Ποιότητα ή ποσότητα;

Ποιότητα ή ποσότητα στο σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 63)
  • Ποιότητα φυσικά!

    Ψήφοι: 60 95.2%
  • Ποσότητα φυσικά!

    Ψήφοι: 3 4.8%

kwstas21

Νεοφερμένος

Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
δν μπορω να καταληξω στη ποιοτητα,οσες φορες το πηγα για ``ερωτα`` στη συνεχεια εβγαιναν ζωικα ενστικτα κ απο τους δυο οποτε κατεληγε γρηγορα(μεσα σε 10λεπτα) σε αχαλινωτο σεξ..οποτε δν μπορω να εχω αποψη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποιότητα...Σίγουρα ποιότητα...οι πιο σημαντικές στιγμές έρωτα στην ζωή μου δεν ξεπερνούν το ένα τέταρτο...

Όσο για την ποσότητα γιατί πρέπει σόνι και καλά να είναι κάτι ζωώδες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, μα απορώ πώς το συζητάμε. Μα φυσικά ποσότητα! Τι να την κάνεις την καλή ποιότητα άμα λείπει η ποσότητα και πάνω στο δίμηνο κοντεύεις να βιάσεις άνθρωπο από την στέρηση; Δεν νομίζω ότι χωράει συζήτηση. :hehe:


not
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το ζητημα βρισκεται (κατα την γνωμη μου ) στο σεξουαλικο ρολογακι των δύο φυλων.
Τα αρσενικα δεν λενε οχι σε καθε γρηγορη επαφη ,
ορμομενα καθαρα απο το ενστικτο .

Τα θηλυκα παλι χρειαζονται τον χρονο τους (και εδω συνανταμε την ποσοτητα).
Ποσοτητα χρονικη λοιπον για ποιοτικη συνευρεση (εστω και ζωοδες ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ποιοτική ποσότητα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Η ποσότητα είναι διάρκεια ή συχνότητα? Αν η διάρκεια είναι πέραν της ώρας μαζί με τα προκαταρκτικά, τότε δεν το θέλω. Κάτι δεν πάει καλά αν αντέχουν και οι δύο τόσο πολύ. Η συχνότητα τώρα δεν είναι θέμα, γιατί σε μακροχρόνια σχέση πιό πολύ από 2-3 φορές τη μέρα (στις διακοπές) δεν παίζει να γίνει. Βέβαια αυτά τα 1-2 φορές το μήνα (ή και καθόλου για 1-2 μήνες) είναι λίγο βασανιστήρια, αλλά αν είναι προσωρινά και δικαιολογημένα αντέχονται (γέννα, φαρμακευτική αγωγή, κλπ). Μια φορά (παλιά στο Τέξας) είχα κάνει το "ρεκόρ" των 8 σε μια μέρα, που οι τελευταίες σίγουρα δεν είχαν και πολλή ποιότητα. Οπότε στην τελική διαλέγω το ταπεινό 2-3 φορές την εβδομάδα με μέση διάρκεια κομπλέ γύρω στα 15-40 λεπτά. Το θεωρητικά ιδανικο...βέβαια δεν είναι με παραγγελία αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,693 μηνύματα.
Η ποσότητα είναι διάρκεια ή συχνότητα? Αν η διάρκεια είναι πέραν της ώρας μαζί με τα προκαταρκτικά, τότε δεν το θέλω. Κάτι δεν πάει καλά αν αντέχουν και οι δύο τόσο πολύ. Η συχνότητα τώρα δεν είναι θέμα, γιατί σε μακροχρόνια σχέση πιό πολύ από 2-3 φορές τη μέρα (στις διακοπές) δεν παίζει να γίνει. Βέβαια αυτά τα 1-2 φορές το μήνα (ή και καθόλου για 1-2 μήνες) είναι λίγο βασανιστήρια, αλλά αν είναι προσωρινά και δικαιολογημένα αντέχονται (γέννα, φαρμακευτική αγωγή, κλπ). Μια φορά (παλιά στο Τέξας) είχα κάνει το "ρεκόρ" των 8 σε μια μέρα, που οι τελευταίες σίγουρα δεν είχαν και πολλή ποιότητα. Οπότε στην τελική διαλέγω το ταπεινό 2-3 φορές την εβδομάδα με μέση διάρκεια κομπλέ γύρω στα 15-40 λεπτά. Το θεωρητικά ιδανικο...βέβαια δεν είναι με παραγγελία αυτα!

Διαφωνώ. Εαν δεν παραδοθεί ο πλακούντας στην κάτοχό του, έπειτα από τουλάχιστον δίωρο σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις, τότε δεν γίνεται δουλειά. Τουλάχιστον για δυο φορές τη μέρα.

Σοβαρολογώ και δεν μετανιώνω όταν το κάνω έτσι, αρκεί να τους αρέσει κι εκείνων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Λεγοντας ποσοτητα εγω τουλαχιστον καταλαβαινω τη συχνοτητα, δεν νομιζω να αναφερομαστε σε 5 λεπτα, μιλαμε παντα σε φυσιολογικα πλαισια! Εξηγησε μου μονο τι εννοεις με τη φραση '' κατι δεν παει καλα αν αντεχουν και οι δυο τοσο πολυ'' ;
Αποκλειεται δηλαδη να αντεχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Διαφωνώ. Εαν δεν παραδοθεί ο πλακούντας στην κάτοχό του, έπειτα από τουλάχιστον δίωρο σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις, τότε δεν γίνεται δουλειά. Τουλάχιστον για δυο φορές τη μέρα.

Σοβαρολογώ και δεν μετανιώνω όταν το κάνω έτσι, αρκεί να τους αρέσει κι εκείνων.:)

Ο πλακούντας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
έπειτα από τουλάχιστον δίωρο σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις, τότε δεν γίνεται δουλειά. Τουλάχιστον για δυο φορές τη μέρα.
Ρε μαν, έχεις τέσσερεις ολόκληρες ώρες ελεύθερες κάθε μέρα???? :confused::confused::confused:
my job sucks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,693 μηνύματα.
Ο πλακούντας;

Παρακαλείσθε να μην εκλαμβάνετε τοις μετρητοίς τις εκφράσεις μου. Εαν εκλαμβάναμε τοις μετρητοίς αυτό που είπα, τότε η σωστή έκφραση είναι "η μήτρα" για να είμαστε και ιατρικά ορθοί (εκτός κι αν πάω με έγκυο).


Κυριολεκτικά what the frak όμως, κι απ' τα καλύτερα fraks ever, αυτό λέω κι εγώ!

Ρε μαν, έχεις τέσσερεις ολόκληρες ώρες ελεύθερες κάθε μέρα???? :confused::confused::confused:
my job sucks.

Είχα. Τώρα ασχολούμαι με τη γάτα μου, την κηπουρική των μπονζάι, το κατασκεύασμα βεντάλιας από σημαδεμένα τραπουλόχαρτα, το σκόρπισμα των ονείρων μου στον άνεμο και την εδραίωση της παγκόσμιας κυριαρχίας μου ως το πιό αυτάρεσκο alpha male ever to walk the Earth.

And yes, your job (trolling) sucks, bigtime!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Λεγοντας ποσοτητα εγω τουλαχιστον καταλαβαινω τη συχνοτητα, δεν νομιζω να αναφερομαστε σε 5 λεπτα, μιλαμε παντα σε φυσιολογικα πλαισια! Εξηγησε μου μονο τι εννοεις με τη φραση '' κατι δεν παει καλα αν αντεχουν και οι δυο τοσο πολυ'' ;
Αποκλειεται δηλαδη να αντεχουν;
Να αντέχουν μπορούν μια χαρά, να το απολαμβάνουν όχι. Αλλιώς θα είχαν τελειώσει μέσα στην ώρα σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top