Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κι αυτή εδώ πολύ καλή κ ιδανική για τελευταία: σαλάτα με 42 υλικά(να τα χορτάσεις όλα)! Yummy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Να πω την αληθεια και μονο που σκεφτομαι οτι θα ειναι το τελευταιο δεν μου κατεβαινει μπουκια.

Τεσπα ... αν κατι επρεπε να διαλεξω θα διαλεγα κολοκυθακια τηγανιτα με τζατζικι, πατατες (τηγανιτες φυσικα), χωριατικη,ψωμακι,παγωτο σοκολατα και νερακι!
Μονη μου στην αυλη του χωριου μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
λολνταξ


τεσπα. ας πω και τα δικα μου.
έτσι όπως θα ήμουν στο υγρό κελί περιμένοντας την εκτέλεση,
θα ζητούσα μια μπριζόλα ψητή στα καρβουνα και μια παγωμένη μπύρα.

και όταν θα μου τα έφερναν, θα τα εσπρωχνα στην ακρη.
"καλυτερα να μην, γιατι ανεβάζω χοληστερίνη τελευταία"
:P


υγ. ισως εκανα μια εξαιρεση για τη μπυρα.
αλλα κ αυτο... δε γμτ.
ελπιζω να χαν ενα τσιγάρο.
...μα κ αυτό ματαιότητα είναι.




υγ. α ναι
να τι θα ηθελα για τελευταίο γευμα
κατι δηλητηριασμενο γιατι βαριεμαι την αναμονη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
θα ηθελα κατι εκπληξη απο καποιον εκπληξη
...και σιγουρα τσιγαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μοτσαρέλα στικς με καυτερή σως τσίλι και σως γιαούρτι-άνηθο-σκόρδο
Ατομική πίτσα πεπερόνι, jalapeno, κρεμμύδι
Ψητές πατάτες baby με τη φλούδα και mix από τυριά, μπέικον, πιπεριές, κρέμα γάλακτος και σκόρδο
Raspberry cheesecake
Mπύρα MacFarland και μισό πακέτο τσιγάρα
Κρύα σοκολάτα με σιρόπι καρύδα
Μισό πακέτο τσίχλες μέντα ή δυόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Μοτσαρέλα στικς με καυτερή σως τσίλι και σως γιαούρτι-άνηθο-σκόρδο
Ατομική πίτσα πεπερόνι, jalapeno, κρεμμύδι
Ψητές πατάτες baby με τη φλούδα και mix από τυριά, μπέικον, πιπεριές, κρέμα γάλακτος και σκόρδο
Raspberry cheesecake
Mπύρα MacFarland και μισό πακέτο τσιγάρα
Κρύα σοκολάτα με σιρόπι καρύδα
Μισό πακέτο τσίχλες μέντα ή δυόσμο


καλο το μενου , βεβαια δεν ξερω αν θα κατεβαινε μπουκια λιγες ωρες πριν το τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμ το τελευταιο γευμα ε;
Λοιπον το σιγουρο ειναι οτι θα ηθελα να γινει το ηλιοβασιλεμα σε μια μικρη ξυλινη εξεδρα μιας ερημης ταβερνας μεσα στη θαλασσα και τη συνοδεια κιθαρας(κιθαρα ισως επαιζε κανενας γερος φιλος ή κανενας νεος συγγενεις).
Τωρα με το ποιους θα ηθελα να ειμαι , υπαρχουν 2 επιλογες:
1) ενα δειπνο με τον αγαπημενο μου , αν εχω , σε μια ατμοσφαιρα ελαχιστα μελαγχολικη και αρκετα ρομαντικη και χαλαρη
2)Μαζεμενοι φιλοι και συγγενεις να χορευουμε και να τραγουδαμε ξενιαστοι.
Τωρα το μενου ποσως με ενδιαφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john_bes

Νεοφερμένος

Ο john_bes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Είμαι σε δίαιτα.... τελικά ήταν πολύ κακή ιδέα να μπω σε αυτό το νήμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θα θελα να τρωω κρεπεςς!!! Στην Γαλλια κατω απο τον πυργο του αιφελ!! να την ειχε φτιαξει ο καλυτερος μαγειρας που υπαρχει στον κοσμο ! εννοειται πως θα ειχα αφθονο νερο και θα την μοιραζομουν με την μαμα μου ΣΙΓΟΥΡΑΑΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ποτέ δεν θα σκεφτόμουν το ποιο αλλά με ποιον. Συγγνώμη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
σε ερημο μερος, σε ψηλο σημειο, σκοταδι με τα φωτα της πολης και μαλλον σουβλακια η πιτσα, κατι προχειρο με καλη παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σε ένα ερημονήσι και γύρω γύρω θάλασσα ίσως απόλυτα μόνη για να απολαύσω ησυχία και γαλήνη... Θα ήθελα να έχω για φαγητό φρούτα :D με λίγα λόγια κάτι απλό που να με γεμίζει ακριβώς με την λυτότητά του....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πατάτες τηγανιτές σίγουρα
σπίτι με την οικογένειά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Να τρώω κρέπες γλυκές με φράουλες και μερέντα. Μόνη σε ένα παγκάκι και ευθεία μπροστά να εμφανίζονται οι μορφές των ανθρώπων μου. Και τίποτα άλλο ησυχία... και μόλις τελειώσω τις κρέπες οι μορφές να ζωντανέψουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Φαντάζομαι κάτι που δεν θα χε κρέας..
Φαντάζεστε λίγα λεπτά πριν φύγουμε από αυτο τον κόσμο, να τρώγαμε κάτι άλλο που υπήρξε ζωντανό..?

Σημείωση: Δεν είμαι χορτοφάγος, μια χαρά το τρώω το κρεατάκι μου. Απλά εκείνη τη στιγμή.. ξέρω γω ρε παιδιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μακαρονια με φακές!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μια τέλεια ηλιόλουστη μέρα, σε ένα λιβάδι, μαζί με τους ανθρώπους που αγαπώ. Θα κοιλιόμασταν όλοι μαζί στο γκαζόν και μετά θα τρώγαμε πιτόγυρα, σαλάτα του σεφ, καρμπονάρα και πολλά πολλά κομάτια μπουγάτσα.
:) Και κάπου δίπλα θα υπήρχε και ένας καταράκτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βραδι με την κολλητη μου στην βεραντα της, πιτογυρα και μετα κρεπες με σοκολατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Με τα αγαπημένα μου πρόσωπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Νεογέννητο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top