Γυναικεία συμπεριφορά

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Έχει πολύ πλάκα αυτή η συζήτηση.
Εγώ θα θελα να μάθω με ποιον τρόπο πληρώνεται γι αυτό το κόουτσινγκ.
Με την ώρα, με το μήνα, με την ξεπέτα..

Αρνούμαι, το ξαναλέω, αρνούμαι να πιστεψω πως ένας άνθρωπος τόσο :hmm::hmm::hmm:, έχει πάει έστω και μία φορά με γυναίκα.
Επειδή είμαστε στο τόπικ του τί θέλουν οι γυναίκες, πιστεύω πως ο φίλτατος κόουτς δεν έχει ιδέα από το τι θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εκει ο πελατης μου και φιλος τωρα πια εκανε one night stand
η κοπελα μετα απο ποσες ωρες εφυγε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θυμάμαι στο Nip/tuck ήταν μια τρανσέξουαλ που έκανε "life coaching" και έβγαζε άπειρα λεφτά...όπως όλοι σε αυτή την σειρά δηλαδή. Και μετά στο Californication που ήταν εντελώς ηλίθιο αλλά το έβλεπα για να το κοροιδεύω ήταν ένας τύπος ο οποίος πρέπει να είναι το είδωλο του James μας. Μάλλον κάποιοι βλέπουν αυτές τις σειρές του Hollywood και νομίζουν πως είναι έτσι και η πραγματική ζωή. Σαν τις κυράτσες που έβλεπαν Λαμψη, Καλημέρα Ζωή, Μεξικάνικα, τόλμη & γοητεια και νόμιζαν πως όλος ο κοσμος μπλέκει τα μπούτια του, όλοι είναι λεφτάδες, κάνουν συνέχεια τεστ πατρότητας, βρίσκουν τον χαμένο τους δίδυμο, παθαίνουν αμνησία και κώμα λες και είναι κρυολόγημα, κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως φιλε playboy
αν κρινω και απο την εικονα μελους σου
εχεις ναρκισσισμο σιγουρα
πιστευεις οτι εισαι τοοοσο σπουδαιος
που σιγουρα μεσα σου εχει απειρο φοβο..

και οι κοπελες θελουν τους ναρκισσους για ολιγο,,
αλλα δεν τους εμπιστευονται συνηθως,,αλα για μονιμα προτιμουν τους πιο υπευθυνους και προσγειωμενους..

ο ναρκισισσμος ειναι γυναικειο σημαδι για μενα στον ανδρα.κοινως ο ανδρας γινεται γκομενα να το πουμε ωμα
οταν ο ανδρας λατρευει και αγαπαει τον εαυτο του περισσοτερο απο τις γυναικες
εχει προβλημα..
αντε περαστικα σε ολους μας..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν θέλω γνώμη κυρίως από γυναίκες γιατί όσο προσπαθώ να μπω στην ψυχοσύνθεση τους τόσο χάνω πάσα ιδέα.
Έχουμε το εξής περιστατικό. Βγαίνουμε βράδυ και στην παρέα είναι μια κοπέλα που δεν την γνωρίζαμε. Μου ψιλοάρεσε οπότε άνοιξα λίγο συζήτηση. Την έβλεπα και αυτή με ρώταγε για μένα κτλ, δηλαδή ενδιαφερόταν να μάθει πράγματα για μένα. Εγώ γενικά δεν είμαι ο τύπος που θα σου μιλάει όλο το βράδυ μέχρι να σε ρίξει, είμαι πιο εγωιστής, δεν δείχνω άμεσα το ενδιαφέρον μου. Ωραία ως εδώ. Κάποια στιγμή που ήμουν λίγο πιο δίπλα ένας απο την παρέα χώθηκε σε αυτή, μας γύρισε πλάτη, μίλαγε ΜΟΝΟ σε αυτή όλη την ώρα, και λίγο στα παιδιά της παρέας της, και εν τέλη μετά απο κάποια ώρα τους είδα τα ψιλοβρήκανε, χαδάκια κτλ.
Εγώ προφανώς έφαγα τα λύσακα μου γιατί το παιδί είναι αρκετά κατώτερο εμφανησιακά απο εμένα. Και αυτό που θέλω να ρωτήσω πλεον είναι: Τελικά κάθεστε σε όποιον προλάβει? Δηλαδή αν υπάρχουν 2 που σας ενδιαφέρουν σε μια παρέα κάθεστε σε αυτόν που θα σας την πέσει πρώτος, ακόμα και αν ενδιαφέρεστε περισσότερο για τον άλλον? Πόσο χαμηλή αυτοεκτίμηση μπορεί να έχει κάποια για να προτιμήσει τον πρώτο που της την πέφτει αντί να προσπαθήσει να γνωρίσει κάποιον που της αρέσει περισσότερο.

Παλαιότερα είχα ζήσει πολύ δύσκολες καταστάσεις με μια κοπέλα που μου είχε αρέσει πάρα πολύ και επειδή της την έπεσε πρώτος ο κολλητός μου πήγε και τα έφτιαξε μαζί του. Για κάμποσο καιρό προσπαθούσα να μην δείξω τπτ και δημιουργήσω πρόβλημα στη σχέση μου με τον φίλο μου, ώσπου τον χωρίζει μια μέρα και γυρνάει και μου λέει τα έφτιαξα μαζί του αλλά ήθελα εσένα όλο αυτόν τον καιρό! Προφανώς και δεν έκανα τπτ φυσικά όσο και αν την ήθελα.

Γιατί το κάνετε αυτό ρε κορίτσια?

Στην προσφατη περίπτωση είμαι σίγουρος πως αν της είχα δείξει περισσότερο ενδιαφέρον δεν θα υπήρχε θέμα σύγκρισης. Βασικά ο λόγος που γράφω είναι γιατί θέλω να δω αν κάνω εγώ κάπου λάθος (που δεν την πέφτω κατευθείαν στην άλλη ίσως?) ή αν το γυναικείο μυαλό είναι τόσο ακατανόητο, και μήπως μπορέσω να μάθω κανά 2 πράγματα.


Είσαι τόσο όμορφος που έχεις επαναπαυτεί στην θεότητά σου και πιστεύεις ότι τις έχεις όλες. ΘΕΕ! ΘΕΕ!
Η γυναίκα θέλει τρόπο.
Όπως και ο άντρας καμιά φορά.
Το σωστό μπίρι-μπίρι κάνει τη δουλειά στο 90% των περιπτώσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θυμάμαι στο Nip/tuck ήταν μια τρανσέξουαλ που έκανε "life coaching" και έβγαζε άπειρα λεφτά...όπως όλοι σε αυτή την σειρά δηλαδή. Και μετά στο Californication που ήταν εντελώς ηλίθιο αλλά το έβλεπα για να το κοροιδεύω ήταν ένας τύπος ο οποίος πρέπει να είναι το είδωλο του James μας. Μάλλον κάποιοι βλέπουν αυτές τις σειρές του Hollywood και νομίζουν πως είναι έτσι και η πραγματική ζωή. Σαν τις κυράτσες που έβλεπαν Λαμψη, Καλημέρα Ζωή, Μεξικάνικα, τόλμη & γοητεια και νόμιζαν πως όλος ο κοσμος μπλέκει τα μπούτια του, όλοι είναι λεφτάδες, κάνουν συνέχεια τεστ πατρότητας, βρίσκουν τον χαμένο τους δίδυμο, παθαίνουν αμνησία και κώμα λες και είναι κρυολόγημα, κλπ.

1)Το californication δεν είναι ηλίθιο έχει χιούμορ, κυνισμό και γυμνές γυναίκες.
2) Δεν το έβλεπες επειδή ήθελες να το κοροϊδέψεις αλλά επειδή σου άρεσε, απλώς ο εγωισμός σου και η εσφαλμένη αντίληψη περί "must see" τηλεοπτικών σειρών σε εμποδίζουν να δεις την αλήθεια
3) Ο Χανκ Μούντι εκτός από σεξ μασίν, πρότυπο του πλέιμπόι είναι και αρκετά ενδιαφέρον ήρωας στα όρια του αντι-ήρωα

παντως φιλε playboy
αν κρινω και απο την εικονα μελους σου
εχεις ναρκισσισμο σιγουρα
πιστευεις οτι εισαι τοοοσο σπουδαιος
που σιγουρα μεσα σου εχει απειρο φοβο..

και οι κοπελες θελουν τους ναρκισσους για ολιγο,,
αλλα δεν τους εμπιστευονται συνηθως,,αλα για μονιμα προτιμουν τους πιο υπευθυνους και προσγειωμενους..
Άγγελε, να πηδήξει θέλει, δεν θέλει να κάνει σχέση ζωής. :P

Όσο για τον love coach θα ήθελα να μάθω πως οργανώνει την μπιζνα. Που βρίσκει κόσμο, πως κοστολογεί τις υπηρεσίες του και πόσο τοις εκατό επιτυχία έχει. Ακούγεται ενδιαφέρον θέμα. Άνοιξε τόπικ μίστερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άγγελε, να πηδήξει θέλει, δεν θέλει να κάνει σχέση ζωής. :P
ναι,αλλα μεχρι ποτε?
30-40?καποτε θα θελει και κατι παραπανω περαν της απλης σαρκας

και τοτε ισως να μην ειναι δυνατον να το εχει..

αν το αυτονοητο και βασικο το κανουμε σκοπο μια καλυτερης ζωης ασε

καποτε μεγαλωνουμε και βαριομαστε να πηδαμε..αναπαραγομαστε

αν εισαι ετσι,,απλα δεν μπαινεις ποτε παραμεσα στην ψυχη των γυναικων γιατι απλα φοβασαι τη συναισθηματικη δευσμευση

φοβασαι μην ερωτευτεις και δεθεις

και παντα μενεις στην βολικη επιφανεια των πολλων γυναικων που για κρεας τις εχεις για κρεας σε εχουν

αλλα καποτε θα θελεις και κατι περισσοτερο..

αν αν θελει μονο να πηδηξει,,δεν χρειαζεται coach συμβουλες κλπ μονο απλο χρημα ,,πορνες υπαρχουν πολλες στον κοσμο..
με πολλες μορφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ναι,αλλα μεχρι ποτε?
30-40?καποτε θα θελει και κατι παραπανω περαν της απλης σαρκας

και τοτε ισως να μην ειναι δυνατον να το εχει..

αν το αυτονοητο και βασικο το κανουμε σκοπο μια καλυτερης ζωης ασε

καποτε μεγαλωνουμε και βαριομαστε να πηδαμε..αναπαραγομαστε

αν εισαι ετσι,,απλα δεν μπαινεις ποτε παραμεσα στην ψυχη των γυναικων γιατι απλα φοβασαι τη συναισθηματικη δευσμευση

φοβασαι μην ερωτευτεις και δεθεις

και παντα μενεις στην βολικη επιφανεια των πολλων γυναικων που για κρεας τις εχεις για κρεας σε εχουν

αλλα καποτε θα θελεις και κατι περισσοτερο..

αν αν θελει μονο να πηδηξει,,δεν χρειαζεται coach συμβουλες κλπ μονο απλο χρημα ,,πορνες υπαρχουν πολλες στον κοσμο..
με πολλες μορφες

Μιλάς με γρίφους γέροντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιλάς με γρίφους γέροντα.
ετσι μου ρχονται,,τέκνον μου
τι να κανω?να τα κρατησω μεσα μου?:worry:
δεν κανει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Λες να βγήκε βράδυ για να πιεί τίλιο? Από την πενταετή εργασία μου σε νυχτερινά μαγαζιά πάσης φύσεως, έχω δει πως το μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων που τα επισκέπτονται στο τέλος της βραδιάς θα πήγαιναν με τον οποιονδήποτε. Ακόμα και να μην ξέρει ορθογραφία, ακόμα και να είναι ψωνισμένος, ακόμη και να είναι αποτυχημένος, κακάσχημος, απένταρος.
ευχαρηστω φιλη χριστινελ. η κοπελα μολις σας ειπε ενα απο τα πραγματα που πρεπει να κοιτατε σε μια γκομενα. αν πηγαινει σε κλαμπ την γραφετε κανονικα.. την πειδατε χωρις συναισθηματα και δεσμευσεις γιατι απλα το 99,9% απο τις γκομενες που ρειναι στο κλαμπ δεν αξιζουν την προσοχη σας.
yo μαγκα james, αν θες πληζ ρίξε δυο ινφο:

α) ποιό ήταν αυτό το σάητ όπου είχες τέτοιες επιτυχίες; :worry:
β) αφού ήσουν τόσο επιτυχημένος εκεί, εδώ τι κάνεις; :confused:

και καλές δουλειές.
δεν προκειτε.. οποιος θελει κανονιζουμε καφεδουμπα και συζηταμε.

Έχει πολύ πλάκα αυτή η συζήτηση.
Εγώ θα θελα να μάθω1) με ποιον τρόπο πληρώνεται γι αυτό το κόουτσινγκ.
Με την ώρα, με το μήνα, με την ξεπέτα..

2)Αρνούμαι, το ξαναλέω, αρνούμαι να πιστεψω πως ένας άνθρωπος τόσο :hmm::hmm::hmm:, έχει πάει έστω και μία φορά με γυναίκα.
Επειδή είμαστε στο τόπικ του τί θέλουν οι γυναίκες, πιστεύω πως ο φίλτατος κόουτς δεν έχει ιδέα από το τι θέλουν.
1) ωρα
2)αρνησαι δεν αρνασαι δεν αλλαζει και τιποτα.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει. και ακομια μια φορα.. κανεις μας δεν ασχολειτε με τι τι πιστευουν οτι θελουν οι γυναικες.. ασχολουμε με το πως μετα απο 7 ωρες θα ειναι γυμνη στο κρεββατι. ;)
παντως φιλε playboy
αν κρινω και απο την εικονα μελους σου
εχεις ναρκισσισμο σιγουρα
πιστευεις οτι εισαι τοοοσο σπουδαιος
που σιγουρα μεσα σου εχει 1)απειρο φοβο..

και 2)οι κοπελες θελουν τους ναρκισσους για ολιγο,,
αλλα δεν τους εμπιστευονται συνηθως,,αλα για μονιμα προτιμουν τους πιο υπευθυνους και προσγειωμενους..

ο ναρκισισσμος ειναι γυναικειο σημαδι για μενα στον ανδρα.κοινως3) ο ανδρας γινεται γκομενα να το πουμε ωμα
οταν ο ανδρας λατρευει και αγαπαει τον εαυτο του περισσοτερο απο τις γυναικες
εχει προβλημα..
αντε περαστικα σε ολους μας..:worry:
1)οκ, εσυ ξερεις
2) η γυναικα διαλεγει με τον πιον θα πειδηχτει ο αντρας διαλεγει ε το ποια θα μηνει..
3) οποιος θελει μπορει να με γνωρισει. αλλα δεν πιστευω οτι μολις με δει θα πει οτι ειμαι γκομενα.. ;)
Είσαι τόσο όμορφος που έχεις επαναπαυτεί στην θεότητά σου και πιστεύεις ότι τις έχεις όλες. ΘΕΕ! ΘΕΕ!
Η γυναίκα θέλει τρόπο.
Όπως και ο άντρας καμιά φορά.
Το σωστό μπίρι-μπίρι κάνει τη δουλειά στο 90% των περιπτώσεων.
οχι!! κλειστε το στομα σας! μιν μιλατε γιατι το καιτε.

1)Το californication δεν είναι ηλίθιο έχει χιούμορ, κυνισμό και γυμνές γυναίκες.
2) Δεν το έβλεπες επειδή ήθελες να το κοροϊδέψεις αλλά επειδή σου άρεσε, απλώς ο εγωισμός σου και η εσφαλμένη αντίληψη περί "must see" τηλεοπτικών σειρών σε εμποδίζουν να δεις την αλήθεια
3) Ο Χανκ Μούντι εκτός από σεξ μασίν, πρότυπο του πλέιμπόι είναι και αρκετά ενδιαφέρον ήρωας στα όρια του αντι-ήρωα

Άγγελε, 1)να πηδήξει θέλει, δεν θέλει να κάνει σχέση ζωής. :P

2)Όσο για τον love coach θα ήθελα να μάθω πως οργανώνει την μπιζνα. Που βρίσκει κόσμο, πως κοστολογεί τις υπηρεσίες του και πόσο τοις εκατό επιτυχία έχει. Ακούγεται ενδιαφέρον θέμα. Άνοιξε τόπικ μίστερ...
1) οχι πια.. θελει να πηδηξουν και οι αλοι για πολους λογους.
2) για περισσοτερες; πληροφοριες στειλε μου PM

ναι,αλλα μεχρι ποτε?
30-40?καποτε θα θελει και κατι παραπανω περαν της απλης σαρκας

και τοτε ισως να μην ειναι δυνατον να το εχει..

αν το αυτονοητο και βασικο το κανουμε σκοπο μια καλυτερης ζωης ασε

καποτε μεγαλωνουμε και βαριομαστε να πηδαμε..αναπαραγομαστε

αν εισαι ετσι,,απλα δεν μπαινεις ποτε παραμεσα στην ψυχη των γυναικων γιατι απλα φοβασαι τη συναισθηματικη δευσμευση

φοβασαι μην ερωτευτεις και δεθεις

και παντα μενεις στην βολικη επιφανεια των πολλων γυναικων που για κρεας τις εχεις για κρεας σε εχουν

αλλα καποτε θα θελεις και κατι περισσοτερο..

αν αν θελει μονο να πηδηξει,,δεν χρειαζεται coach συμβουλες κλπ μονο απλο χρημα ,,πορνες υπαρχουν πολλες στον κοσμο..
με πολλες μορφες
σταματα να εχεις τις γκομενες σε βαθρο. οι ιδιες πιστευουν οτι επειδη εχου μουνι μπορουν να εξουσιασουν τον καθενα. ο πρωτος που τις γραφει στα ουμπαλα του τις παιρνει απο παντου.. ερωτας?? τι μαλακια ειναι αυτο?? αυτη πρεπει να ειναι ερωτευμενη μαζι σου εσυ απαγορευεται ναεισαι μαζι της.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αντε υποψηφια πελατακια στειλτε μηνυμα στον τζειμς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
αντε υποψηφια πελατακια στειλτε μηνυμα στον τζειμς
αρχικα πρεπει να κανονισουμε εναν καφε να δω τι θελει ο καθενας ειτε ειναι αντρας ειτε ειναι γυναικα για να δω αν μπορω κα αν ειναι ηθικο για να τον/την βοηθήσω.
δεν μπορουν να ακουσουν ολοι οι ανθρωποι, ωμα,για την ανθρωπινη φυση.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτη πρεπει να ειναι ερωτευμενη μαζι σου εσυ απαγορευεται ναεισαι μαζι της.;)
οππααα,εδω φτασαμεε

εχεις ερωτευτει ποτε φιλε?
εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Nαι, και τον έφτυσαν στα μούτρα για αυτό ξεκίνησε το "PUA" να βγάλει το άχτι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
οππααα,εδω φτασαμεε

εχεις ερωτευτει ποτε φιλε?
εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα?
ναι, ομορφο συναισθημα αλλα δεν ειναι για αντρες. οι naturals and alpha malew δεν ερωτευονται.. αυτο πρεπει να εκπαιδευσετε τον εαυτο σας να κανει και εσεις.(δεν ερωτευονται γιατι εχουν χαμηλα τα επιπεδα βασοπρεσινης στον γκεφαλο.. οσο περισσοτερα οιτρογονα εχει ενας αντρας τοσο περισσοτερο τινει να ερωτευεται.. bad... change that shit... ;) )

Nαι, και τον έφτυσαν στα μούτρα για αυτό ξεκίνησε το "PUA" να βγάλει το άχτι του.
δεν κανω pu... το pu , να εξηγησω οτι ειναι πεσιμο στα κλαμπ και στα μπαρ.. εμεις δεν κανουμε τετοιο πραγμα.. δημιουργουμε μια προσωπικοτητα με αρχες κ αξιες στον ενδιαφερομενο και οι γκομενες πεφτουν πανω του οπως η μυγα στο σκατο.. γιατι ως γνοστων bad men are the only men.. ;) το εχει εξιγησει πολυ ομορφα o giacomo girolamo casanova. " siate la fiamma, non la falena" να εισαι η φλογα που μαγνητιζει τα βλεματα οχι η πιγολαμπιδα που τρεχει πισω απο την καθε μια. το pu εχει ως kεντρο προσοχης την γκομενα. ποτε και κανενας επιτυχιμενος σε κατι δεν ειχε κεντρο προσοχης τιποτε αλλο εκτος απο τον ιδιο του τον εαυτο. we are te flames! noty the random girl.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι, ομορφο συναισθημα αλλα δεν ειναι για αντρες. οι naturals and alpha malew δεν ερωτευονται.. αυτο πρεπει να εκπαιδευσετε τον εαυτο σας να κανει και εσεις.
ζητας να παραβιασουμε τη φυση?

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ζητας να παραβιασουμε τη φυση?

:worry:

εε ? :confused: δεν παραβιαζεις καμια φυση.. δεν σου ειπα ουτε να φας ανθρωπο ουτε να πηδηξεις ιπποποταμο, υπαρχουν τροποι να επαναπρογραμματισεις διαφορετικα τον εγκεφαλο σου. ;)
"in order to change your life, you have to change your habits"
stephen covey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,322 μηνύματα.
δεν κανω pu... το pu , να εξηγησω οτι ειναι πεσιμο στα κλαμπ και στα μπαρ.. εμεις δεν κανουμε τετοιο πραγμα.. δημιουργουμε μια προσωπικοτητα με αρχες κ αξιες στον ενδιαφερομενο και οι γκομενες πεφτουν πανω του οπως η μυγα στο σκατο.. γιατι ως γνοστων bad men are the only men..

Πριν απο λιγο καιρο ολοκληροθηκε η (απο οσο ξερω) πρωτη ερευνα στις τεχνικες pick up που χρησημοποιουνται και ειναι διαδεδομενες στο ιντερνετ κυριως μετα την δημοσιευση του the game απο τον neil strauss.

Tα αποτελεσματα της ερευνας ηταν κατα βαση οτι οι γυναικες που αντιδρουν σε αυτου του ειδους την προσεγγιση ειναι αυτες που ΑΠΟ ΠΡΙΝ ψαχνουν κατι εφημερο και χωρις δευσμευση η βαθος.

Δεν ειναι κακο αυτο, απλα για οσους ψαχνουν κατι πιο μονιμο ισως να μην ειναι η καλυτερη στρατηγικη. Ενα απο τα προβλημα με την ποπ ψυχολογια του seduction community ειναι οτι επικεντρονεται παρα παρα πολυ στην εφηβικη η μεταεφηβικη αντρικη ψυχοσυνθεση. Οσο περιεργο και αν ακουγεται καποιοι μετα απο καποια ηλικια ψαχνουν για συντροφο οχι για πηδηγμα.

Be that as it may οπως λεει ακομψα ο Playboy ο καλυτερος τροπος να εισαι ελκυστικος ειναι να εισαι εξυπνος, καλιεργημενος, καθαρος, κομψος και ομιλιτικος. Δεν ειναι τοσο τραγικες απαιτησεις.

α) ποιό ήταν αυτό το σάητ όπου είχες τέτοιες επιτυχίες; :worry:
β) αφού ήσουν τόσο επιτυχημένος εκεί, εδώ τι κάνεις;

ανεφερε τον κανονα των 7 ορων που ειναι μια καθυστεριμενη ανοησια του Erik von Markovik (γνωστος σαν mystery στον χωρο του seduction) οποτε ψαξε για τα εξις:

Mystery method "how to get beautifull women into bed"
The game
The rules of the game

και πολλα πολλα site οπως το www.puaforums.com η το ελληνικο www.pua.gr

Υπαρχουν δυο βασικες προσεγγισεις στην ολη θεωρια, το outer game και το Inner game (αν θυμαμαι καλα). Το ενα αφορα την συμπεριφορα στην οποια μαθαινεις "ρουτινες" για το πως να ποιανεις κουβεντα σε γυναικες (opener,transition, hook point, neggs, value demonstrations και κατι τετοιες ιστοριες, πανε χρονια απο τοτε που τα διαβαζα) και το δευτερο αφορα το πως να συγκροτησεις την προσωπικοτητα σου ωστε να ειναι αρεστη σε γυναικες.

Για να λεμε του στραβου το δικιο σαν κονσεπτ δεν ειναι κακο, μαθαινει σε κοινωνικα απαιδευτους ανθρωπους κοινωνικες δεξιοτητες.

Μικροτερος ειχα παει σε μια συγκεντρωση απο ελληνες Pick up artists, στο σπιτι ενος παλικαριου στους αμπελοκηπους (στο μετρο πανορμου κοντα).

Ηταν το λιγοτερο θλιβερο, κατι πιτσιρικαδες που μολις ειχαν βγει απο το world of warcraft και τσαμπουναγαν ορολογια.

β) αφού ήσουν τόσο επιτυχημένος εκεί, εδώ τι κάνεις;

those who can, do. Those who cant teach
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα της ερευνας ηταν κατα βαση οτι οι γυναικες που αντιδρουν σε αυτου του ειδους την προσεγγιση ειναι αυτες που ΑΠΟ ΠΡΙΝ ψαχνουν κατι εφημερο και χωρις δευσμευση η βαθος.

Δεν ειναι κακο αυτο, απλα για οσους ψαχνουν κατι πιο μονιμο ισως να μην ειναι η καλυτερη στρατηγικη. Ενα απο τα προβλημα με την ποπ ψυχολογια του seduction community ειναι οτι επικεντρονεται παρα παρα πολυ στην εφηβικη η μεταεφηβικη αντρικη ψυχοσυνθεση. Οσο περιεργο και αν ακουγεται καποιοι μετα απο καποια ηλικια ψαχνουν για συντροφο οχι για πηδηγμα.

αυτη ειναι η ουσια ακριβως
κυνηγας κοπελες που πεφτουν με τετοια κολπα και επιβεβαιωνεις τα κολπα σου
και ολα πανε καλα

μεχρι που θα δαγκωσεις τη λαμαριναα
και θα θα γκρεμιστουν τα διαφορα που ελεγες πριν..

ψυχολογοι ειχα ακουσει λεγανε οτι οι ορκισμενοι εργενηδες οταν παντρευτουν δενονται υπερβολικα και γινονται καταπιεστικοι

γνωστο ψυχολογικο προφιλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
those who can, do. Those who cant teach
εδω ειμαι, οποιος θελει μπορει να με δει live.. ;)

αυτη ειναι η ουσια ακριβως
κυνηγας κοπελες που πεφτουν με τετοια κολπα και επιβεβαιωνεις τα κολπα σου
και ολα πανε καλα

μεχρι που θα δαγκωσεις τη λαμαριναα
και θα θα γκρεμιστουν τα διαφορα που ελεγες πριν..

ψυχολογοι ειχα ακουσει λεγανε οτι οι ορκισμενοι εργενηδες οταν παντρευτουν δενονται υπερβολικα και γινονται καταπιεστικοι

γνωστο ψυχολογικο προφιλ..
σωστο... αν θελετε να το αποφυγετε αυτο δημιουργειστε μια προσωπικοτητα βασησμενη σε αρχες και αξιες.
Playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top