Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ηρώ αν και είσαι η συμπάθεια μου σε αυτόν τον γύρο έκανες πολύ μπαμ καμιά σχέση με την γνωστή δαιμόνια Ηρώ...Επίσης vendetta και μόνο που ψήφιζες με +1 τους συνδολοφόνους σου έβγαλες τα μάτια σου

Μια φορά μόνο ψήφισα την Ηρώ με +1...Κάνω λάθος;;;Ψήφισα και κάποιον άλλον;;;:redface:
Αν κάνω θύμισέ μου...:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι, δεν ψήφιζε συνδολοφόνους του ο vendetta, τη Δανάη ψήφιζε θετικά, για να την κατηγορήσετε κι αυτή, όπως και το κάνατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Όχι, δεν ψήφιζε συνδολοφόνους του ο vendetta, τη Δανάη ψήφιζε θετικά, για να την κατηγορήσετε κι αυτή, όπως και το κάνατε! :P

Επιτέλους μια φορά που με υποστήριξες...Όλο εγώ θα σε στηρίζω;;;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να σε στηρίξω εεε; :P

Δεν είδες τον fantasmeno, που μας κάρφωσε όλους και την έβγαλε καθαρή;.. Aυτοί οι άνθρωποι φίλε μου πάνε μπροστά σήμερα στην κοινωνία!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος, ΠΟΣΟ ΜΠΑΜ εκανε ο Bill? :Ρ Πολυ μανιπιουλεισον ρε παιδι μου ειδικα απο τοτε που εφυγα. Παιζατε ωραια οι δολοφονοι, εκμεταλλευοσασταν αν καποιος εδινε μια ακυρη ψηφο και πεφτατε απο πανω. Neraida ημουν σιγουρη οτι ησουν δολοφονος μεχρι να φυγεις :Ρ
Πολύ!:P

@ Lorelai

Καλά έπαιξες. Γι' αυτό σε φάγαμε. Μας είχες κόκκινους στη λίστα σου. Δεν έπρεπε να μας μαυρίσεις
Ω ναι.Λορελάι τα συγχαρητήρια μου.Ομολογώ πως ήσουν η ευχάριστη έκπληξη του παιχνιδιού.
Ειδικά αν έμενες από το σημείο και μετά που σε βγάλαμε θα γινόσουν επικίνδυνη.:P


Επιπλέον ο φαντασμένος έδωσε ρέστα σε αυτό το γύρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Είμαστε έτοιμοι για kill bill round 3;;;;Ωραίος όμως μόλις είδες ότι σε ψήφισα αμέσως έγινα ύποπτη έ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Συγχαρητήρια καταρχήν στους νικητές. Ιδιαίτερα όμως στον Φαντασμένο. Έπαιξε πραγματικά πολύ καλα!

Πάμε για τον επόμενο γύρο να φάμε λάχανο τους δολοφόνους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ε μπέρδεψα τους κανόνες μωρέ,από βλακεία μου:/:Διεκδικώ δηλαδή το βραβείο του χειρότερου παίκτη?:jumpy::jumpy:
μάλλον εγώ παίρνω τα πρωτεία...:P

Αλήθεια να ρωτήσω κάτι...Εάν δεν υποστήριζα την Ηρώ θα ήταν το ίδιο;;;
Α και σόρρυ που πήραμε κάποιους στο λαιμό μας...Δε γινόταν αλλιώς...:D:D:D
Δανάη ελπίζω να με συγχωρήσεις κάποια στιγμή...:redface::(
δε προκειται να σε συγχωρήσω ποτέ...τέλλλος!!!!:P
Μ'αρέσει που εσένα και την Ηρώ σας είχα σίγουρους για πολίτες...είστε μεγάλες λέρες και οι δυο τελικά!!:P

Ηρώ αν και είσαι η συμπάθεια μου σε αυτόν τον γύρο έκανες πολύ μπαμ καμιά σχέση με την γνωστή δαιμόνια Ηρώ...Επίσης vendetta και μόνο που ψήφιζες με +1 τους συνδολοφόνους σου έβγαλες τα μάτια σου
εμένα ψήφιζε θετικά συνέχεια!!!:mad:
και αυτός ήταν ένας λόγος που δε πίστευα ότι ήταν δολοφόνος!!!:mad:

Πάντως τα συγχαρητήριά μου!! Παίξατε πολύ καλά όλοι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποιοι κέρδισαν; :P (Ρωτάει το μέλος της ΣΕ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κανουμε και χιουμορακι βραδιατικα?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έτρεχα αυτές τις μέρες ρε. :P
Οκ, τα 'δα. Κανείς δεν βρήκε την ιερόδουλη βλέπω. :P


Ωραία έμπνευση, ε; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ω ναι...αν και τη ζημια μας την εκανε κυριως ο fantasmenos!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρος γι' αυτό. :P
Πού να δείτε τι σας ετοιμάζω για επόμενη φορά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης ήταν πολύ έξυπνο ότι στον ρουφιάνο κατά πάσα πιθανότητα εγώ ήμουν ο άγνωστος δολοφόνος... Μαζί με τη VKey δεν μας υποπτεύονταν οι πολίτες σχεδόν καθόλου. Ο διανομέας των ρόλων ήξερε τι έκανε... :D
:devil:
Ααααα...ολα και ολα.....η Βικυ ηταν παικτης φαντασμα....:mad:
Εαν το ειχανε προβλεψει θελουν μπουφλες!:whistle:
Νομίζω ότι είσαι λίγο άδικη. Θεωρώ ότι η Vkey έπαιξε όσο ενεργά όσο και στα περισσότερα της παιχνίδια και σίγουρα το ίδιο ή και περισσότερο ενεργή από άλλους παίκτες για τους οποίους δεν είπες κάτι γιατί απλά ήταν πολίτες :P


Λοιπόν και τώρα η σύντομη κριτική που κάποιοι περιμένετε:
  1. Angie_Ann: Ρουφιάνα, ήξερε μόνο τους vendetta, Bill και Ηρώ, αλλά κατάφερε να τραβήξει τα βλέμματα μόνο στην Ηρώ από την οποία όμως έχασε σε ψηφοφορία και μάλιστα χωρίς να χρειαστεί να επέμβουν όλοι οι δολοφόνοι (να ναι καλά οι ανυποψίαστοι πολίτες που την ψήφιζαν απλά και μόνο γιατί κάτι θα ήταν :P). Δεν θεωρώ ότι έπαιξε το καλύτερο που θα μπορούσε. Η αποχώρηση της σε ψηφοφορία ήταν μεγάλη νίκη για τους δολοφόνους. ;)
  2. Βill: Δολοφόνος. Σε όλο το παιχνίδι δεν ψήφισε ποτέ συμπαίκτη του. Ομολογουμένως αν δεν συννενοούταν λίγο με την ομάδα θα έκανε εύκολα πατάτες. :P Ευτυχώς για αυτόν, υπήρχαν άλλα πιο "εύκολα" θύματα (πολίτες που κάνανε για δολοφόνοι) οπότε δεν ανησύχησε ποτέ.
  3. Bill_Slayer: Η ιερόδουλη. Τελικά αρχικά περίμενα ότι θα ήταν ο ιδανικός για μια τέτοια δουλειά. Η τακτική του να αλλάζει τελευταία στιγμή ψήφο και γενικά να μην είναι σταθερός, αποπροσανατολίζει. Όμως όπως φαίνεται το παιχνίδι έγινε μπουρδ@##λο γιατί οι ιερόδουλες ήταν πολλές :P Ο ρόλος του ήταν εύκολος αν και ήξερε μόνο την Ηρώ και την Vkey. Ήταν όμως η θετική ψήφος για τους δολοφόνους όπου την χρειάστηκαν, αν και αρκετές φορές υπήρξε η διάθεση από τους δολοφόνους να τον φάνε, μιας και δεν τον είχαν καταλάβει.
  4. Δανάη: Πολιτάκι. Καλή παίκτρια με πολύ καλή λογική που δυστυχώς έτυχε να δεχτεί επίθεση από τους πρώτους γύρους από RE και KE (νομίζω) με αποτέλεσμα να επιμείνει ότι αυτοί που την κατηγορούν είναι δολοφόνοι και να φάει τα μούτρα της. Πολύ καλό θύμα προς εκμετάλλευση από vendetta και fantasmeno, όπου ο μεν πρώτος την έθαψε υποστηρίζοντας την ο δεύτερος βρήκε πατήματα να κατηγορεί πολίτες :P
  5. fantasmenos: Δολοφόνος. Είχε το προτέρημα να μην τον ξέρει ούτε η ρουφιάνα ούτε ο ιερόδουλος και το εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο (χωρίς να το γνωρίζει βέβαια). Μετά το κάρφωμα του vendetta ως σίγουρου δολοφόνου από τους πολίτες, έκανε την κίνηση ματ να στηρίξει την ψηφοφορία του από την αρχή. Μια ακόμα τακτική που ακολούθησε, ήταν να φαίνεται ότι συμφωνεί με παίκτες με "μεγάλο" στόμα όπως η Lorelai και η Neraida οι οποίες όσο και αν δεν το καταλάβαιναν, έκαναν δουλειά για αυτόν. Έγραφε προσεγμένα posts μέχρι που κατηγόρησε την ΚουΕ. Ευτυχώς για αυτόν κανείς δεν τον υποψιάστηκε και η ΚουΕ έφυγε την ίδια μέρα. :D
  6. Ηρώ: Δολοφόνα. Μάλλον στην χειρότερη θέση, μιας και την ήξεραν και η ρουφιάνα και ο ιερόδουλος. Η ρουφιάνα μάλιστα, ξέροντας την ως καλή παίκτρια έστρεψε σε αυτήν τις υποψίες οπότε οι μέρες της ήταν μετρημένες. Καλή τακτική των δολοφόνων να δολοφονηθεί ώστε να μην σιγουρευτεί κανείς για την ιδιότητα της. Η ίδια έπαιξε ελαφρώς διαφορετικά αλλά δεν θεωρώ ότι προδόθηκε από αυτό όσο από την επιμονή της Angie. :)
  7. Kakerlak: Μετά την αποχώρηση της Angie την οποία και αυτή έδιωξε, άρχισε να βρίσκει δολοφόνους, αλλά εξαιτίας προσωπικών λόγων δεν μπόρεσε να συμμετέχει όσο θα ήθελε και η απόδοση της ήταν μετριότατη.:worry:
  8. Kακή Επιρροή: Πολίτης. Μήπως όμως ήταν ιερόδουλη; Κάτσε να κοιτάξω τα χαρτιά μου. Όχι πολίτης ήταν :P Αν και για τίποτα δεν ήταν σίγουρη, πάντα επηρέαζε, αλλά ποτέ κανείς δεν σκέφτηκε να την βγάλει μέχρι λίγο πριν το τέλος. Για πρώτη φορά, συγχωρείται :D
  9. kajira: Πολίτης. Μπήκε πολύ φουριόζα στο παιχνίδι και αυτό δεν άρεσε μάλλον στον λαό γιατί δεν φαινόταν και σίγουρη. Οπότε μιας και ο λαός δεν θέλει πολύ ενεργούς παίκτες που όμως ΔΕΝ κάνουν για ρουφιάνοι, έφυγε πολύ εύκολα και δεν έπαιξε σχεδόν καθόλου για να δούμε πόσο καλή είναι.:)
  10. Lorelai: Πολίτης. Μια ευχάριστη νέα συμμετοχή στο παιχνίδι. Ένα πολύ καλό χαρακτηριστικό της, που φαίνεται το έχει εντοπίσει και η ίδια, είναι ότι κάνει τις σωστές ερωτήσεις για να ψαρέψει απαντήσεις. Θα έλεγε κανείς ότι ήξερε ποιος είναι τι αλλά τελικά απλά οι ερωτήσεις της ήταν παγίδα. Αναλόγως πως θα απαντούσες, σε είχε στο στόχαστρο. Ευτυχώς για τους δολοφόνους, δεν την άκουγαν τόσο οι υπόλοιποι πολίτες, αλλιώς θα έκανε ζημιά. :)
  11. Lorien: Πολίτης. Μικρός χρόνος συμμετοχής και εμμονή με ένα άτομο χωρίς λόγο και αιτία. Δεν κατάλαβα μάλλον την τακτική του η οποία όμως δεν φαίνεται να απέδωσε. Η λάθος ψήφος του στην Kakerlak ήταν που έκλεισε και το παιχνίδι στο τέλος. Αλλά όπως και να έχει απ' ότι μαθαίναμε δεν είχε και τόσο χρόνο :P
  12. Neraida: Πολίτης. Ορίστε; Πως είπατε; Πολίτης; Δεν είναι ιερόδουλη; Κι όμως! Νομίζω ότι ήταν ο πιο καλός συνεργός των δολοφόνων άθελα της. Μιλούσε αρκετά και συνήθως κατηγορούσε λάθος άτομα. Απ' όσους ψήφισε, μόνο ο vendetta ήταν σωστή επιλογή. Το καλύτερο όμως της υπόθεσης είναι ότι πάντα ήταν σίγουρη για αυτό που ψήφιζε :P
  13. nina21: Πολίτης. Μικρή συμμετοχή, μάλλον ήθελε πιο ενεργό ρόλο :P Δεν πέτυχε πολλούς δολοφόνους, αλλά ούτε επηρέαζε αρνητικά τους πολίτες. ;)
  14. Phoebe: Πολίτης. Νομίζω η καλύτερη των πολιτών, όπως δείχνουν τουλάχιστον τα στατιστικά. Στις 6 φορές που ψήφισε πριν την δολοφονήσουν, οι 5 ήταν δολοφόνοι! Κανείς δεν την άκουγε όμως, ίσως γιατί είχε εμμονή με τον Bill, όπως πάντα :P
  15. Resident Evil: Πολίτης. Παρόλο που περίμενα να γίνει η δεύτερη ρουφιάνα και να τους ξεμπροστιάσει όλους, μάλλον οι δολοφόνοι ήταν αρκετά δασκαλεμένοι για να την αντιμετωπίσουν ;) Η αποχώρηση της σε ψηφοφορία ήταν άλλη μια νίκη των δολοφόνων. Δεν απέδωσε όσο θα μπορούσε.
  16. shaman: Πολίτης. Δεν πρόλαβε να πει και πολλά, αλλά ποτέ δεν έλεγε. Δεν βοήθησε ούτε πολίτες ούτε δολοφόνους. :)
  17. Τetragrammaton: Πολίτης. Σχεδόν πλησίασε την Νεράιδα στην αστοχία. Στις 7 φορές που ψήφισε μόνο μία πέτυχε δολοφόνο, βοήθησε στο να φύγει η ρουφιάνα και μάλιστα ψήφισε μαζί με τον Lorien την Kakerlak στο τέλος και κλείδωσε και αυτός την ήττα των πολιτών. Απογοήτευση σκέτη :P
  18. vendetta: Δολοφόνος. Τον ήξερε η ρουφιάνα αλλά δεν είχε μεγάλη σημασία. Έκανε το λάθος να στηρίξει την Ηρώ και να απολογείται συνεχώς και έντονα και αυτό ήταν που τον έδιωξε. Τουλάχιστον μαζί του πήρε και την Δανάη :P
  19. Vkey: Δολοφόνος. Κλασική τακτική λιγομίλητου για την οποία κατηγορείται από κάποιους. Διαφωνώ μιας και όπως είπα έχουν φύγει άτομα σε ψηφοφορίες για ακριβώς τον ίδιο λόγο. Απλά κανείς δεν σκέφτηκε να στραφεί πραγματικά εναντίον της και ευτυχώς για αυτήν δεν την ήξερε η ρουφιάνα. Αν και της έλειψε η πρωτοβουλία, σίγουρα συνεργάστηκε καλά με τους υπόλοιπους ;)
  20. xanp: Πολίτης. Προσωπικά μου άφησε την εντύπωση της τόσο αναποφάσιστης που πήγαινε όπου πήγαινε ο άνεμος. Ίσως δεν είχε το χρόνο, ίσως την μπέρδευαν όσοι μιλούσαν πολλοί όντας πολίτες, αλλά το γεγονός ότι έμεινε μέχρι το τέλος δείχνει ότι δεν ήταν πραγματική απειλή για τους δολοφόνους.:D
  21. Youki: Πολίτης. Οι πολίτες περίμεναν πολλά από τον Watson του παιχνιδιού (:P) αλλά δεν πρόλαβε να ξεσκεπάσει τους δολοφόνους. Στην αρχή μάλιστα ήταν τελείως εκτός κλίματος και είχε τελείως λάθος υπόπτους. Μόλις όμως άρχισε να παίρνει μπρος, την φάγανε... :D
Επισυνάπτω και ένα doc, με όλα τα στοιχεία του γύρου, για να δείτε τι ψήφιζε ποιος και ποιος ήξερε ποιον. Enjoy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • palermo no2.doc
    46.5 KB · Εμφανίσεις: 112
Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης νομίζω ότι αξίζει να δημοσιεύσω και κάποιες προκηρύξεις που δεν χρησιμοποιήθηκαν λόγω αλλαγής της τελευταίας στιγμής.

Αυτή ήταν για τον πρώτο γύρο όπου στόχος ήταν η Angie, αλλά δεν χρειάστηκε:


Αυτή είναι από το γύρο που δολοφονήθηκε η Neraida τελικά και πήγαινε για την xanp. Είναι ίδια με του Lorien. Το κόλπο με το καρτελάκι είναι για τις φορές που δεν είχαμε τόση έμπνευση ή το κάναμε τελευταία στιγμή:P:


Αυτή πάλι για τον τελευταίο γύρο, για την Kakerlak, όπου όμως προτιμήθηκε ο Lorien για να κλειδώσει η ψήφος που είχε δώσει σε kakerlak;):


Γενικά να πω ότι οι ιδέες για τις προκηρύξεις έπεφταν απ' όλη την ομάδα όπου αρκετές φορές βρίσκανε και το υλικό. Εγώ απλά έκανα τη σύνθεση και την τελευταία πινελιά. Να πω επίσης ότι οι προκηρύξεις των Phoebe και Neraida ήταν δημιουργίες αποκλειστικά του Bill, στην πρώτη γιατί... είναι ο Bill και στην δεύτερη γιατί έγινε αλλαγή από την xanp. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
  1. Δανάη: Πολιτάκι. Καλή παίκτρια με πολύ καλή λογική που δυστυχώς έτυχε να δεχτεί επίθεση από τους πρώτους γύρους από RE και KE (νομίζω) με αποτέλεσμα να επιμείνει ότι αυτοί που την κατηγορούν είναι δολοφόνοι και να φάει τα μούτρα της. Πολύ καλό θύμα προς εκμετάλλευση από vendetta και fantasmeno, όπου ο μεν πρώτος την έθαψε υποστηρίζοντας την ο δεύτερος βρήκε πατήματα να κατηγορεί πολίτες :P
αχχχ με φάγαν τα κυκλώματα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαστε έτοιμοι για kill bill round 3;;;;Ωραίος όμως μόλις είδες ότι σε ψήφισα αμέσως έγινα ύποπτη έ;;;
Κάπως έπρεπε να υπερασπιστώ το τομάρι μου ο δολοφόνος.:P
Σε είχα περάσει για την ιερόδουλη στην αρχή κι αυτός είναι ο λόγος που έφτασες τόσο μακριά.:P

αχχχ με φάγαν τα κυκλώματα!!:P
Αχχ.Εσύ πρέπει να έβλεπες εφιάλτες. :lol:
Εμείς πάλι βλέπαμε κι απολαμβάναμε τις συνομωσίες.:P:P


Ένα μπράβο(καλά πολλά μπράβο:P) στο fandago για το όλο support στο παιχνίδι. :thumbup:
Η προκύρηξη της Kakerlak ήταν κορυφαία και δεν έπαιζε να μην την ποστάρουμε.Αλλά στη δολοφονία έπρεπε να "κλειδώσουμε" μια ψήφο υπέρ μας για περίπτωση που θα πηγαίναμε για ισοψηφία.Τελικά τζάμπα όλο το σχέδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Αχχ.Εσύ πρέπει να έβλεπες εφιάλτες. :lol:
Εμείς πάλι βλέπαμε κι απολαμβάναμε τις συνομωσίες.:P:P
:lol: αστα... επεφτα να κοιμηθώ και σκεφτομουνα τους δολοφόνους...τραγικο...εντωμεταξύ είχα σίγουρη την Angie_Ann για δολοφόνα και την Ηρω και vendetta για πολιτες!! μανταρα τα χα κάνει!
τελικά η μεγαλύτερη διασκέδαση είναι για τους δολοφόνους και τη ΣΕ που ξέρουν ποιος ειναι τι!!

ποτε θα αρχίσει ο επόμενος γυρος?:D να πάρω και το αίμα μου πίσω? :P
vendetta ακούς? θα σ'εχω στους χάι ύποπτους...:shifty::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:devil: 13.nina21: Πολίτης. Μικρή συμμετοχή, μάλλον ήθελε πιο ενεργό ρόλο :P Δεν πέτυχε πολλούς δολοφόνους, αλλά ούτε επηρέαζε αρνητικά τους πολίτες. ;)

Αυτή είναι η πολιτική μου...:P Μπας και πάρω κανα ρόλο επιτέλους!!! :D

Πάντως fandago έκανες πολύ καλή δουλεία καθ' όλη την διάρκεια του παιχνιδιού!!!
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
ποτε θα αρχίσει ο επόμενος γυρος?:D να πάρω και το αίμα μου πίσω? :P
vendetta ακούς? θα σ'εχω χαι ύποπτους...:shifty::P

:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top