Tattoo ή henna;

Tattoo ή henna????

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Tattoo

    Ψήφοι: 20 37.0%
  • Henna

    Ψήφοι: 19 35.2%
  • τιποτα απο τα δυο

    Ψήφοι: 8 14.8%
  • και τα δυο

    Ψήφοι: 7 13.0%

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σε αλλους αρεσει το tattoo σε αλλους αρεσει η Henna!
O καθενας εχει την δικη του αποψη και ειναι λαθος να επηρεαζεται, πχ.εγω εχω κανει στο ποδι tattoo.
Henna δεν ηθελα γιατι ή θα εκανα tattoo ή τιποτα και σε αλλους αρεσε σε αλλους οχι!Εγω την αποφαση μου την ειχα παρει ειτε αυτο αρεσε ειτε οχι.Στο μονο που διαφωνω ειναι στην ηλικια.Πιστευω οτι καλυτερα να εχεις τελειωσει το σχολειο κ μετα απο λιγα χρονακια να το κανεις αν θες!Επισης κατι διαβασα πιο πανω περι αιμοδοσιας!Αν εχεις tattoo μπορεις να δωσεις αιμα απ'οτι ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όντως έτσι είναι. Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το κάνεις...
Εγώ δεν θα κάνω επειδή θέλω να γίνω αιμοδότρια..:)

Επισης κατι διαβασα πιο πανω περι αιμοδοσιας!Αν εχεις tattoo μπορεις να δωσεις αιμα απ'οτι ξερω!

Ξερει κανεις να μας πει σιγουρα τι παιζει???

Απο αυτο θα κριθει αν τελικα θα κανω ποτε tattoo η οχι...

Γενικα ειμαι υπερ των tattoo, γιατι πραγματικα οταν αποφασισω να κανω κατι θα ναι κατι σιγουρο για μενα που θα θελω να ειναι μονιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ταττου.. σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω ενα!!!;) εχω ομως μια ερωτηση, οταν κανεις ταττουαζ μετα πρεπει να πηγαινεις να το ανανεωνεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ταττου.. σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω ενα!!!;) εχω ομως μια ερωτηση, οταν κανεις ταττουαζ μετα πρεπει να πηγαινεις να το ανανεωνεις??
Όχι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
ταττου.. σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω ενα!!!;) εχω ομως μια ερωτηση, οταν κανεις ταττουαζ μετα πρεπει να πηγαινεις να το ανανεωνεις??

Αναλόγως...Αμα τα χρώματα του τατουατζή σου δεν είναι και της καλύτερης ποιότητας,πιθανόν να ξεθωριάσουν κάποια στιγμή.Και δε μιλάω για τα ασπρόμαυρα.Και δε στο λέω αυθαίρετα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Έχω ακούσει για henna η οποία μπορεί να κρατάει χρονικά για αρκετά μεγάλο διάστημα 1 - 2 χρόνια. Γνωρίζετε αν υφίσταται κάτι τέτοιο;

Το καλοκαίρι είχα βαρέσει μια henna στο μπράτσο η οποία θα κρατούσε γύρω στον ένα μήνα αλλά ουσιαστικά κράτησε 1-2 βδομάδες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Lol πρώτη φορά ακούω ότι χένα κρατάει 1-2 χρ.
Ούτε καν..φυτικό προϊόν και να κρατάει τόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
tatoo....η χενα δεν δινει μονιμο αποτελεσμα....οσο για τα σχεδια υπαρχει πληθος σχεδιων αναλογα με το γουστο του καθενος....
απο ενα δικριτικο μονογραμμα μεχρι διαφορα σχεδια....

και αλλα πολλα:):):)

Lol πρώτη φορά ακούω ότι χένα κρατάει 1-2 χρ.
Ούτε καν..φυτικό προϊόν και να κρατάει τόσο;

Eγω ξερω οτι κραταει περιπου μηνα....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Γεια σας....Σκέφτομαι να κάνω τατουάζ (ένα μικρό στον καρπό),αλλά να κάνω πρώτα δοκιμή με χένα.Μπορείτε να μου πείτε αν πονάει,πόσο διαρκεί και περίπου πόσο κοστίζει?Α...οι ερωτήσεις ισχύουν και για τατουάζ...Ευχαριστώ!!!:D
Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο θέμα.Αν ναι κλειδώστε το:)


Σημείωση Συντάκτου:Οι αναρτήσεις #49-64 προήλθαν έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα "Χένα & Τατουάζ...(ερώτηση)..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας....Σκέφτομαι να κάνω τατουάζ (ένα μικρό στον καρπό),αλλά να κάνω πρώτα δοκιμή με χένα.Μπορείτε να μου πείτε αν πονάει,πόσο διαρκεί και περίπου πόσο κοστίζει?Α...οι ερωτήσεις ισχύουν και για τατουάζ...Ευχαριστώ!!!:D
Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο θέμα.Αν ναι κλειδώστε το:)

εγω εχω κανει μονο με χενα! και σου λεω αυτο: μην κανεις την βλακεια και κανεις μονιμο! κανε χενα και οποτε θες αν σου αρσει ξανα κανεις , αλλο σχεδιο ή και το ιδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω εχω κανει μονο με χενα! και σου λεω αυτο: μην κανεις την βλακεια και κανεις μονιμο! κανε χενα και οποτε θες αν σου αρσει ξανα κανεις , αλλο σχεδιο ή και το ιδιο :)
Πόσο κρατάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πόσο κρατάει?
εγω κανω συνηθως στις διακοπες οποτε καθε μερα μπανιο καταλαβαινεις... αν και με αυτες τις καταστασεις 3 εβδωμαδες σιγουρα τωρα χωρις αλατια απο την θαλασσα ε κανα 4-5 εβδωμαδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω κανω συνηθως στις διακοπες οποτε καθε μερα μπανιο καταλαβαινεις... αν και με αυτες τις καταστασεις 3 εβδωμαδες σιγουρα τωρα χωρις αλατια απο την θαλασσα ε κανα 4-5 εβδωμαδες!
Α...Εγώ νόμιζα πιο πολύ...Είναι πολύ ακριβό αν επιτρέπετε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Α...Εγώ νόμιζα πιο πολύ...Είναι πολύ ακριβό αν επιτρέπετε?:)
οχι ιδιαιτερα! κανα 3 ευρω παραπανω δεν νομιζω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
οχι ιδιαιτερα! κανα 3 ευρω παραπανω δεν νομιζω!:)
Μόνο??????!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Σε τρέλανα με τις ερωτήσεις μου,αλλά πώς το κάνουν?Δεν νομίζω να πονάει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε τρέλανα με τις ερωτήσεις μου,αλλά πώς το κάνουν?Δεν νομίζω να πονάει...:P
το μεγεθος καθοριζει το ποσο θα κοστισει! ε ενα μικρο στον καρπο τοσο!!!!! οχι δνε ποναει πας εκει διαλεγεις σχεδιο το πατανε με στιλο στο βαζουν στο ποδι και μετα κανουν το περιγραμμα του με ιδικο μαυρο χρωμα ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!!!:);):clapup::whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
το μεγεθος καθοριζει το ποσο θα κοστισει! ε ενα μικρο στον καρπο τοσο!!!!! οχι δνε ποναει πας εκει διαλεγεις σχεδιο το πατανε με στιλο στο βαζουν στο ποδι και μετα κανουν το περιγραμμα του με ιδικο μαυρο χρωμα ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!!!:);):clapup::whistle::D
ok.Ευχαριστώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
παιδια διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα εχω ακουσει για χεννα η οποια κραταει 1 μηνα υπαρχει ή οχι ??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
παιδια διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα εχω ακουσει για χεννα η οποια κραταει 1 μηνα υπαρχει ή οχι ??? :hmm:

ναι ναι υπαρχει νομιζω! και εγω αυτο ειπα στην Ηλεκτρα! αμα δεν εισια στην θαλασσα ολη μερα καθε μερα κραταει 4-5 εβδωμαδες δηλαδη σχεδον ενα μηνα!:) και για να στο πω και στα γερμανικα που τοσο αρεσσουν σε οσους εχω φιλους εδω: Ja gibt es, wenn Sie nicht jeden Tag das Meer hält
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω για τα τατουάζ...:D???????!!!!!!!!Βλέπετε πέσατε σε άσχετη...:P
(σε εμένα πάει το άσχετη,μην παρεξηγηθεί κανένας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top