Πώς βλέπετε οι άνδρες τις γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ελπίζω μόνο να μην σκέφτεσαι τον κόσμο.

μπα...

Εν ανάγκη άφησε κι ένα κανονικό μούσι.
αφηνω,,πληρως,,μεχρι με πιανει φαγουρα και μετα τα ξυριζω ολα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
μπα...


αφηνω,,πληρως,,μεχρι με πιανει φαγουρα και μετα τα ξυριζω ολα:D

Από εμπειρία, η φαγούρα σε πιάνει όταν μακρύνει 4-5 πόντους και είσαι σε κατάσταση Άρη Βελουχιώτη. Οπότε με βάση αυτό και το γεγονός ότι έχεις δηλώσει ότι έχεις αραιά μαλλιά δεν θέλω να φαντάζομαι πως θα είναι.

Συμβουλή της ημέρας, μην αφήνεις γένια, θα σε κοροιδεύουν περισσότερο και από μια γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μακρύνει 4-5 πόντους και είσαι σε κατάσταση Άρη Βελουχιώτη.
μπα,,οχι και 4-5 ποντους..:worry:
και σιγουρα οχι Αρη βελουχιωτη..:mad::);)

απλα εχω σκληρα γενια,,και με τρωνε ευκολα..;)

Συμβουλή της ημέρας, μην αφήνεις γένια, θα σε κοροιδεύουν περισσότερο και από μια γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι
δεν αφηνω ..
απλα γινομαι ναυαγος για μερικες μερες..
και μετα εκπολιτιζομαι ξαφνικα..:P

Οπότε με βάση αυτό και το γεγονός ότι έχεις δηλώσει ότι έχεις αραιά μαλλιά δεν θέλω να φαντάζομαι πως θα είναι.
μην προσπαθεις να φανταστεις..
ειμαι περα απο τη φαντασια..:hehe::hehe::hehe::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις θαυμάζω τις γυναίκες που κάνουν τόσο μεγάλες αλλαγές.Αν ήμουν άνδρας (και τα είχα καλά μαζί της) δε θα είχα πρόβλημα για το πως φαίνονται τα μαλλιά της. Και με την ίδια λογική (περί θηλυκότητας) οι άνδρες θα έπρεπε να έχουν θέμα και με τα μικρά στήθη, με τα μικρά οπίσθια και γενικότερα με τα μη-θηλυκά γυναικεία σώματα.

:)

ποιος σου ειπε οτι δεν εχουν θεμα?:P

Είναι οι μόνες γυναίκες που αξίζουν.

ναι οκ. απλα δεν εχω λογια. :|

ειμαι περα απο τη φαντασια..:hehe::hehe::hehe::jumpy:

αγγελε ο λαος σου ζηταει φωτο!:D

και μονο που οι περισσοτεροι λετε οτι τις παραδεχεστε αλλα οτι εσεις δε θα το κανατε, νομιζω λεει πολλα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Το punk μου αρεσει σε μερικες κοπελες και μαλιστα πολυ!Τονιζει χαρακτηριστικα προσωπου..
Τωρα το τελειως γουλι δεν θα ελεγα πως μου αρεσει ιδιαιτερα,αλλα ουτε και θα κατεκρινα την εμφανιση μιας "φαλακρης γυναικας".Αν νιωθει καλα με αυτο το style, θα την επιβραβευα κιολας για την τολμηροτητα της.Ειναι δυσκολο το να τολμησεις το διαφορετικο,το ανατρεπτικο,οταν σε μια κοινωνια οπως η σημερινη, αυτο απωθειται απο την πλειοψηφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγγελε ο λαος σου ζηταει φωτο!:D
μπααα.
προτιμω να μεινω μυστηριωώδηηηςς..:shifty::smoke::hypno::angel:
για να σε βοηθησω,, φαντασου κατι τετοιο ,σε λιιγο ψηλοτερο....:lol::bleh:




Τονιζει χαρακτηριστικα προσωπου..
ναι,,αν εχεις ομορφα..ή γενικα εντονα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμμ...ανδρας δεν ειμαι, αλλα αποψη μπορω να εχω για το πως μου φαινεται ενα ξυρισμενο γυναικειο κεφαλι...
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι, τα μακρια μαλλια, ουτε καν το καρε, προσδιδουν περισσοτερη θυληκοτητα σε οποιοδηποτε γυναικειο κεφαλι.
Απο κει και περα, μπορει σε καποιο προσωπο να πηγαινει και το μακρυ και το καρε και το αγορε.
Ενα ξυρισμενο κεφαλι ομως θα τονιζει τα παντα. Σχημα κρανιου, σχημα προσωπου και οποιοδηποτε χαρακτηριστικο που δεν ειναι σε αρμονια με ολα τα υπλοιπα. Εαν καποια
μπορει να το υπστηριξει απο καθε αποψη, τοτε θα μου αρεσει κιολας. Αν οχι, οσο και ανετα να αισθανεται με αυτο, εμενα απλα δε θα μου αρεσει. Και μη γελιομαστε, το αγορε και εναι πολυ δυσκολο να ταιριαζει σε ενα προσωπο, ποσο μαλλον ενα ξυρισμενο κεφαλι να ειναι και ωραιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Από εμπειρία, η φαγούρα σε πιάνει όταν μακρύνει 4-5 πόντους και είσαι σε κατάσταση Άρη Βελουχιώτη. Οπότε με βάση αυτό και το γεγονός ότι έχεις δηλώσει ότι έχεις αραιά μαλλιά δεν θέλω να φαντάζομαι πως θα είναι.

Συμβουλή της ημέρας, μην αφήνεις γένια, θα σε κοροιδεύουν περισσότερο και από μια γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι :P

Συμβουλή: Υπάρχουν ειδικές φαρμακευτικές κρέμες που βοηθούν την ανάπτυξη των τριχών στο μούσι των αντρών. Αναζητήστε τες στα φαρμακεία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χμμμ...ανδρας δεν ειμαι, αλλα αποψη μπορω να εχω για το πως μου φαινεται ενα ξυρισμενο γυναικειο κεφαλι...
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι, τα μακρια μαλλια, ουτε καν το καρε, προσδιδουν περισσοτερη θυληκοτητα σε οποιοδηποτε γυναικειο κεφαλι.
Απο κει και περα, μπορει σε καποιο προσωπο να πηγαινει και το μακρυ και το καρε και το αγορε.
Ενα ξυρισμενο κεφαλι ομως θα τονιζει τα παντα. Σχημα κρανιου, σχημα προσωπου και οποιοδηποτε χαρακτηριστικο που δεν ειναι σε αρμονια με ολα τα υπλοιπα. Εαν καποια μπορει να το υπστηριξει απο καθε αποψη, τοτε θα μου αρεσει κιολας. Αν οχι, οσο και ανετα να αισθανεται με αυτο, εμενα απλα δε θα μου αρεσει. Και μη γελιομαστε, το αγορε και εναι πολυ δυσκολο να ταιριαζει σε ενα προσωπο, ποσο μαλλον ενα ξυρισμενο κεφαλι να ειναι και ωραιο.
Τι εννοεις αγορε ;:hmm: εχει να κανει με το αγοραζω ;;;;;;;;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εννοεις αγορε ;:hmm: εχει να κανει με το αγοραζω ;;;;;;;;;;;:confused:

:D:D

Aγορε λεγεται και το κοντοκουρεμενο...το αγοριστικο ρε παιδι μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:D:D

Aγορε λεγεται και το κοντοκουρεμενο...το αγοριστικο ρε παιδι μου.
Εννοεις το a la garcon ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.Ξεχνας οτι εγω εβαλα το τοπικ.
Eπιπολαιο συμπερασμα. Θεωρεις οτι οποιος ανοιξει ενα τοπικ, θα πρεπει απαραιτητα να γραφει συνεχεια μεσα. Δεν ισχυει. Ακυρο αυτο λοιπον. ;)

Το αν το εχω ή δεν το εχω κανει δεν νομιζω οτι εχει να κανει με το ερωτημα ή με την προοδο της συζητησης ...n'est pas?
Δεν ειπα οτι εχει, αρα παλι ασφαιρα ριχνεις. Εγω ρωτησα μηπως το σκεφτεσαι ή το εχεις κανει γιατι το χεις παρει πολυ θερμα.

Tα περι πατριωτισμου δικες σου εκτιμησεις αρκει να μπορεις να τις θεμελειωσεις και περιμενω να το κανεις , γιατι,inter allia, βαριεμαι αφανταστα τον τελευταιο καιρο να διαβαζω ατεκμηριωτους χαρακτηρισμους .
Τι συμπτωση. Εγω βαριεμαι να εξηγω τα οφθαλμοφανη. (οτι οποιος εφερε την οποιαδηποτε αντιρρηση επιχειρημα κατα του κουρεματος, πηγες να φερεις αντιλογο, οτι οταν μπηκαν φωτος εκανες σαν τρελη απο τη χαρα σου, με το οτι θιχτηκες οταν τις παρομοιασαν με κουκλες βιτρινας, το οτι σχολιασες σχεδον τα παντα, κλπ).


2.Για μενα παλι δεν ειναι δυσκολο να στηριχθει ενα ξυρισμενο κεφαλι....το μονο που χρειαζεται ειναι ενα λαιμο για βαση.
Μια συμβουλη. Αν ξυρισεις το δικο σου, καντο αφορου αποκτησεις καλυτερο χιουμορ :P

3.Δεν μιλησα ποτε προσωπικα για συναφη αξεσουαρ οπως τατουαζ , σκουλαρικια, piercings και ενα σωρο κλαμπατσιμπαλα ...συμφωνω εδω...τα αρωματα και η γευση του εκλεκτου καφε αναδυκνυονται καλυτερα οταν αυτος ειναι σκετος ....;)
Σου καταλογισα οτι μιλησες εσυ ; Ο strangelove μιλησε. :worry:

Ακου Lorien ....εγω επι του θεματος δεν εχω πολυμιλησει :
Χαχαχαχα! Το παιρνω πισω. Εχεις χιουμορ! :hehe:

Το ξυρισμενο ή το σχεδον ξυρισμενο κεφαλι στον αντρα ή στην γυναικα δεν με χαλαει ...Βασικα ειμαι της αποψης οτι ο καθενα ς στο κεφαλι του οτι αρεσκεται κανει...Προσωπικα ,μπορω να εχω σημερα μακρυα .,αυριο αλα γκαρσον και μεθαυριο ξυρισμενα τα μαλλια μου .Τολμαω τα παντα στο κεφαλι μου ,απλα γιατι εχω τον τσαμπουκα να το κανω ,γιατι η κατατομη του κεφαλιου μου ειναι τετοια που τα περισσοτερα κουρεματα μου ταιριαζουν και εχω τον αερα να τα υποστηριζω.That's all.
Συμφωνω μαζι σου. Αλλωστε τη μεγαλυτερη σημασια την εχει, το τι εχουμε ΜΕΣΑ στο κεφαλι μας, οχι ΠΑΝΩ.

Ερωτηση : οταν λες "τολμαω τα παντα στο κεφαλι μου" δε σημαινει οτι μπορει πχ....να το χεις ξυρισει ή να το σκεφτεσαι ; :whistle:

ΥΓ: το κεφαλι δεν "στηριζεται",..αλλα τα κουρεμετα "υπο-στηριζονται" ; Και μαλιστα με "αερα" ; (εμ...πηγαινες γυρευοντας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εννοεις το a la garcon ?

Λεγοντας σου κοντοκουρεμενο, αγοριστικο εχεις ακομα αμφιβολιες?:worry:
Επρεπε να το εκφρασω στη γαλλικη για να γινει σαφες? :confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
επειδη βλεπω οτι ζητατε την γνωμη ανδρων και πεταγονται γυναικες για αυτο το θεμα,1ον οταν ζηταμε αποψη αντιθετου φυλου το κανουμε για να δουμε αν ελκυει το αντιθετο φυλο,θεωρητικα ολοι εχουμε αποψη,σε ολα τα θεματα,αλλα οι κατινιες που εχουν πεσει εδω μεσα αλλο πραγμα,,,
λοιπον σαν 18χρονος νεος που μπορω ελευθερα να εκφρασω την γνωμη μου και καλυπτω τις προυποθεσεις για το γκαλοπ,στατιστικη ερευνα,(η οποια ειναι να εισαι αντρας)θελω να πω με λιγα λογια

ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ-ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΦΕΡΝΩ ΣΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ....ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΟΣΔΙΔΟΥΝ ΟΜΟΡΦΙΑ,ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΡΑΓΙΟΝ,ΦΟΥΣΤΑ,ΤΑΚΟΥΝΙΑ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΡΑΓΙΟΝ,ΦΟΥΣΤΑ,ΤΑΚΟΥΝΙΑ.....

σωστόοοοςςς..;)

το μακρυ μαλλι ειναι οπλο θηλυκοτητας,,ερευνες δειχνουν οτι οι γυναικες το κουνανε για να απλωσουν τη θηλυκοτητα τους-μυρωδια τους εκει που θελουν..

και να τρελανουν εμας..:D

αλλα θελει δυσκολοτερη συντηρηση..
γιαυτο μελετες λενε,,οτι οι γυαικες οσο ψαχνουν γαμπρο,,το εχουμ μακρυ και θηλυκο..-και μη πρακτικο-..
και μολις δεσουν το γαιδαρο τους-ανδρα τους..
συχνα το κοβουν καρε ή αλλιως,για περισσοτερη πρακτικοτητα..

εννοειται βεβαια,,οτι με τρελαινει το μακρυ μαλλι...ειδικα να χωνεσαι μεσα του..:confused:
και να φταρνιζεσαι..απο την αλλεργια..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Συμφωνώ πως το μακρύ μαλλί προσδίδει μια ιδιαίτερη θυληκότητα και σεξαπίλ, και ποτέ - νομίζω - δεν θα αποχωίζόμουν την "χαίτη" μου, αλλά...

Έχω δει γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι [που τους πήγαινε αρκετά και προσωπικά δεν θα μπορούσα να τις φανταστώ διαφορετικά. Τις θεωρούσα πολύ σεξυ όπως ήταν ! Άρα μάλλον θεωρώ πως είναι τελείως υποκειμενικό το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top