Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε αν υπάρχει περιορισμός στα likes;
Φίλη μου της είχαν βάλει ποινή για ένα μικρό χρονικό διάστημα να μην μπορεί να βάζει, και κάποιος άλλος έγραψε σε μια ομάδα ότι του τέλειωσαν τα likeς και για λίγες μέρες δεν θα μπορεί.
Ποιος είναι ο αριθμός αν είναι έτσι, και πως το μετρούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Περιορισμος στα λικες?? Πρωτη φορα το ακουω αυτο, πραγματικα... Περιορισμος δεν μπορει να ειναι σιγουρα, μηπως επειδη κανεις λικε στα παντα και θεωρειται κατι σαν σπαμ? Ας πουμε ξερω για περιορισμο στα σχολια η στα αντ, αλλα λικες δεν νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Περιορισμός δεν νομίζω να υπάρχει, όταν σπαμάρεις νομίζω στα μπλοκάρει για ένα χρονικό διάστημα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εκανα μια πολυ μεγαλη βλακεια στο προφιλ μου plz βοηθηστε με. Εκει που λεει 'περισσοτερα' στο προφιλ μου και συγκεκριμενα στην 'μουσικη' πατησα καταλαθως αποκρυψη ενοτητας και τωρα δεν μπορω να το επαναφερω τι να κανω βοηθειαα!!!

Στις πληροφορίες, στο μολυβάκι πάνω-πάνω που λέει κάτι για επεξεργασία. :)
Επιλέγεις αυτά που θέλεις να φαίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν είναι περιορισμός!!
Μια φορά που' κανα συνεχόμενα [δλδ ό,τι έβλεπα του' κανα λάικλάικλάικ] λάικ σε ένα προφιλ φίλου, φάση σπαμμ, μου' βγαλε απλά μήνυμα να το σταματήσω γιατί αλλιώς θα θεωρηθεί σπαμμ και θα μου βγάλουν τη δυνατότητα αυτή.

Δεν είναι ότι έχεις 984 λάικ ξέρωγω να κάνεις, απλά δε πρέπει να το κάνεις σε φάση σπαμ. Δηλαδή 500λάικς σε 1 λεπτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θέλω μία μικρή βοήθεια.
Έχω κάνει αναζήτηση για το προφίλ ενός ατόμου πολλές φορές, χωρίς να έχω κάνει αίτημα φιλίας στο άτομο αυτό. Και τώρα αν πάω να ψάξω κάτι στην αναζήτηση, και βάλω το πρώτο γράμμα από το όνομα του ατόμου, μου βγάζει πρώτο πρώτο το προφίλ του. Πως μπορώ να το ρυθμίσω ώστε να μην εμφανίζεται πάνω πάνω στην αναζήτηση το προφίλ αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση,
εγώ στο φέισ ενώ έχω επιλογή να μη βλέπει κανένας το τοίχο μου,μόνο οι φίλοι μου έκανα μια δοκιμή και είδα πως τελικά φαίνεται σε όλους...
πως σκατά γίνεται αυτό;;;; :mad:
Με διέγραψα από το λογαριασμό της φίλης μου, μετά πήγα από το προφίλ της στο δικό μου και έδειχνε τα πάντα κανονικά...προσπαθώ να βγάλω άκρη αλλά τίποτα...
Επίσης υπάρχει τρόπος να επιλέξω κάτι ώστε να μη με βγάζει στην αναζήτηση; Δηλαδή να είναι κρυφός ο λογαριασμός μου να μη μπορεί κάποιος που δεν είναι φίλος μου να με αναζητήσει αν έχει όνομα ή μειλ...?
Εμ..
Για να τσεκάρεις πώς φαίνεται το προφίλ σου σε φίλους και μη πας αρχική σελίδα --> κλικ στο λουκετάκι πάνω δεξιά -->κλικ στο ποιοι μπορούν να δουν το περιεχόμενο του προφίλ μου --> Τι βλέπουν οι άλλοι στο Χρονολόγιό μου.
Και βλέπεις ποιος βλέπει τι.
Μπορείς να΄σαι κρυφή με την ενεργοποίηση απορρήτου.
Σειρά μου να ρωτήσω.
Θέλω να αλλάξω το όνομα μου (το΄χω σε ελληνικά αλλά όλα μικρά) και δεν μπορώ.
:P
Χελπ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Εμ..
Για να τσεκάρεις πώς φαίνεται το προφίλ σου σε φίλους και μη πας αρχική σελίδα --> κλικ στο λουκετάκι πάνω δεξιά -->κλικ στο ποιοι μπορούν να δουν το περιεχόμενο του προφίλ μου --> Τι βλέπουν οι άλλοι στο Χρονολόγιό μου.
Και βλέπεις ποιος βλέπει τι.
Μπορείς να΄σαι κρυφή με την ενεργοποίηση απορρήτου.
Σειρά μου να ρωτήσω.
Θέλω να αλλάξω το όνομα μου (το΄χω σε ελληνικά αλλά όλα μικρά) και δεν μπορώ.
:P
Χελπ.:redface:

Νομίζω εξαρταται απ το ποσες φορές εχεις αλλάξει το όνομα του προφιλ σου, υπάρχει ενα συγκεκριμενο οριο, γιαυτο σου λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Νομίζω εξαρταται απ το ποσες φορές εχεις αλλάξει το όνομα του προφιλ σου, υπάρχει ενα συγκεκριμενο οριο, γιαυτο σου λεω.
Μία φορά το΄χω αλλάξει όλη κι'όλη.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όνομα στα ελληνικά να βάλεις αν δε βάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Vogue001

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
απλα θελει real στοιχεια. ή να φαίνονται real
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν δεν αλλάζει βάλτο στο "Όνομα στα ελληνικά."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε γαμώτο ποιος μπορεί να μου πει γιατί τα τραγούδια που ανεβάζω δεν εμφανίζονται στο χρονολόγιό μου παρά μόνο στην αρχική σελίδα?? Τι ρύθμιση χρειάζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πως θα κάνω να μην βλέπουν οι άλλοι ποσους φίλους έχω αλλά μόνο τους κοινούς; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Στο προφίλ σου, κάτω από τη φωτογραφία και το όνομά σου, έχει διάφορα tabs. Επιλέγεις το Friends tab και κάτω από το tab menu δεξιά, σου βγάζει τις επιλογές Find Friends κι Edit (η εικονίτσα με το μολύβι). Πας στο Edit privacy και στο Friend List (Who can see your friend list?) διαλέγεις Only me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Μπορείς να΄σαι κρυφή με την ενεργοποίηση απορρήτου.

για εξήγησε πως γίνεται αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε γαμώτο ποιος μπορεί να μου πει γιατί τα τραγούδια που ανεβάζω δεν εμφανίζονται στο χρονολόγιό μου παρά μόνο στην αρχική σελίδα?? Τι ρύθμιση χρειάζεται?

Έχω παρατηρήσει πως συμβαίνει όταν κάνεις κοινοποίηση του συνδέσμου μέσω του youtube (όχι όλες τις φορές, βέβαια). Άρα, αυτό είναι το γιατρικό. Να τα περνάς "χειροκίνητα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χαχα ναι το βρήκα, να ρωτήσω και κάτι άλλο; Ξέρει κανείς αν οι συνομιλίες που έχουμε διαγράψει αν κάποιος μπορεί να τις επαναφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χαχα ναι το βρήκα, να ρωτήσω και κάτι άλλο; Ξέρει κανείς αν οι συνομιλίες που έχουμε διαγράψει αν κάποιος μπορεί να τις επαναφέρει;

Εαν η συζητηση εχει διαγραφει οριστικα τοτε δεν επαναφερεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top