Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Εμένα με πέθανε το ''8 και 1 λεπτό''.
Δηλαδή η ακρίβεια με έστειλε. :loltooth:
Ο forever alone θα ρωτούσε :
-Γεια σου κούκλα, έχεις ώρα;
-Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι : 8 και 1 λεπτό και 17 δευτερόλεπτα.
- :D

:P:P:P

Προφανώς δεν έπιασες το χιούμορ.... γιατι το μήνυμα γράφτηκε 8 και 1 λεπτό...;):P
Χα, χα, χα!

ontopic:
Θα έπρεπε να είσαι κουρασμένη γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..:P
Πιστεύεις στον Θεό; Ωραία γιατί εγώ είμαι η απάντηση στις προσευχές σου

Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Προφανώς δεν έπιασες το χιούμορ.... γιατι το μήνυμα γράφτηκε 8 και 1 λεπτό...;):P
Χα, χα, χα!

Προφανώς και το κατάλαβα. :pfff: :P
Υπέθεσα όμως,αναφορικά με την ατάκα,να έλεγε κάποιος/α την ώρα με τέτοια ακρίβεια,στην πραγματικότητα. :P
Προσωπικά,θα μου φαινόταν ολιγον αστείο. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πως αλλάζει το "καμάκι" με το χρόνο:P:P:P:

2000: Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να περάσω ξανά αργότερα;
2005: Πιστεύεις στον έρωτα με το πρώτο sms ή πρέπει να στείλω και mms;
2010: Πιστεύεις στον έρωτα με το πρώτο like ή πρέπει να γράψω και comment;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
“Γάμα με αν κάνω λάθος, αλλά Ανδρομέδα δεν είναι το όνομά σου;“

:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
“Γάμα με αν κάνω λάθος, αλλά Ανδρομέδα δεν είναι το όνομά σου;“

:rofl: :rofl: :rofl:

άμα πέσεις σε ανδρομέδα τι θα της πεις;
καλα,μη με γ@μας,δως μου ενα φιλάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Στον Τατσόπουλο μην πέσετε μόνο.
Όλα τα άλλα είναι ανώδυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
To επικαμπύλιο επί της παλάμης σου βγάζει μηδέν.Είναι κλειστή καμπύλη. :redface:
Ποιος σου ειπε οτι το πεδιο ειναι αστροβιλο; :redface:
Μήπως απλα παπαγαλίζεις τον γκαρούτσο; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Συγνώμη κοπελιά μήπως τον πατέρα σου τον λένε Όμηρο;

-Όχι γιατί;

-Γιατί ο κώλος σου είναι έπος!

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
-Συγνώμη κοπελιά μήπως τον πατέρα σου τον λένε Όμηρο;
-Όχι γιατί;
-Γιατί ο κώλος σου είναι έπος!
Αν ήμουν κορίτσι θα σου απαντούσα:
- Μήπως σε λένε Σοφοκλή?
- Όχι, γιατί?
- Γιατί είσαι απλά τραγικός.
(Όμως δεν είμαι κορίτσι και δεν σου το λέω ;))


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ήμουν κορίτσι θα σου απαντούσα:
- Μήπως σε λένε Σοφοκλή?
- Όχι, γιατί?
- Γιατί είσαι απλά τραγικός.
(Όμως δεν είμαι κορίτσι και δεν σου το λέω ;))




:hehe: φάση θα είχε να δοκιμαστούν αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τσ τσ τσ.
Ένα με Παντελίδη δε γράψατε.:lol:
Κρίμα.:pfff::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
οτι πει ο κοντοπιδης, λεω εγω. =ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hehe: φάση θα είχε να δοκιμαστούν αυτά :P
Εγώ είχα την ατυχία να δω ένα χθες λάιβ.
Απλώς πονούσε η κοιλιά μου από τα γέλια. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εγώ είχα την ατυχία να δω ένα χθες λάιβ.
Απλώς πονούσε η κοιλιά μου από τα γέλια. :hehe:
να δω ένα χθες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, φερ' τε μου, συντρόφια, αιθέρα και οξυγόνο.:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laispodias

Νεοφερμένος

Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μα σοβαρά, υπάρχει καποιος που είχε σουξε εντος ή εκτος εισαγωγικων με τετοιες σταθηψάλτειες ατάκες;
Κι αντε και πιασει η ατάκα, μετά τι; ολα απο κει και περα είναι ευκολα, η πρώτη ατακα ηταν το δύσκολο;

Οι ατάκες σπανια πιάνουν γιατι έλαχιστες γυναικες θα ήθελαν να κανουν έστω και χειραψία με έναν τύπο που χρησιμοποιεί προκατ υλικό και μάλιστα κακής ποιότητας.
Κυρίως υλικό για ανέκδοτα και για ταινίες με κολλεγιόπαιδα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
λολ ειχα γνωρισει εναν τυπο που μου ελεγε κατι τετοια (ηταν βραδυ κ τ αστρα φαινονταν πολυ καθαρα) αλλα αυτός ελεγε ψεματα για να εντυπωσιασει μαλλον. στην αρχη ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο και τον θαυμαζα (:P) αλλα σε καποια φαση μου λεει: "να κ αυτος εκει ειναι ο Διας".
FAIL ελεος, αυτη ειναι η αφροδιτη. η πουλια κ ο αυγερινος που λεμε.
εκει καταλαβα οτι με δουλευε κανονικα:P
(απ οτι μου πανε μετα ο τυπος ειναι γενικα του "ψεμματος":eek::P)

Εεεεε πέρασε αρκετός καιρός, αλλά νιώθω ό,τι πρέπει να απαντήσω. Αν είσαι η Νικολέτα, ΕΚΕΙΝΟ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΑΣ, φαίνεται το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
αν η ομορφια αυτης της πολης ηταν καμπυλη gauss, θα βρισκοσουν τερμα δεξια πλευρα :redface:
(καποιες φορες εχει και τα ωραια του να σπουδαζει κανεις στατιστικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top