Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
για να λαμβάνεις ειδοποιησεις στο κινητο πρεπει να κανεις κατι;λαμβανω μονο τα μηνυμαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εδω και κατι μερες δεν μου αναλυει τα λινκ απο το youtube,,, ξερετε γιατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ρε παιδια το εχω μονιμα αυτο το προβλημα!!! Οταν κανω βιντεοκληση στο facebook δεν μπορω να δω τον αλλο που μιλαω!!! Αυτος με βλεπει με ακουει εγω μονο ακουω χωρις να βλεπω! τι συμβαινει? τι μπορώ να κάνω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δοκίμασε απευθείας το skype; Από όσο ξέρω τις ίδιες υποδομές χρησιμοποιούν.
Ωστόσο δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το firewall ή το antivirus (μπορεί το antivirus που έχεις να επιλέξει να είναι και firewall). Διάβασα αρκετές αναφορές για σχετικά προβλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
βασικα δοκιμασα απο skype! το skype λειτουργει κανονικά! στο facebook υπαρχει το συγκεκριμενο προβλημα! βεβαια με το skype αυτη την στιγμη κολλάει η εικόνα και ο ηχος αλλα κατα τα αλλα ειναι καλα! αυτο το εχω σχεδον απο τοτε που πρωτοβγηκαν οι βιντεοκλησεις στο facebook! Και πως μπορώ να απενεργοποιησω το firewall η το antivirus στα windows 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αφού το έχεις εξαρχής είναι πιθανό εξαρχής να είχες ανοιχτό το firewall κτλ.
Βασικά το πιο εύκολο δοκίμασε άλλο browser (π.χ. firefox).
Αν δεν λειτουργήσει ψάξε στα εικονίδια δίπλα από την ώρα και βρες οτιδήποτε αφορά antivirus/firewall και με δεξί κλικ θα έχει επιλογή για disable.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
βασικα εχω δοκιμασει και με firefox εκτος απο chrome και επιμενει! το skype λειτουργει κανονικα! :D τωρα με το firewall δεν ξερω κατα ποσο θα λειτουργει! αν υπαρξει τιποτα θα ειδοποιησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ρε σεις,πως κάνουμε στις φώτος μιας σελίδας tag?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προσπαθώ να κάνω install τη βλακεία για video calling και δε νιώθει.
Παίζει να φταίνε τα windows 8.1 ?? επειδή θυμάμαι παλιά μια χαρά ήταν.
Τι να κάνω; Τα νεύρα μου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
κάποιος τρόπος να προωθήσω την σελίδα του fb μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίκος

Νεοφερμένος

Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ξέρεις κανείς πώς γίνεται να μην παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις ενός φίλου μου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ξέρεις κανείς πώς γίνεται να μην παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις ενός φίλου μου ?

άσχετο αλλά νομίζω ότι για να μην τις παρακολουθείς(αν ότι ανεβάζει σου βγαίνει ενημέρωση) πας στο προφίλ του,πας το ποντικι στο "φίλοι" χωρίς να το πατάς,βγάζει λίστα πας στο γνωστοι και το πατας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Παγκ

Νεοφερμένος

Η Κατερινα Παγκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Xρειαζομαι βοηθειαα..πλιζζζζ:(
Στο προφιλ μου στο facebook αριστερα εκει που δειχνει τις φωτογραφιες, φαινονται αυτες που με εχουν προσθεσει με ετικετα:wall:
Τι να κανω για να φαινονται οι αλλες φωτο που εχω ανεβασει εγω;:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εκεί φαίνονται μόνο όσες έχεις προστεθεί με ετικέτα.. Οπότε απλά "τάγκαρε" τον εαυτό σου σε όσες έχεις ανεβάσει, και αν κάποια από τις άλλες δεν σου αρέσει, αφαίρεσε την ετικέτα σου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πως μπορούμε έναν "στενό φίλο"να τον κάνουμε ξανά "φίλο"? ξέρει κανείς αν γ'ινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πως μπορούμε έναν "στενό φίλο"να τον κάνουμε ξανά "φίλο"? ξέρει κανείς αν γ'ινεται?

Πηγαίνεις στο προφίλ του, κι εκεί που λέει "Φίλοι" (έχει αριστερά ένα αστεράκι) το πατάς και ξε-τσεκάρεις το "Στενοί φίλοι". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα να μην παραδοθεί ένα μήνυμα σε φίλο? αν π.χ έχει απενεργοποιήσει κάτι αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παίδες, έχω μια ερώτηση νούμπικη όμως.

Κατά καιρούς βλέπω αντί για τα κλασικά εμοτικον στο φβ,πετάγονται κάτι γαλάζιες-πράσινες καρδιές,κάτι φατσες που φυσούν καρδούλες.Πού τα βρίσκουν οι άλλοι αυτά;

Είναι συγκεκριμένα απο κάποιο κινητό;
Τόσο καιρό είχα αυτην την απορία,αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παίδες, έχω μια ερώτηση νούμπικη όμως.

Κατά καιρούς βλέπω αντί για τα κλασικά εμοτικον στο φβ,πετάγονται κάτι γαλάζιες-πράσινες καρδιές,κάτι φατσες που φυσούν καρδούλες.Πού τα βρίσκουν οι άλλοι αυτά;

Είναι συγκεκριμένα απο κάποιο κινητό;
Τόσο καιρό είχα αυτην την απορία,αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω. :P


νομιζω οτι οσοι εχουν i-phone μπορουν να βαλουν αυτες τις φατσουλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παίδες, έχω μια ερώτηση νούμπικη όμως.

Κατά καιρούς βλέπω αντί για τα κλασικά εμοτικον στο φβ,πετάγονται κάτι γαλάζιες-πράσινες καρδιές,κάτι φατσες που φυσούν καρδούλες.Πού τα βρίσκουν οι άλλοι αυτά;

Είναι συγκεκριμένα απο κάποιο κινητό;
Τόσο καιρό είχα αυτην την απορία,αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω. :P

gokeyboard στο google store!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top