Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
τα all star τα εχω συνδυασει στο μυαλο μου με τους emo...
μαλλον γι αυτο τα απεχθανομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ακομα πωλουνται αυτα τα αθλια παππουτσια?

Πρώτη φορά βλέπω ανθρώπους που δεν τους αρέσουν:P:confused:
Παρεπιπτόντως αγόρασα καινούργια μαύρα.. Χακί που θέλω δεν έχω βρει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πρώτη φορά βλέπω ανθρώπους που δεν τους αρέσουν:P:confused:
Παρεπιπτόντως αγόρασα καινούργια μαύρα.. Χακί που θέλω δεν έχω βρει.:(

ο λογος ειναι οτι σου πουλανε πανινα παππουτσια μηδεν κοστους σε τιμες που μπορεις να αγορασεις παππουτσια με αξιοπιστια,επισης ειμαι ο τυπος που δεν ακολουθει την μοδα,αυτα τα παππουτσια εχουν γινει για ολους το ιδιο και κυνηγανε να τρεξουν να τα παρουν σε κοκκινα κιτρινα πρασινα μπλε και δεν ξερω τι,ως προς τον σχεδιο τους ειναι καλα δεν λεω,προσωπικα ομως προτιμησα να αγορασω παρομοιυ στυλ pepe london παππουτσια και πανω απο ολα για την ποιοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιο άθλια παπούτσια δεν έχω δει.
Πριν 3 χρόνια πήρα κάτι φούξια αλλά δεν τα φόρεσα πολύ καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ο λογος ειναι οτι σου πουλανε πανινα παππουτσια μηδεν κοστους σε τιμες που μπορεις να αγορασεις παππουτσια με αξιοπιστια,επισης ειμαι ο τυπος που δεν ακολουθει την μοδα,αυτα τα παππουτσια εχουν γινει για ολους το ιδιο και κυνηγανε να τρεξουν να τα παρουν σε κοκκινα κιτρινα πρασινα μπλε και δεν ξερω τι,ως προς τον σχεδιο τους ειναι καλα δεν λεω,προσωπικα ομως προτιμησα να αγορασω παρομοιυ στυλ pepe london παππουτσια και πανω απο ολα για την ποιοτητα

Ούτε εγώ ακολουθώ την μόδα. Είχα εγώ μποτάκια pepe, δεν με βόλευαν καθόλου. Προσωπικά τα θεωρώ τα πιο άνετα παπούτσια μετά τα nike.
Εγώ έχω χακί.:P

Μαλάκα εγώ μόνο πράσινα βρίσκω:|
Χακί πουθενά:c
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
για 15 κ κατω καλα ειναι πιο πανω τζοβενιζουν ασχημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
για 15 κ κατω καλα ειναι πιο πανω τζοβενιζουν ασχημα

Πιστεύω πως αν τα συνδυάσεις ωραία με το υπόλοιπο ντύσιμο είναι μια χαρά.
Έχω καθηγήτρια γύρω στα 35, η οποία φοράει συνέχεια τέτοια παπούτσια, έχει σε όλα τα χρώματα, και τα συνδυάζει πολύ ωραία.
Δεν τζοβενίζει καθόλου, ίσα ίσα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, αφού μπορεί να το στηρίξει αυτό το στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιστεύω πως αν τα συνδυάσεις ωραία με το υπόλοιπο ντύσιμο είναι μια χαρά.
Έχω καθηγήτρια γύρω στα 35, η οποία φοράει συνέχεια τέτοια παπούτσια, έχει σε όλα τα χρώματα, και τα συνδυάζει πολύ ωραία.
Δεν τζοβενίζει καθόλου, ίσα ίσα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, αφού μπορεί να το στηρίξει αυτό το στυλ.
Η καθηγήτρια σου μάλλον ψάχνει κάποιο τεκνό να αποπλανήσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Η καθηγήτρια σου μάλλον ψάχνει κάποιο τεκνό να αποπλανήσει.:P

Χαχα, όχι.:P
Βέβαια μικροδείχνει, εγώ την έκανα 10 χρόνια νεότερη, και όταν έμαθα πόσο είναι έμεινα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikachu

Νεοφερμένος

Η Mikachu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ερωτας............ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ούτε εγώ ακολουθώ την μόδα. Είχα εγώ μποτάκια pepe, δεν με βόλευαν καθόλου. Προσωπικά τα θεωρώ τα πιο άνετα παπούτσια μετά τα nike.

εμενα δεν με βολευουν στο να τα φοραω θελει να τα λυνω συνεχεια και μετα αντε δεστα και βαλτα απο μεσα καθε φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εμενα δεν με βολευουν στο να τα φοραω θελει να τα λυνω συνεχεια και μετα αντε δεστα και βαλτα απο μεσα καθε φορα...
Εγώ συνήθως τα έχω δεμένα κάτω από την γλώσσα και τσακ μπαίνουν αμέσως, χωρίς να τα λύνεις και να τα ξαναδένεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ συνήθως τα έχω δεμένα κάτω από την γλώσσα και τσακ μπαίνουν αμέσως, χωρίς να τα λύνεις και να τα ξαναδένεις. :P

δεν μου μπαινουν ουτε οταν τα χω δεμενα πανω ουτε κατω απο την γλωσσα τστστσ δεν λυγιζει τοσο πολυ και δεν μπαινει,με τα βατραχοποδαρα μου χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εμενα δεν με βολευουν στο να τα φοραω θελει να τα λυνω συνεχεια και μετα αντε δεστα και βαλτα απο μεσα καθε φορα...


Εγώ δεν τα δένω καν.:P
Μόνο τα ψηλά δένω, τα χαμηλά όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πως ειναι δυνατον οσοι τα φορατε να μην εχετε προβλημα στα ποδια με κακοσμια κλπ ενας θεος ξερει..Και το λεω μονο για τα συγκεκριμενα παπουτσια γιατι ποτε δεν ειχα προβλημα με ολα τα αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
να δεχτω αυτους που τα κραζουν για την ποιοτητα τους. αν και εμενα προσωπικα ουτε μου εχουν σκιστει ουτε μου βρωμανε(βαλτε καλτσες ρε παιδια ελεος) και με βολευουν κιολας. αλλα οσο αφορα στο στυλ τους. δεν ειναι μονο για σχολειαροπαιδα μην ειμαστε απολυτοι. εχω δει εγω κατι 30χρονα 40χρονα μαναρια να τα φορανε. το θεμα ειναι να χεις τον αναλογο "χαλαρο" χαρακτηρα ντυσιματος για να τα στηριξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εννοειται οτι εγω παντα με καλτσες τα φοραω ποτε χωρις ειδικα απο τοτε που βγηκαν οι κοντες δεν μπορω να καταλαβω ανθρωπους που φορανε κλειστο παπουτσι χωρις καλτσα..

Ομως και με καλτσες που τα φοραω βρωμανε πολυ και ξανατονιζω μονο αυτα και οχι ολα τα υπολοιπα παπουτσια μου..Τυχαιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πωω νταξει ναι το καταλαβαμε τα all star ειναι το χειροτερο παπουτσι του κοσμου. οχι. απλα ειναι πανινα. περα απτις δυο τρυπες ΔΕΝ αναπνεουν. ειπαμε απο ποιοτητα δε λεν πολλα.

ο καθενας επιλεγει αυτο που του ταιριαζει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top