Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

super_deal

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ταμπου;;;;;;;;; για εξηγησε το μας αυτο λιγο;:hmm:για πιο λογο....εγω βλεπω ανδρες να φορανε ροζ και τους πηγαινει θαυμασια...:) Ταμπου ..ταμπου...σε λιγο θα ακουσουμε οτι ειναι ταμπου και η γυναικα να φοραει σιελ:)
οοοπς το :oops:το εχω ακουσει στην τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
ότι η Αφροδότη Μάνου και ο Γιάννης Μιλιώκας ετοιμάζουν νέα συνεργασία με τίτλο
<<Στερεότυπα μαζί που πλύθηκαν και έχουνε γίνει άχρωμα>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ότι η Αφροδότη Μάνου και ο Γιάννης Μιλιώκας ετοιμάζουν νέα συνεργασία με τίτλο
<<Στερεότυπα μαζί που πλύθηκαν και έχουνε γίνει άχρωμα>>
για ροζ λεμε που ειναι κατ' εξοχην ανδρικο χρωμα...τα αχρωμα φοριουνται πολυ εδω μεσα....και ειναι απλως αχρωμα....αοσμα...αδιαφορα...δεν τα φοραει κανεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
για ροζ λεμε που ειναι κατ' εξοχην ανδρικο χρωμα...τα αχρωμα φοριουνται πολυ εδω μεσα....και ειναι απλως αχρωμα....αοσμα...αδιαφορα...δεν τα φοραει κανεις...:/:

E χαλάρωσε λίγο??? Όχι και κατ' εξοχήν ανδρικό χρώμα...

Με προβήματίζει λίγο αυτό με τα άχρωμα όμως, αν και off...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
άποψή μου είναι ότι όλοι μπορουν να φοράνε ροζ... και εγώ εχω μια μπλουζα με ροζ μεγαλες ριγες... δεν κανει το χρωμα τον gay αλλά το στιλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
E χαλάρωσε λίγο??? Όχι και κατ' εξοχήν ανδρικό χρώμα...

Με προβήματίζει λίγο αυτό με τα άχρωμα όμως, αν και off...
xαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμα μαμωτι μου ενα τοσο δα χρωματακι ανατολικο ζητημα το καναμε....μετα που να λυσουμε και σοβαροτερα θεματα....:whistle:

άποψή μου είναι ότι όλοι μπορουν να φοράνε ροζ... και εγώ εχω μια μπλουζα με ροζ μεγαλες ριγες... δεν κανει το χρωμα τον gay αλλά το στιλ...
σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!στην ηλικια σου και μιλησες πιο λογικα απ' ολους εδω περα!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ό,τι γουστάρει ο καθένας ας φοράει!.... :)
Όποιος φοράει ροζ , θέτει -για μένα- σοβαρή υποψηφιότητα ότι έχει αυτοπεποίθηση,ότι δεν έχει κολληματάρες, ότι είναι άνετος,
προφανώς και δεν πιστεύει ότι τα ράσα κάνουν τον παπά
και γράφει στα επίμαχα
όσους υποστηρίζουν ότι δεν έχει...
Προφανώς και έχει αρκετά ,ωστε να γίνει αυτή η... καταχώρηση! ;)
Άσε που ειδικά οι μελαχρινοί είναι κρίμα ν'αποκλείουν αυτό το υπέροχο χρωματάκι ,
που τους πάει μούρλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ό,τι γουστάρει ο καθένας ας φοράει!.... :)
Όποιος φοράει ροζ , θέτει -για μένα- σοβαρή υποψηφιότητα ότι έχει αυτοπεποίθηση,ότι δεν έχει κολληματάρες, ότι είναι άνετος,
προφανώς και δεν πιστεύει ότι τα ράσα κάνουν τον παπά
και γράφει στα επίμαχα
όσους υποστηρίζουν ότι δεν έχει...
Προφανώς και έχει αρκετά ,ωστε να γίνει αυτή η... καταχώρηση! ;)
Άσε που ειδικά οι μελαχρινοί είναι κρίμα ν'αποκλείουν αυτό το υπέροχο χρωματάκι ,
που τους πάει μούρλια!
ΠΕΣΤΑ ΖΥΓΑΡΑ ΜΟΥ χυμα και τσουβαλατα ....γιατι εμε ....με εχει φαει το politesse..:/:''Eδω το 'χω να βαλω θεμα ...αν μπορουν οι ΑΝΤΡΕΣ να φορανε λιλα...!!!!!!!'':devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
ΠΕΣΤΑ ΖΥΓΑΡΑ ΜΟΥ χυμα και τσουβαλατα ....γιατι εμε ....με εχει φαει το politesse..:/:''Eδω το 'χω να βαλω θεμα ...αν μπορουν οι ΑΝΤΡΕΣ να φορανε λιλα...!!!!!!!'':devil:
Τα λέω! ...Ωσπού να βγει μια έρευνα που θα αποδεικνύει ότι όσοι φοράνε μαύρα είναι επιβήτορες ,
όσοι φοράνε μπλέ είναι κοκοράκια αλανιάρικα,
όσοι φοράνε γκρί είναι βαστάτε τούρκοι τ'άρματα,
και όσοι φοράνε ροζ είναι ¨θεά τον έκανες τον μουσακά...¨,
που και πάλι δεν θα με κάνει ν'αναθεωρήσω ,
αλλά τουλάχιστον θα μπω σε έναν άλφα προβληματισμό ότι τα δείγματα της βιωματικής μου εμπειρίας δεν είναι τελικά αντιπροσωπευτικά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mαγia h melicca

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
άποψή μου είναι ότι όλοι μπορουν να φοράνε ροζ... και εγώ εχω μια μπλουζα με ροζ μεγαλες ριγες... δεν κανει το χρωμα τον gay αλλά το στιλ...
+φωνω απολυτα! αλλά και το να είσαι gey δεν είναι ντροπή..τεσπά αυτό είναι άλλο θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αμα είσαι πούστρα, βάλε ροζάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αμα είσαι πούστρα, βάλε ροζάκι...
Δηλαδή... οι ¨μη πούστρες¨ τί χρώμα έχουν ανάγκη να φοράνε για να δείχνουν ¨μη πούστρες¨ ;;;
Μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον μαυροντυμένο gay Κρητικό, που ...επί το έργον είπε υπερήφανα :pfff: το ¨πονάν ωρέ τα παλικάρια;¨...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αμα είσαι πούστρα, βάλε ροζάκι...
Κάνεις λάθος.
Υπάρχουν άνδρες που τους πάει το ροζ, το πορτοκαλί και πολλά άλλα απαλά χρωματάκια.

Και στην τελική πώς σε ένα χρώμα δίνουμε γένος;
Γιατί το ροζ θεωρείται γυναικείο και το γαλάζιο ανδρικό;
Αν μου δώσεις μια πειστική απάντηση, πλην των στερεοτύπων και της συνήθειας, ίσως να αλλάξω γνώμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Για το γαλάζιο και το πορτοκαλί θα συμφωνήσω. Για το ροζ όχι. Οπως και διαφωνώ στο να φοράει ο άνδρας κολόνια, να ξυρίζει το σώμα του κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Αλλο παλι τουτο....δηλαδη οι αντρες..δεν φορανε αρωματα; ελα παναγια μου...δεν υπαρχει τιποτα πιο ερωτικο..απο εναν αντρα..με ωραιο αρωμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τα αρώματα τα εφηύραν οι Γάλλοι (;;;) για να κρύψουν την απλυσιά τους. Οι άνθρωποι παλαιότερα, όπως και τα υπόλοιπα ζώα, διάλεγαν το σύντροφό τους με βάση τη μυρωδιά τους, τη δική τους μυρωδιά όχι αυτή που αγόρασαν από το body shop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Τα αρώματα τα εφηύραν οι Γάλλοι (;;;) για να κρύψουν την απλυσιά τους. Οι άνθρωποι παλαιότερα, όπως και τα υπόλοιπα ζώα, διάλεγαν το σύντροφό τους με βάση τη μυρωδιά τους, τη δική τους μυρωδιά όχι αυτή που αγόρασαν από το body shop.
Οντως τα αρωματα τα εφευραν οι γαλλοι..για αυτο που λες..ομως..δεν ξεχωριζουμε φυλο..τα εφευραν και για τους ανδρες..και για τις γυναικες..προς τι λοιπον αυτος ο διαχωρισμος;:confused:..εξαλλου..καθολου δεν με αφορα...ποιος και γιατι τα βρηκε...με αφορα..οτι τρελαινομια να μυριζω αντρα με ωραιο αρωμα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και συμπληρώνω:
...και να μην μπορείς να προσδιορίσεις πότε έκανε μπάνιο τελευταία φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Και συμπληρώνω:
...και να μην μπορείς να προσδιορίσεις πότε έκανε μπάνιο τελευταία φορά...

Αυτο αγαπητε μου..δεν ισχυει..οταν ο αλλος δεν κανει μπανιο..δεν πα να βαζει 800 αρωματα..παλι την ιδια βρωμα θα βγαλει..:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top