρώτο! Ειδικά στα χωριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πόσο ισχύει το πρώτο! Ειδικά στα χωριά.
Μα εκεί είναι που κατ'εξοχήν, η παρακολούθηση της ζωής των άλλων κατέχει τη θέση που έχει το θέατρο ή ο κινηματογράφος για τους κατοίκους των πόλεων (πιθανότατα κι επί 24ώρου βάσεως:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έχετε κι εσείς γείτονες που όταν ακούνε ανθρώπους να περνούν καλά, να γελάνε κτλ φωνάζουν "ΚΑΝΤΕ ΗΣΥΧΙΑ. ΣΟΥΥΥΤ", αλλά όταν κάποιος μαλώνει με κάποιον άλλον στη γειτονιά δεν βγάζουν άχνα ή πιο συγκεκριμένα παίζει να στήνουν και αυτί;

Όχι πείτε μου γιατί έχω βάσιμες υποψίες ότι οι γείτονές μου είναι σχιζοφρενείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχετε κι εσείς γείτονες που όταν ακούνε ανθρώπους να περνούν καλά, να γελάνε κτλ φωνάζουν "ΚΑΝΤΕ ΗΣΥΧΙΑ. ΣΟΥΥΥΤ", αλλά όταν κάποιος μαλώνει με κάποιον άλλον στη γειτονιά δεν βγάζουν άχνα ή πιο συγκεκριμένα παίζει να στήνουν και αυτί;

Όχι πείτε μου γιατί έχω βάσιμες υποψίες ότι οι γείτονές μου είναι σχιζοφρενείς.

Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα στήνουν αυτί και στο σεξ, ειδικά τώρα καλοκαιριάτικα που είναι ανοιχτά παράθυρα και μπαλκονόπορτες, οπότε είναι σχιζοφρενείς με αγαμίες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Με τους γείτονες πολύ καλά αν και δυσκολεύομαι να θυμηθώ τις φάτσες τους:spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top