Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξενέρωσα τώρα. Η Ελλάδα ήταν καλύτερη. Όσα γκολ έβαλε η Ολλανδία στην Ισπανία, τόσα να βάλει στον αχώνευτο της Κοστα Ρίκας. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτο το παλικαρι ουτε πεναλντυ δεν βαζει. Αντε σε δυο χρονια για το Euro τωρα.
Ας φύγει όμως κάποια στιγμή.. :P
Ξενέρωσα τώρα. Η Ελλάδα ήταν καλύτερη. Όσα γκολ έβαλε η Ολλανδία στην Ισπανία, τόσα να βάλει στον αχώνευτο της Κοστα Ρίκας. :|
Από πότε είσαι με την Ολλανδία ρε; Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Από πότε είσαι με την Ολλανδία ρε; Ο.ο

Σήμερα μου την έσπασαν οι λατίνοι και ειδικά ο τερματοφύλακας. Αφού έτσι κ αλλιώς θα κερδίσει η Ολλανδία να μην δώσω κ εγώ μια ευχή? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στην Ολλανδία..εύχομαι να το σηκώσει να γίνει της που@@νας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα μου την έσπασαν οι λατίνοι και ειδικά ο τερματοφύλακας. Αφού έτσι κ αλλιώς θα κερδίσει η Ολλανδία να μην δώσω κ εγώ μια ευχή? :P
Ούτε κατά διάνοια δεν δίνω ευχή στον εχθρό. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ούτε κατά διάνοια δεν δίνω ευχή στον εχθρό. :pfff:

Μη δώσεις. Δεν την έχει ανάγκη :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχαχα princess επειδή αναρωτήθηκα κι εγώ μαζί σου :redface: :P έψαξα και βρήκα ότι λέγεται Ανδρέας Σάμαρης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α τελικά είναι ο Σάμαρηης το 22.
Α δεν' ναι κακός.
Παιδιά, τι εθνική ήταν αυτή. Το 80% μοντέλα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ούτε κατά διάνοια δεν δίνω ευχή στον εχθρό. :pfff:

Η αποστολη της Ισπανιας εχει επιστρεψει ή εχασε την επικη ανατροπη στον 90' της Ολλανδιας;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ δηλώνω περίφανος!

Άντε να πας να δώσεις μάθημα το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τι ξενέρα κι αυτή σήμερα...Πραγματικά μετά το γκολ μας νόμιζα ότι το είχαμε.Στην παράταση τόσες ευκαιρίες πέρασαν άδοξα.
Μπράβο στην ομάδα μας όμως. Δεν έπεσε αμαχητί. Βέβαια δε θέλω να σχολιάσω καν τον Γκέκα... Ο Καρνέζης θα έπρεπε να στραφεί στο μόντελινγκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ε ο Καρνέζης οτι παει προς τα μεσα το τρωει! Ε μα τωρα να βαλει το Γκεκα τι το θελε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η αποστολη της Ισπανιας εχει επιστρεψει ή εχασε την επικη ανατροπη στον 90' της Ολλανδιας;;;:P
Μωρέ δεν έχω το κόλλημα επειδή κέρδισε την Ισπανία. Πάντα την αντιπαθούσα αυτήν την ομάδα πακέτο με την Γερμανία. Χωρίς να έχω θέμα με τις χώρες απλά τις ομάδες τις αντιπαθώ. Άντε τώρα μόνο η Αργεντινή και λίγο η Βραζιλία έμειναν να υποστηρίξω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Γιατί όλοι τα έχουν βάλει με τον Γκέκα?? :whistle: έτσι είναι το ποδόσφαιρο, δεν είναι όλα τα πέναλτι γκολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν το έχανε άλλος δε νομίζω να τα βάζαν μαζί του. Αλλά με τον γκέκα έπρεπε. :hehe:

Btw κρίμα χθες για το Μεξικό. Είχε και πολύ καλό τερματοφύλακα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Γαλλία-Νιγηρία στις 7
Γερμανία-Αλγερία στις 11

τα σημερινά ματς

θέλω να αποκλείστουν οι Γερμανοί :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Ευγε-

Νεοφερμένος

Η -Ευγε- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:baby: Να πάει στα πέναλτυ η Ελλάδα ε; χαχαχαχαχ καλοοό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Και εγώ αλλά πολύ δύσκολο. :/:
όντως οι Αλγερινοί δε γεμίζουν το μάτι
ας ελπίσουμε οι Γερμανοί να αποκλειστούν στην επόμενη φάση, που θα παίξουν με τον νικητή του Γαλλία-Νιγηρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top