Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Kronos: Επειδή δεν ήξερα τι είναι Mullet έψαξα εικόνες στο Google και βρήκα αυτή:

:worry:



(σε προκαλώ να βάλεις φωτογραφία σου όπως καταλαβαίνεις... :P:P:P)

Lol...! Αν το εψαχνες καλητερα θα εβρησκες και αλλες φοτο, πιο λογικες....

Ε, αφου το απαιτεις, ριξε μια ματια στο avatar μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
ωραίο κούρεμα κρόνε :clapup::clapup:

***άσχετο...*** (αν και στην κουβεντούλα δίχως θέμα τίποτα δεν είναι άσχετο :D )
έχω δει ότι σε κάποιων το προφίλ εμφανίζει το εξής "έχω προτείνει το στέκι σε ..άτομα που τους άρεσε και γράφτηκαν"
πως μπορώ κι εγώ να το προτείνω στους φίλους μου?γίνεται μέσω του site ή το κανονίζω εγώ αλά προσωπικάα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάλι ξενυχτάς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:redface::redface:

Με παρασύρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αλήτες! :mad:










Ποιοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Lol...! Αν το εψαχνες καλητερα θα εβρησκες και αλλες φοτο, πιο λογικες....

Ε, αφου το απαιτεις, ριξε μια ματια στο avatar μου
το ξέρω ότι δε σε νοιάζει αλλά... δε μου αρέσουν :P

ωραίο κούρεμα κρόνε :clapup::clapup:

***άσχετο...*** (αν και στην κουβεντούλα δίχως θέμα τίποτα δεν είναι άσχετο :D )
έχω δει ότι σε κάποιων το προφίλ εμφανίζει το εξής "έχω προτείνει το στέκι σε ..άτομα που τους άρεσε και γράφτηκαν"
πως μπορώ κι εγώ να το προτείνω στους φίλους μου?γίνεται μέσω του site ή το κανονίζω εγώ αλά προσωπικάα ?
είναι προσωπικό... το λες αν θες σε όποιον θες κι αυτός αν κάνει εγγραφή στο πεδίο που τον ρωτάει από που έμαθε το στέκι αν γράψει από φίλο μετά του ζητάει αν ξέρει/θυμάται nick
αν το ξέρει/θυμάται και γράψει το δικό σου, τότε θα εμφανίζεται και στο δικό σου προφιλ ένας αριθμός



Εγώ πάλι που δεν το έχω προτείνει σε κανέναν κι έχω 3 τι να πω? :worry::P




Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημερούδιαααααα!!!!!

Το μαύρο τα σπάει! εγώ αυτό έχω να πω :P

wish me good luck... έχω συνάντηση στις 10.30, από τα αποτελέσματα της οποίας εξαρτάται άμεσα το μέλλον μου [για τους επόμενους 8 μήνες τουλάχιστον :worry:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η τύχη χρειάζεται στους ατάλαντους
εσύ δεν τη χρειάζεσαι
έχεις τα προσόντα :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
ty!!!! :redface::D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αθηνούλα σου έυχομαι τα καλύτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ρέζιντεντ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεν ξέρω τη συνάντηση θα είναι αλλά το tsipouro εύχεται καλή επιτυχία και να πάνε όλα καλά.

Α, και καλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα...:clapup:Καλές εβδομάδες...
Αθηνούλα καλή επιτυχία-παρ'τους τα μυαλά κοπέλα μου!!!
Μεγεία το κούρεμα κρόνε-τελικά δεν δείχνει και πολύ βλάχικο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
α, ναι, κρόνε το ξέρω κι εγώ ότι δεν σε πολυνοιάζει, αλλά ούτε εμένα μου αρέσουν τα μαλλιά σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
α, ναι, κρόνε το ξέρω κι εγώ ότι δεν σε πολυνοιάζει, αλλά ούτε εμένα μου αρέσουν τα μαλλιά σου:redface:

Και έλεγα κι εγώ να το πω ή θα με παρεξηγήσει... :redface:

Βασικά μάλλον είμαστε συντηρητικές
:P

Καλημέρες!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αθηνά καλή σου επιτυχία!

Καλησπέρα κυρίες και κύριοι και μικρά παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλησπερες!!

Βασικα το ξερω οτι δεν αρεσει στο μεγαλητερο ποσοστο του πλυθισμου της γης, ποσο μαλλον του στεκιου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η αλήθεια Κρόνε πάντως είναι ότι ΔΕΝ περνάς απαρατήρητος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εμένα το μαλλί μ'αρεσεί, το μούσι πιστεύω θέλει λίγο κόψιμο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top