[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.


Μου αρέσει το μπουκαλάκι για καλοκαίρι!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τι ειναι αυτο??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Μου αρέσει το μπουκαλάκι για καλοκαίρι!!!!:P

Αυτην ακριβως χρησιμοποιω τον τελευταιο μηνα..Ωραια η μυρωδια..και αυτη επισης γλυκια...:)
Δεν κραταει ιδιαιτερα βεβαια, αλλα οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ουπς μα ειναι αρωμα??:redface: καλε ειναι πολυ παραξενη η συσκευασια τρομερη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Summer του Kenzo, έχει επίσης ελαφρύ άρωμα, εντελώς καλοκαιρινό και γλυκό, ειδικά συνδυασμένη με κρέμα σώματος με άρωμα καρύδας. Όμως ξεθυμαίνει γρήγορα..



Eπίσης καλή για καλοκαίρι (και κρατάει αρκετά) είναι η κολώνια του Roberto Cavalli/ Serpentine - μου την είχε φέρει δώρο ο πρώην μου και την είχα εκτιμήσει δεόντως. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
moonlight δες και άλλο άρωμα της ίδιας φίρμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λοιπόν πέρα από τις συσκευασίες και τα ιδιαίτερα αρώματα ... εγώ για καλοκαίρι προτιμώ συνήθως τις ελαφριές και φρέσκιες μυρωδιές (αυτά που μυρίζουν σαν σαπουνάκι π.χ.)

Διαχρονικά προτιμώ τις εξής:
Alessadro dell acqua (πολύ δροσερή)


Kelly Caleche L' Eau de Parfum (τη φοράω καθημερινά Χειμώνα - Καλοκαίρι)


επίσης από τις πιο αγαπημένες μου για βράδυ
Armani mania


Αυτές τι έχω πάντα στο ντουλάπι μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
moonlight δες και άλλο άρωμα της ίδιας φίρμας


αχου τι ωραια μπουκαλακια:inlove:
θα παω να ρωτησω να δω αν υπαρχουν εδω να δω και τις μυρωδιες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να μείνεις στη βανίλια. Κάπου είχα διαβάσει ότι έλκει τους άντρες :shifty: :P

Χαχαχα!!!! Θα το έχω στα υπ' όψιν! :D



Εαν δεν το γνωριζεις ηδη, δοκιμασε το και θα με θυμηθεις...γλυκια, απαλη μυρωδια...
Γενικα σε οσες το εχω προτεινει το αγορασαν αμεσως...;)
Ευχαριστώ!!! :D

Αλλη μια ενδιαφερουσα προταση ειναι η κρεμα σωματος "Φαιδρα" απο τα Fresh Line, η οποια εχει υπεροχο αρωμα και διαρκει σαν αρωμα...Τη χρησιμοποιω τα τελευταια 2 χρονια ανελλιπως..:)
Μια άλλη φορά που είχα μυρίσει όλα της Fresh Line θυμάμαι οτι δεν με είχαν ενθουσιάσει, αλλά θα δοκιμάσω την Φαίδρα! :D



Μου αρέσει το μπουκαλάκι για καλοκαίρι!!!!:P

η De Lolita Lempicka Perfume by Lolita Lempicka for Women :P

Χαχαχα!!!! Αυτή μου την είχε προτείνει το facebook! Λέτε να έπεσε μέσα; :worry: :P

Η Summer του Kenzo, έχει επίσης ελαφρύ άρωμα, εντελώς καλοκαιρινό και γλυκό, ειδικά συνδυασμένη με κρέμα σώματος με άρωμα καρύδας. Όμως ξεθυμαίνει γρήγορα..


Το οτι ξεθυμάνει γρήγορα είναι ένα σοβαρό μειον!

Eπίσης καλή για καλοκαίρι (και κρατάει αρκετά) είναι η κολώνια του Roberto Cavalli/ Serpentine - μου την είχε φέρει δώρο ο πρώην μου και την είχα εκτιμήσει δεόντως. :)


Από Roberto Cavalli όσες έχω μυρίσει μου αρέσουν και παλιά χρησιμοποιούσα την Her, αλλά και αυτή ξεθύμαινε γρήγορα!

Σημειώθηκαν αυτά τα αρώματα! Πάω να σημειώσω και άλλα!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια άλλη φορά που είχα μυρίσει όλα της Fresh Line θυμάμαι οτι δεν με είχαν ενθουσιάσει, αλλά θα δοκιμάσω την Φαίδρα! :D

H συγκεκριμενη εχει μωβ χρωμα (για να μην την μπερδεψεις με καμμια αλλη:P)...Απ' ολες οσες ειχα μυρισει μου αρεσε αυτη και η βανιλια.
Το μεγαλο τους αβανταζ ειναι οτι κραταει παρα πολυ το αρωμα τους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Escada- moon sparkle, island kiss, rockin rio..δεν ξερω τι παιζει αυτη την εποχη γιατι καθε καλοκαιρι βγαινουν μ'αλλα ονοματα, αλλα τα λααατρευω για καλοκαιρι αυτα τα αρωματακια.. πολυ φρουτωδη/δροσερα \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μμμ λοιπόν

1. Davidoff- Cool water



πολύ ελαφριά, και πολύ καλοκαιρινή


2. burberry- week end



λατρεία...


3. Calvin Klein- CKIN2U



η μυρωδιά πορτοκαλοφέρνει, σε body lotion την έχω ερωτευθεί.. :)


4. Carolina Herrera- 212 sexy




πέρυσι και φέτος η νο1 επιλογή μου..

αυτές από μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πηρα προσφατως την κρεμα σωματος
( Βettina Βarty botanical body butter rice milk & vanilla), την οποια μου την προτεινε μια φιλη.
Οι εντυπωσεις μου ειναι οι καλυτερες...απιστευτα ενυδατικη, πολυ ομορφο αρωμα που διατηρειται για πολλες ωρες και η επιδερμιδα γινεται παρα μα παρα πολυ απαλη...
Εν ολιγοις ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενη...

Αααα, ξεχασα, ειναι και οικονομικη...400ml-->8ευρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τσουπρεεεεεεεεεεες!!! Για πείτε μια γνώμη...
Ποιά από τις 2 μπλούζες να φορέσω τη δευτέρα για την παρουσίαση????

Το παντελόνι είναι λινό και είναι ...αδιαπραγμάτευτο γιατί 1. δεν έχω άλλο καλύτερο
2. ψέμματα έχω άλλα είναι άσπρο και άσπρο δεν παίζει να φορέσω
3. Ε, αυτό μου αρέσει και με κάνει να νιώθω άνετα! Δεν θέλω να φορέσω κάτι στενό κτλ [ούτε τζην] και αυτό είναι αρκετά δροσερό και άνετο

Οι μπλούζες είναι και οι 2 μακοειδείς.

Οι φωτογραφίες είναι λίγο για τα μπάζα (reflection της αφεντιάς μου και λήψη από κινητό) αλλά give it a try plz!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τη φουξια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Eχει δικιο η Καλυψω!
Τη φουξια...!
Δειχνει πιο καλη, πιο επισημη και θεωρω πως ειναι καλυτερη επιλογη γι αυτο που το θες...:)
Σε παει και το χρωμα...κουλ!;)
Βασικα στην λευκη, ενω μου αρεσει η λεπτομερεια χαμηλα του σχεδιου, δε μου αρεσει καθολου και πιστευω οτι δεν κολακευει η στρογγυλη λαιμοκοψη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
συμφωνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Δειχνει πιο καλη, πιο επισημη και θεωρω πως ειναι καλυτερη επιλογη γι αυτο που το θες...:)
Σε παει και το χρωμα...κουλ!;)

ναι, ναι, ναι, και ...ναι! :D
ταιριάζει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ τη φούξια λέω :D Έχει και κουμπάκια και δείχνει πιο "επίσημη". Πιστεύω πως είναι ό,τι πρέπει για την περίσταση :) Και το παντελόνι μου αρέσει πολύ που είναι λινό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top