Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.

    Ψήφοι: 18 32.1%
  • Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.

    Ψήφοι: 15 26.8%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 8.9%

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Με αφορμή μια απάντηση του Dark_kronos στη μίνι συνέντευξη και καθώς διανύουμε καλοκαίρι σκέφτηκα το θέμα αυτό.
Θεωρείτε ταμπού το γυμνισμό? Έχετε κάνει ποτέ? Θα κάνατε?
Έχει τελικά μεγάλη διαφορά από το topless σε συνδυασμό με string που βλέπουμε σε πολλές παραλίες μη γυμνιστών?

Αν υπάρχει παρόμοιο θέμα και δεν το είδα σοριιιιι, μετακινήστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν πρεπει να εχει αναλογο θεμα

Πρωσοπικα θα μπορουσα να κανω γυμνισμο σε παραλια γυμνιστων η σε καπια που δεν εχει πολυ κοσμο. Δεν εχω κανει ποτε αλλα δεν βρικσω κατι το κακο πανω του. Καπιοι ανθρωποι φυσικα για διαφορους λογους δεν θελουν να κυκλοφορουν γυμνοι και δεν τους κατηγορο αλλα αυτους που κατακρινουν τους γυμνιστες δεν τους καταλαβενω. Σιγα το αισχος και την ντροπη. Στο κατω-κατω και συμφωνα με την θρησκια αυτων που ειναι εναντιων για θρησκευτικους λογους ο θεος τσιτσιδους μας εκανε.
Δεν πιστεω οτι εχει μεγαλη διαφορα αλλα δεν καταλαβενω και της γυναικες που δεν εχουν προβλημα να μην καλυπτουν τα στηθη τους αλλα μονο ως εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Προσωπικα, δεν εχω κανει και δεν θα εκανα.
Δεν μου αρεσει βασικα, κι οχι γιατι με σοκαρει το γυμνο, ειναι θεμα ηθικης και διαφορα αλλα που εχω ακουσει κατα καιρους.. Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τους γυμνιστες εφοσον ειναι στα "καταλληλα μερη" και αν εκεινοι την βρισκουν δεν με απασχολει καθολου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γυμνισμός ε;
Είναι ωραία αίσθηση!
Αλλά πρέπει να βρεις κατάλληλη παραλία...
Πάντως η αίσθηση του να κολυμπάς γυμνός είναι απίθανη!!!(τουλάχιστον για τους άντρες που μπορώ να έχω άποψη)
Προσωπικά έχω κάνει μερικές φορές ...



Όσο για το αν είναι διαφορετικό από το τοπλες συνδυασμένο με string, ως αγοράκι, δε μπορώ να ξέρω...(στο μάτι πάντως έχει διαφορά...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Πάντως η αίσθηση του να κολυμπάς γυμνός είναι απίθανη!!!(τουλάχιστον για τους άντρες που μπορώ να έχω άποψη)

συμφωνώ :D το έχω δοκιμάσει πολλές φορές, αλλά ποτέ σε παραλία γυμνιστών :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Πάντως η αίσθηση του να κολυμπάς γυμνός είναι απίθανη!!!(τουλάχιστον για τους άντρες που μπορώ να έχω άποψη)

Συμφωνω, κι ας μην ειμαι αγορακι.
Αυτη η αισθηση ειτε εισαι αντρας ειτε γυναικα, ειναι φοβερη.. :) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι που αποκλείω να κάνω σε μια παραλία που να πληροί τις προυποθέσεις..να είμαι εγώ άντε και το έτερον ήμισυ και κανείς άλλος σε απόσταση 1 χμ τουλάχιστον !;)
Σε οργανωμένη παραλία γυμνιστών δεν το βλέπω με τίποτα..

Από κει και πέρα στις συμβατικές παραλίες με κόσμο θέλω να είμαι χαλαρά και άνετα οπότε φοράω όλον τον εξοπλισμό από το μπικίνι-πάνω, κάτω-..

Εξάλλου νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο να αφήνεις και τίποτα στη φαντασία του άλλου φύλου από τη στιγμή που ούτως ή άλλως στην παραλία όλοι κοιτάνε τους πάντες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Εξάλλου νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο να αφήνεις και τίποτα στη φαντασία του άλλου φύλου από τη στιγμή που ούτως ή άλλως στην παραλία όλοι κοιτάνε τους πάντες.:P

Φυσικα. Για εναν αντρα ειναι πιο ερεθιστικο το ημιγυμνο απο το γυμνο;) Μονο που οι γυμνιστες δεν το κανουν για να περνουν ματι και για να ερεθιζονται, οι περισσοτερη εχουν ολοκλιρη φιλοσοφια και τροπο ζωης απο πισω (την οπια εν μερη ασπαζομαι και για αυτον τον λογο δεν εχω και προβλημα να παω σε μια παραλια γυμνιστων την στιγμη που μπορω ν απαω σε μια απομακρη παραλια χωρις κοσμο και να κανω γυμνος)

Οσο για την αιστιση, και μαμω! Απιστευτα καλο.Εχω κανει λιγες φορες γυμνος ειναι η αληθεια αλλα αυτες τις λιγες πραγματικα μου αρεσε. Ισως ομως αν δεν εισαι εσυ μονο και κανενας αλλως αρκετα μετρα παρακατω να μην ειναι τοσο ωραια. Οσες φορες εκανα ητανε σε ερημικες παραλιες οποτε δεν μπορω να μιλισω με αποτυλη βεβαιοτιτα αλλα πιστευω πως και σε παραλια γυμνιστων το ιδιο θα ειναι, δεν νομιζω να ντρεπομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Όσο για το αν είναι διαφορετικό από το τοπλες συνδυασμένο με string, ως αγοράκι, δε μπορώ να ξέρω...(στο μάτι πάντως έχει διαφορά...:P)

Κρόνε, όταν έγραφα για το να αφήνουμε κάτι στη φανατσία πήγαινε περισσότερο σε αυτό που παραθέτω από γιος..σορι μαι μιστεικ που δεν το είπα από την αρχή..

Κατά τ' αλλα όντως οι γυμνιστές έχουν μια φιλοσοφία του τύπου΄''γύρισε στη φύση'', ''μην ντρέπεσαι για το σωμα σου'' κάτι που σέβομαι...
Απλά έχω και γω τα κόμπλεξ μου και δεν θα εμφανιζόμουν εύκολα μπροστά σε ξένους και σε δημόσιο χώρο όπως με γέννησε η μάνα μου..όχι γιατί έχω κάποιο κομπλεξ με το σώμα μου..νο..ψυχολογικό είναι το θέμα..
Άσε που είναι και επικίνδυνο να βρεθεί κανένας εξυπνάκιας να παίρνει με κανένα κινητό, βιντεο και να βρεθώ να ποζάρω σε πρώτο τραπέζι πίστα σε κανένα site..(μανία καταδίωξης, ναι το παραδέχομαι!)
άντε μετά να εξηγήσεις τα ανεξήγητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Κατά τ' αλλα όντως οι γυμνιστές έχουν μια φιλοσοφία του τύπου΄''γύρισε στη φύση'', ''μην ντρέπεσαι για το σωμα σου'' κάτι που σέβομαι...
Απλά έχω και γω τα κόμπλεξ μου και δεν θα εμφανιζόμουν εύκολα μπροστά σε ξένους και σε δημόσιο χώρο όπως με γέννησε η μάνα μου..όχι γιατί έχω κάποιο κομπλεξ με το σώμα μου..νο..ψυχολογικό είναι το θέμα..
Άσε που είναι και επικίνδυνο να βρεθεί κανένας εξυπνάκιας να παίρνει με κανένα κινητό, βιντεο και να βρεθώ να ποζάρω σε πρώτο τραπέζι πίστα σε κανένα site..(μανία καταδίωξης, ναι το παραδέχομαι!)
άντε μετά να εξηγήσεις τα ανεξήγητα..

Ειναι απολυτα φυσικο αυτο. Οι περισσοτεροι ετσι σκευτονται και το καταλαβενω. Απλα εγω(οπως και πολοι αλλοι) το βλεπω αλλιως εγω, και να με δουν τι εγινε; Και να ποζαρω πρωτο τραπεζι πιστα τι εγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ειναι απολυτα φυσικο αυτο. Οι περισσοτεροι ετσι σκευτονται και το καταλαβενω. Απλα εγω(οπως και πολοι αλλοι) το βλεπω αλλιως εγω, και να με δουν τι εγινε; Και να ποζαρω πρωτο τραπεζι πιστα τι εγινε;

κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ ;) :P
βάλε φωτό στο αβαταρ με ένα φύλλο συκής όμως για ευνόητους λόγους μετά από εξόρμηση στην παραλία και θα σου κάνω fun club σαν του Ρουβά:P :P :P

-πλάκα κάνω οκ? μην μου παρεξηγηθείς-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σχετικα με τον γυμνισμο ενα εχω να πω:

"Ιδιοφυια ειναι αυτος που θα παει σε παραλια γυμνιστων και μετα θα μπορει να θυμαται φατσες!":whistle: :P

Προσωπικα δεν θα εκανα...μπα...!!!Δεν μου αρεσει...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ ;) :P
βάλε φωτό στο αβαταρ με ένα φύλλο συκής όμως για ευνόητους λόγους μετά από εξόρμηση στην παραλία και θα σου κάνω fun club σαν του Ρουβά:P :P :P

-πλάκα κάνω οκ? μην μου παρεξηγηθείς-

Εγω δεν εχω προβλημα να το κανω, ακομα και χωρις το φυλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Εξάλλου νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο να αφήνεις και τίποτα στη φαντασία του άλλου φύλου από τη στιγμή που ούτως ή άλλως στην παραλία όλοι κοιτάνε τους πάντες.:P

:worship::worship::worship:

Μα αν δεν υπάρχει και η φαντασία για το άγνωστο-ανεξερεύνητο, ακόμα και αν αυτό είναι ένα γυναικείο ή ανδρικό κορμί έρχεται η απομυθοποίηση και πλέον η έλλειψη ενδιαφέροντος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ο γυμνισμός δεν έχει τίποτε λάθος, κακό ή ανήθικο. Η γενική άποψη της κοινωνίας τον κάνει να φαίνεται έτσι. Το οτι προφανώς κάποια στιγμή αρχίσαμε ανάμεσα στη μια κραυγή και την άλλη να φοράμε φουστάκια από δέρμα προκλήθηκε από την ανάγκη για προστασία από τις μεταβολές της θερμοκρασίας, τον ήλιο, και ίσως τη βρόμα. Αργότερα η ενδυμασία μετατράπηκε σε όργανο των πουριτανών και συντηριτικών, σε μέσω αισθησιασμού, ταυτότητα της οικονομικής κατάστασης κτλ κτλ. Η πλειοψηφία θεώρησε το γυμνό σοκαριστικό, προσβλητικό και ως εκ τούτου αν κάποιος βγει γυμνός σε μια πολυσύχναστη παραλία θα λάβει αρνητικά σχόλια κατά κύριο λόγο. Το ντυμένο είναι πλέον το συνηθισμένο και φυσιολογικό, επομένως το "εκτός του συνηθισμένου" θεωρείται αλλόκοτο, προκλητικό, ενοχλητικό ή ό,τι άλλο.

Τα ρούχα είναι κατασκεύασμα του ανθρώπου, ο άνθρωπος όμως ήρθε σε πακέτο χωρίς ρούχα. Γεννήθηκε ποτέ άνθρωπος ντυμένος? Αν όχι, τότε μάλλον τίποτα το κακό δεν έγκειται στο γυμνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
Ο γυμνισμός δεν έχει τίποτε λάθος, κακό ή ανήθικο. Η γενική άποψη της κοινωνίας τον κάνει να φαίνεται έτσι. Το οτι προφανώς κάποια στιγμή αρχίσαμε ανάμεσα στη μια κραυγή και την άλλη να φοράμε φουστάκια από δέρμα προκλήθηκε από την ανάγκη για προστασία από τις μεταβολές της θερμοκρασίας, τον ήλιο, και ίσως τη βρόμα. Αργότερα η ενδυμασία μετατράπηκε σε όργανο των πουριτανών και συντηριτικών, σε μέσω αισθησιασμού, ταυτότητα της οικονομικής κατάστασης κτλ κτλ. Η πλειοψηφία θεώρησε το γυμνό σοκαριστικό, προσβλητικό και ως εκ τούτου αν κάποιος βγει γυμνός σε μια πολυσύχναστη παραλία θα λάβει αρνητικά σχόλια κατά κύριο λόγο. Το ντυμένο είναι πλέον το συνηθισμένο και φυσιολογικό, επομένως το "εκτός του συνηθισμένου" θεωρείται αλλόκοτο, προκλητικό, ενοχλητικό ή ό,τι άλλο.

Τα ρούχα είναι κατασκεύασμα του ανθρώπου, ο άνθρωπος όμως ήρθε σε πακέτο χωρίς ρούχα. Γεννήθηκε ποτέ άνθρωπος ντυμένος? Αν όχι, τότε μάλλον τίποτα το κακό δεν έγκειται στο γυμνό.

Θα συμφωνισω μαζι σου, βεβαια ειναι και πολλα αλα απο πισω, αλλα θα σταθω στο τελευταιο
Κακο θα υπαρξει αν κυκλοφορουμε συνεχος γυμνοι. Τα ρουχα προστατευουν ευαιστιτες περιοχες απο πολλα πραγματα και αν δεν φοραγαμε ρουχα θα ειχαμε συμαντικα προβληματα. Ομως ο γυμνισμος στην παραλια και το να κυκλοφορεις γυμνος σπιτι σου (το κανω και αυτο καμια φορα, η και να ειμαι με με πετσετα. Εχω βεβαια και τον καταληλο χωρο για να το κανω) δεν επροκαλει τπτ στην υγεια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φαντάζεστε πάντως να κυκλοφορούσαμε όλοι γυμνοί στους δρόμους όταν έχει καλό καιρό; :D με έχω δει άπειρες φορές στον ύπνο μου να κόβω βόλτες στους δρόμους τσίτσιδος :redface: χωρίς ίχνος ντροπής. ένας ψυχολόγος στο 2 περικαλώ να μας εξηγήσει τι σημαίνει αυτό :P.

ψ. πάντως οι αρσενικοί γυμνιστές δεν πιστεύω να χρειάζεται να αφήνουν την πετσέτα τους κάτω στην άμμο με τα μικρόβια, τους προσφέρεται καλύτερη λύση :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
φαντάζεστε πάντως να κυκλοφορούσαμε όλοι γυμνοί στους δρόμους όταν έχει καλό καιρό; :D με έχω δει άπειρες φορές στον ύπνο μου να κόβω βόλτες στους δρόμους τσίτσιδος :redface: χωρίς ίχνος ντροπής.

Για φαντασου που θα ειχανε φτασει τα κατω κεφαλια ομως...

Το αλλο με της πετσετες δεν το καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
φαντάζεστε πάντως να κυκλοφορούσαμε όλοι γυμνοί στους δρόμους όταν έχει καλό καιρό; :D με έχω δει άπειρες φορές στον ύπνο μου να κόβω βόλτες στους δρόμους τσίτσιδος :redface: χωρίς ίχνος ντροπής. ένας ψυχολόγος στο 2 περικαλώ να μας εξηγήσει τι σημαίνει αυτό :P.

Hταν σιγουρα ονειρο η...υπνοβατουσες;;;;;;;;;;;;;;:whistle: :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Για φαντασου που θα ειχανε φτασει τα κατω κεφαλια ομως...

Το αλλο με της πετσετες δεν το καταλαβα...
σκέψου λίγο παραπέρα... καλά το πας :D

hint: θα είχανε εύκαιρους "καλόγερους" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top