Pirates of Silicon Valley: Που μπορώ να βρω την ταινία αυτή.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ψάχνω την ταινία Pirates of Silicon Valley αλλά στα video clubs τις περιοχής μου την έχω βρεί μόνο σε κασέτα και επειδή δεν έχω video (ναι ναι δεν εχω video :redface:) την θελω αναγκαστηκα σε DVD και μαλιστα με ελληνικους υποτιτλους.
Λοιπον απο που μπορώ να την αγοράσω;



Προσοχή να την αγοράσω όχι να την κατεβάσω
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
amazon??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ψάχνω την ταινία Pirates of Silicon Valley αλλά στα video clubs τις περιοχής μου την έχω βρεί μόνο σε κασέτα και επειδή δεν έχω video (ναι ναι δεν εχω video :redface:) την θελω αναγκαστηκα σε DVD και μαλιστα με ελληνικους υποτιτλους.
Λοιπον απο που μπορώ να την αγοράσω;



Προσοχή να την αγοράσω όχι να την κατεβάσω
:)
Που τη θυμήθηκες αυτήν... Με ελληνικούς υπότιτλους δε θα τη βρεις πιθανότατα πουθενά (ειδικά σε DVD)...
Ακόμα και με αγγλικούς που έκανα ένα γρήγορο search σε play και amazon δε βρήκα πράμα... Δεν ξέρω στο ebay μήπως βρεις τίποτα αλλά κι εκεί ακόμα σίγουρα δε θα έχει ελληνικούς υπότιτλους.

Τι να σου κάνω είσαι και νομοταγής πολίτης:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top