• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Να τολμησεις! Λυνει μεγιστα προβληματα! Ουτε ξυραφακια, ουτε αποτριχωτικες, ουτε τραβηγματα με κερι, ουτε ερεθισμους, ουτε τιποτα.
Ειμαι τοσο κατα της τριχας στη γυναικα οσο υπερ στον αντρα!
Οχι φωτολυση, αλλα λειζερ. Ανωδυνο σχετικα και σε δερματολογο. Οι τιμες ποικιλλουν. Αν μενεις Αθηνα μπορω να σου στειλω με πμ πληροφοριες.
Απο τοτε που ξεκινησα προτρεπω ολες να το κανουν! Προσωπικα σε μερικα χρονια θα χω ξεχασει τι θα πει εντελως ξυραφακι και ταλαιπωρια!!


δε μενω αθηνα αλλα εχω πολλες φιλες--ερχομαι που και που για βολτα-- στειλε να χω μια ιδεα και βλεπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
τελικα εκανε καμια σας λειζερ να μας πει τα αποτελεσματα???
να το τολμησουμε ? ναι?οχι? γιατι?
πολυ ενδιαφερον θεμα
εχω ακουσει τιμη 300 Ε για ολο το νινι την επισκεψη,σε δερματολογο,θελει λεει 6-7 επισκεψεις....πολλα ευρωπουλα...
Εγώ για μπικίνι+string πληρώνω 70,μου δίνουν πάντα απόδειξη και επειδή το έχω ψάξει στο Internet .....μπορώ να σας πώ οτι κάνω με το καλύτερο Laser της αγοράς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια παρατηρηση μοναχα...ποτε δεν αρκουν οι 6-7 συνεδριες που σας προτεινουν για κανενα σημειο του σωματος...παντα να υπολογιζετε τις διπλες. Ακομα κι εκεινες οι κοπελες που εχουν καταμαυρη τριχα σε συνδυασμο με καταλευκο δερμα χρειαζονται περισσοτερες...
300? την επισκεψη?! Για κεινο το σημειο?! Ιλεος... Σε κοροιδευουν ματια μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ για μπικίνι+string πληρώνω 70,μου δίνουν πάντα απόδειξη και επειδή το έχω ψάξει στο Internet .....μπορώ να σας πώ οτι κάνω με το καλύτερο Laser της αγοράς.:)


Σε δερματολογο ή αισθητικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σε δερματολογο ή αισθητικο?
Ούτε το ένα ούτε το άλλο.Κάνω σε κέντρο γνωστής αλυσίδας.Το συγκεκριμένο το έχει αγοράσει franchise μία γιατρός.Τις εφαρμογές εκεί τις κάνουν μόνο γιατροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αλήθεια, έκανε καμία απο σας και σε πόδια;

Πόσο πλήρωνε την επίσκεψη;

Νισάφι πια, αυτές οι αποτριχώσεις/αποτριχωτικές μηχανές/ξυραφάκια/κλπ τρώνε τόσο χρόνο, τόσο συχνά που αν δούλευα αυτό το χρόνο θα έβγαζα άνετα τα χρήματα του laser! :mad: Τέρμα πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αλήθεια, έκανε καμία απο σας και σε πόδια;

Πόσο πλήρωνε την επίσκεψη;

Νισάφι πια, αυτές οι αποτριχώσεις/αποτριχωτικές μηχανές/ξυραφάκια/κλπ τρώνε τόσο χρόνο, τόσο συχνά που αν δούλευα αυτό το χρόνο θα έβγαζα άνετα τα χρήματα του laser! :mad: Τέρμα πια!

Εγώ έκανα τις γάμπες 1η φορά πρίν 2 μήνες.Πλήρωσα 150 ευρώ.Τόσα πρέπει να είναι και για τους μηρούς νομίζω.Οτι ξεμπερδεύεις με τα ξυραφάκια.....δέν το συζητώ.Τώρα ετοιμάζομαι να ξανακλείσω ραντεβού πάλι.2 μήνες free απο το ξύρισμα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδή αν θες να κάνεις πόδια και μπικίνι θες γύρω στα 350 την επίσκεψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δηλαδή αν θες να κάνεις πόδια και μπικίνι θες γύρω στα 350 την επίσκεψη;

yeap
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μαλιστα...

Μεταξύ των επισκέψεων, μένεις καθόλου με τρίχες; Αν ναι, τι επιτρέπεται να κάνεις γι'αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μαλιστα...

Μεταξύ των επισκέψεων, μένεις καθόλου με τρίχες; Αν ναι, τι επιτρέπεται να κάνεις γι'αυτό;
Όχι.Μετά την επίσκεψη ξαναπάω σε 15 μέρες και κάνω συμπληρωματική δωρεάν συνεδρία.Άν δέν έχουν πέσει κάποιες,τις ξαναχτυπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι.Μετά την επίσκεψη ξαναπάω σε 15 μέρες και κάνω συμπληρωματική δωρεάν συνεδρία.Άν δέν έχουν πέσει κάποιες,τις ξαναχτυπάνε.

Aυτο που λες γινεται στην 1η συνεδρια και οχι στις επομενες.

Παντως στα ποδια εχω δει τρομερη βελτιωση παρολο που δεν εχω
πολυ σκουροχρωμες τριχες και πολλες. Οπως επισης και μια φιλη μου, η οποια ειχε εντονη τριχοφυια στα ποδια.
Το θεμα ειναι πως εαν καθεσαι στον ηλιο το καλοκαιρι, πρεπει να περασουν πολλοι μηνες μετα δλδ να ρθει Ιανουαριος για να κανεις την επομενη συνεδρια, ωστε να εχεις χασει το οποιο μαυρισμα. Διαφορετικα δε σε συμφερει να σου κανουν συνεδρια με χαμηλη ενταση. Οσο πιο λευκο ειναι το δερμα σου, τοσο μεγαλυτερη ενταση χρησιμοποιουν στο μηχανημα και τοσο πιο αποτελεσματικο ειναι. Γι αυτο και το λειζερ ειναι σουπερ αποτελεσματικο στις πολυ σκουροχρωμες τριχες σε συνδυασμο με οσο το δυνατον πιο λευκο δερμα γινεται.

Και εαν θυμαμαι καλα, ειχα παρει για τα ποδια πακετο των 6 συνεδριων και κοστιζε γυρω στα 1000?.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Aυτο που λες γινεται στην 1η συνεδρια και οχι στις επομενες.

Παντως στα ποδια εχω δει τρομερη βελτιωση παρολο που δεν εχω πολυ σκουροχρωμες τριχες και πολλες. Οπως επισης και μια φιλη μου, η οποια ειχε εντονη τριχοφυια στα ποδια.
Το θεμα ειναι πως εαν καθεσαι στον ηλιο το καλοκαιρι, πρεπει να περασουν πολλοι μηνες μετα δλδ να ρθει Ιανουαριος για να κανεις την επομενη συνεδρια, ωστε να εχεις χασει το οποιο μαυρισμα. Διαφορετικα δε σε συμφερει να σου κανουν συνεδρια με χαμηλη ενταση. Οσο πιο λευκο ειναι το δερμα σου, τοσο μεγαλυτερη ενταση χρησιμοποιουν στο μηχανημα και τοσο πιο αποτελεσματικο ειναι. Γι αυτο και το λειζερ ειναι σουπερ αποτελεσματικο στις πολυ σκουροχρωμες τριχες σε συνδυασμο με οσο το δυνατον πιο λευκο δερμα γινεται.

Και εαν θυμαμαι καλα, ειχα παρει για τα ποδια πακετο των 6 συνεδριων και κοστιζε γυρω στα 1000?.
Σε βρίσκω απόλυτα ενημερωμένη για το laser:)
Όσο για την συμπληρωματική συνεδρία,εκεί που πάω εγώ έχεις δωρεάν μετά απο κάθε συνεδρία και όχι μόνο μετά την 1η σου;).Για την τιμή που αναφέρεις για τα πόδια,ψάξε λίγο καλύτερα τα χαρτιά σου,γιατι λίγο δύσκολο να αφορά ολόκληρα τα πόδια....:hmm:Για γάμπες ή μηρούς ναι.Και για τα 2......μόνο άν είναι γνωστός σου θα σου έκανε αυτήν την τιμή.Και ειδικά πρίν χρόνια που το laser ήταν πανάκριβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε βρίσκω απόλυτα ενημερωμένη για το laser:)
Όσο για την συμπληρωματική συνεδρία,εκεί που πάω εγώ έχεις δωρεάν μετά απο κάθε συνεδρία και όχι μόνο μετά την 1η σου;).Για την τιμή που αναφέρεις για τα πόδια,ψάξε λίγο καλύτερα τα χαρτιά σου,γιατι λίγο δύσκολο να αφορά ολόκληρα τα πόδια....:hmm:Για γάμπες ή μηρούς ναι.Και για τα 2......μόνο άν είναι γνωστός σου θα σου έκανε αυτήν την τιμή.Και ειδικά πρίν χρόνια που το laser ήταν πανάκριβο!

Ε ναι, το συγκεκριμενο ινστουτο το εχει η ξαδερφη του γαμπρου μου κι ειχα ειδικο πακετο.
Αλλα αυτο που ειπες με τις δωρεαν συμπληρωματικες ειναι ενδιαφερον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ε ναι, το συγκεκριμενο ινστουτο το εχει η ξαδερφη του γαμπρου μου κι ειχα ειδικο πακετο.
Αλλα αυτο που ειπες με τις δωρεαν συμπληρωματικες ειναι ενδιαφερον...
Εμ είπα κι εγώ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πάντως ότι η ασφάλεια καλύπτει την αποτρίχωση σε δερματολόγο.
Η μητέρα μου συγκεκριμένα στην επαρχία, με ασφάλεια δημοσίου δεν πληρώνει τίποτα! :worry:
Μου πρότεινε να ψάξω κι εγώ έναν αντίστοιχο δερματολόγο εδώ, αλλά ακόμα δεν το ΄χω πάρει απόφαση.
Απ΄όσα λέτε πάντως εδώ, δε νομίζω να έχω και τόσες πολλές πιθανότητες να βρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ΄όσα λέτε πάντως εδώ, δε νομίζω να έχω και τόσες πολλές πιθανότητες να βρω :P
Γιατί;
Αν είναι δωρέαν, τι σε πειράζει να μην γίνει και τέλεια; :P

Ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως!! Πολύ ενδιαφέρον αυτό! Τι της γράφει ο δερματολόγος στις αποδείξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί;
Αν είναι δωρέαν, τι σε πειράζει να μην γίνει και τέλεια; :P

Ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως!! Πολύ ενδιαφέρον αυτό! Τι της γράφει ο δερματολόγος στις αποδείξεις;

Δεν κατάλαβες, να βρω δερματολόγο στην Αθήνα, που να το κάνει δωρεάν έχω μικρές πιθανότητες :P

Αν δε δικαιολογείται η αποτρίχωση από τα ταμεία, τότε φαντάζομαι της γράφει κάτι άλλο.
Θα ρωτήσω και θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί; Αφού αυτός πληρώνεται, από το ταμείο.

Επίσης, υπάρχουν ταμεία (πχ το ΤΣΜΕΔΕ) που πληρώνεις εσύ κανονικά και στα επιστρέφουν αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpap

Νεοφερμένος

Η elpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γιατί; Αφού αυτός πληρώνεται, από το ταμείο.

Επίσης, υπάρχουν ταμεία (πχ το ΤΣΜΕΔΕ) που πληρώνεις εσύ κανονικά και στα επιστρέφουν αργότερα.
Δέν νομίζω οτι το κάνουν πολλοί δερματολόγοι αυτό.Συνήθως το κάνουν συμβεβλημένοι στα ταμεία ιατροί.Και επειδή δέν είναι και τόσο....νόμιμοι,δέν το ρισκάρουν και τόσο στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top