Cd που προτιμάτε να χαράξετε, παρά να τα ακούσετε!

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οι χειρότερες αγορές που είχα κάνει όταν ήμουν μικρή κι ανίδεη ήταν το black album των metallica,
Ιεροσυλία ! Πως τολμάς ! Και μαλιστα στην ιδια προταση με slayer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το τελευταίο της Πρωτοψάλτη.


Ο Χριστός και η παναγία, είναι χάλια, πολύ χάλια.


πς: που πήγε η οργανική μουσική, αμάν με αυτά τα ετοιματζίδικα τα ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Ιεροσυλία ! Πως τολμάς ! Και μαλιστα στην ιδια προταση με slayer!

'Εχεις ακούσει πρώιμους Metallica;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
To δευτερο αλμπουμ των Starsailor......
O ακρατος ενθουσιασμος μου.....μετατραπηκε σε πληρη απογοητευση
μεχρι και τα περιστερια(οταν το κρεμασα στο μπαλκονι) ανατριχιαζαν στη θεα του.......
Ευτυχως στη 3 δισκογραφικη δουλεια επανορθωσαν.....
αλλα σαν το 1 αλμπουμ τους......!!!!!!!! Φανταστικη δουλεια


Παιδί της γης
Παιδί τραγουδισμένο
Έτσι που σε φαντάζομαι
Σαν αστραπή
Μπλέκω τα δάχτυλα
Κλείνω τα μάτια μου

Και σʼ ονομάζω Μουσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θα χαραζα στο χαλαρο καμια 15αρια cd απ'αυτα που εχω με αποκορυφωση ενα τελευταιο που πηρα και εχει funk-jazz τραγουδακια (δεν υπαρχει προβλημα με το ειδος αλλα με το συγκεκριμενο cd) απο ενα ασχετο Ιταλο καλλιτεχνη.

Τζαπα λεφτα...

Υγ. Ή μαλλον τα λεφτα τους τα βγαζουν οταν τα χαραζεις... :devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ιεροσυλία ! Πως τολμάς ! Και μαλιστα στην ιδια προταση με slayer!
ιεροσυλία δεν λες τιποτα...το black album?απο τα καλυτερα τους.να ελεγες το τελευταιο death magnetic που εχει γινει εμπορικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Συμφωνω και εγω για το Black Almbum με τα λιγα που εχω ακουσει απο metall και κυριως απ'τους Metallica. Μπορεις να βρεις ανετα 2-3 cd των Metallica χαραξεις απ'τη μετα εποχη του black almbum. Aλλα οχι πριν απ'αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το garbage των garbage , τα λέει όλα ο τίτλος

π.σ. δεν τρολάρω ρε , πράγματι υπάρχει τέτοιο σιντί και συγκρότημα , το έφτιαξε στις αρχές των 90 'S ο παραγωγός του nevermind των νιρβάνα *με μία κοκκινομάλλα πωλήτρια γυαλικών και 2-3 άλλους καμμένους παραγωγούς

*θα έβαζα και αυτό αλλά θα με πρήζετε μετά οπότε θα βάλω το gran tourismo των cardigans - τέλειος δίσκος αλλά μου έγινε εμμονή και τις εμμονές πρέπει να τις σκοτώνουμε πριν μας σκοτώσουνε

πάω να δω τον ψυχίατρο μου και επιστρέφω με μια σιντοθήκη με σκυλάδικα - δεν ακούω εγώ , ακούει η γάτα μου στα μαθήματα ξένων γλωσσών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Οποιοδηποτε cd με κλαρινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Οτιδήποτε σχετικό με τσιφτετέλια, μπουζούκια και λοιπά λαϊκά :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ναιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οποιοδηποτε cd με κλαρινα...
Nτροπή.
Μερικά ναι (τα "μοντέρνα" δημοτικά), αλλά όχι και οποιοδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όλα της Ηρούς.

πς: όχι της από πάνω, της άλλης που γκαρίζει όλο τα ίδια και τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Cd του τύπου "Κραυγή" της Άννας Βίσση, "Προφητείες" της Δέσποινας Βανδή και άλλα τέτοιου είδους ...αριστουργήματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Σφακιανάκης Μπλιάχχχχχχχχχ... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σφακιανάκης Μπλιάχχχχχχχχχ... :knife:

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Notis rules... ακομα και για αυτους που δεν ακουνε λαικα, νομιζω οτι δεν μπορουν να αμφισβητησουν την αξια του και τη φωνη του. ο ανθρωπος ειναι ταλενταρα!

και για να μην ειμαι και οφ... παπακωνσταντινου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Notis rules... ακομα και για αυτους που δεν ακουνε λαικα, νομιζω οτι δεν μπορουν να αμφισβητησουν την αξια του και τη φωνη του. ο ανθρωπος ειναι ταλενταρα!

και για να μην ειμαι και οφ... παπακωνσταντινου.
Απ'τις λιγες φορες που με βρισκει συμφωνο η Λοβ. Ο Νοτης ειναι αυθεντια στο συγχρονο λαϊκο και οι δισκοι που ειχε βγαλει την προηγουμενη δεκαετια κυριως εχουν τραγουδαρες.

Για τον Παπακωνσταντινου δεν πολυσυμφωνω, οχι οτι ειμαι fun του αλλα εχει τραγουδησει κι αυτος κατι ωραια για να του χαρακωσεις καποιο cd..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
no doubt - the return of saturn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
ενα σωρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top